Jump to content


Photo

Najomraženija grupa/izvođač/osoba/itd.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
204 replies to this topic

#1 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 14 August 2006 - 00:47

Ne znam da li je ovakav topik već bio, ali eto, malo i hejta na muzici.
Meni su lično dve najogavnije pojave trenutno Madona i Maraja Keri. yucky.gif
Dve babuskere u čijim spotovima UVEK mora da bude ogledalo da bi uživale same u sebi.
Madona - od androginog bića tužne glumačke karijere yucky.gif , vuduezoterične narikače, homeboy kaubojke, lažne engleskinje do retro promašaja yucky.gif
Maraja - napumpana silikonska narcisida, od "ružno pače" taft frizura do "opakih" momaka aka Farela i Snup doga i paparaca koji joj prosto ne daju mira ni u spotovima yucky.gif

#2 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 14 August 2006 - 01:20

U pravu si za Maraju. Nikad mi nije bilo jasno ko se prži na mediokritetnu cavu vrištavog glasa koja se prenemaže u spavaćici.

Madona mi nije toliko nejasna, ma koliko je ja ne gotivila tj. ne kapirala njenu tendenciju ispraznizacije, ipak mora se priznati ima nekog šmeka after all.

Dapače mi je gadna najezda svakoraznih curica plave kose od kojih svaka hoće da pokaže kako nešto kao peva + arenbi izvođači čiji smisao mi ostaje nedokučiv osim eventualno golo tarlahanje u ritmiću radi mentalne opuštencije.

Primećujem sve učestaliju meni vrlo bljutavu tendenciju muzičke opredeljnosti slušanja didžejeva.

#3 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 14 August 2006 - 01:36

Evanescence i svi slični bendovi.

#4 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 14 August 2006 - 02:19

zar opet? bilo vec.

ako modovi imaju malo vremena.....

#5 I feel good

I feel good
  • Members
  • 735 posts

Posted 14 August 2006 - 09:45

Zasto uvek negativno? Na VH1 je bila lista GREATEST VOICES, na prvom mestu Areta Frenklin, na drugom Elvis Prisli, a na trecem Maraja Keri ph34r.gif .

Sto o pozitivnim stvarima ne pricamo. U 10 su usli Luj Armstrong, Vitni Hjuston, U2 (Bono Vox), Marvin Gej...

#6 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 14 August 2006 - 09:51

QUOTE(I feel good @ 14 Aug 2006, 10:45)
Zasto uvek negativno? Na VH1 je bila lista GREATEST VOICES, na prvom mestu Areta Frenklin, na drugom Elvis Prisli, a na trecem Maraja Keri  ph34r.gif  .

Sto o pozitivnim stvarima ne pricamo. U 10 su usli Luj Armstrong, Vitni Hjuston, U2 (Bono Vox), Marvin Gej...

laugh.gif
Baci celo sranje od te liste da se josh malo nasmejem... biggrin.gif

#7 djeneralche

djeneralche
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 14 August 2006 - 10:48

Gde ce vam dusa kako mozete da hejtujete ovo prelepo bice innocent.gif






















Deponija? innocent.gif

#8 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 14 August 2006 - 11:22

Vna Go.

#9 Bladerunner

Bladerunner
  • Members
  • 372 posts

Posted 14 August 2006 - 11:44

Prevrće mi se želudac od bilo koje varijacije na temu glam metala ili ostalih sladunjavih podvrsta "železnog" muzičkog žanra, i od likova što rade ovo :


#10 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 14 August 2006 - 13:27

QUOTE(Undead @ 14 Aug 2006, 03:19)
zar opet? bilo vec.

ako modovi imaju malo vremena.....

slažem se, rekoh-ako je bilo, nisam video/znao. može deponija, može sve...
PS. samo da mi laki ne bude nervozan i tako elokventan as usual

Edited by Lord Henry, 14 August 2006 - 13:58.


#11 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 14 August 2006 - 14:01

QUOTE(John Finn's Wife @ 14 Aug 2006, 02:20)
Madona mi nije toliko nejasna, ma koliko je ja ne gotivila tj. ne kapirala njenu tendenciju ispraznizacije, ipak mora se priznati ima nekog šmeka after all.

jedini njen šmek je što je od pozicije prodavačice krofni naparavila pop karijeru. i da se zaustavila na "material girl" fazonu, sve bi bilo ok. ovako prodaje muda za bubrege, a o spotovima koji su evidentni promo materijal kokakole da ne govorim.

#12 Joe D

Joe D
  • Members
  • 2,529 posts

Posted 14 August 2006 - 14:06

QUOTE(Bladerunner @ 14 Aug 2006, 12:44)
Prevrće mi se želudac od bilo koje varijacije na temu glam metala ili ostalih sladunjavih podvrsta "železnog" muzičkog žanra, i od likova što rade ovo :


Amin.

#13 KaspeR

KaspeR
  • Members
  • 356 posts

Posted 14 August 2006 - 15:01

Tom Jones

#14 Demon

Demon
  • Members
  • 78 posts

Posted 14 August 2006 - 15:22

Ne mogu da kažem da mi neka pesma ili izvođač prevrće želudac, ali voleo bih da se razgraniči šta je narodna muzika a šta šund. Ne volim da slušam Tinu Ivanović i Indi koju sam već negde pomenuo... Indi zbog debiloznih tekstova, a Tinu jer je laka roba i mamonista! Na pitanje ''Da li zna da je vulgarno kada žena prikaže sve tri zone (grudi, stomak, noge) a da je mnogo izazovnije kad pokaže samo dve i zašto se tako oblači?'' devojčici od 10tak godina koja se uključila je rekla ''Saznaćeš kad porasteš, onda pitaj svoga dečka''. Fuj i Bljak!

E da, ne volim ni plagijate ni imitatore ... npr. Oni što su pevali ''teče vino crveno venama mojim''... puštaju kose kao metalci, oblače se kao metalci a najgori su turbofolkeri na estradi... sramota...

#15 HoboCan

HoboCan
  • Members
  • 274 posts

Posted 14 August 2006 - 15:38

Faithless i Placebo