Jump to content

Photo

Naj bendovi svih vremena

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
61 replies to this topic

#31 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 18 June 2002 - 00:07

D.B.DUB:
Radio B92----->Muzika------>Naj bendovi svih vremena

#32 todayistheday

todayistheday
  • Members
  • 309 posts

Posted 18 June 2002 - 13:11

I da zaključimo-TODAY IS THE DAY

#33 delija ue

delija ue
  • Members
  • 1,139 posts

Posted 16 July 2002 - 22:54

Daj slusha li ko ovde pravu muziku?????Ljudi zaboravili ste IRON MAIDEN.......Kakva bre Metallica zna se ko je prvi pocheo da svira heavy metal,i ko ama najboljeg pevacha od svih metal grupa(Bruce Dickinson).......

#34 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 16 July 2002 - 23:44

delija ue:
Ljudi zaboravili ste IRON MAIDEN.......Kakva bre Metallica zna se ko je prvi pocheo da svira heavy metal.......

:lol:
Black Sabbath, Judas Priest... deceniju pre Ironovaca...

#35 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 17 July 2002 - 00:42

Beatlesi ?!

#36 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 17 July 2002 - 01:34

A Betoven? Cist HM! :lol:

#37 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 18 July 2002 - 02:14

...taman za -antiratni projekt "Metalom se metal izbija"-/copyright@Indy/ Posted Image

#38 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 18 July 2002 - 12:33

Evo ga klasicni primjerak balkanskog mozga!
Nista prije i nista poslije IRON MAIDENA cak ovakvi kao on ne vole njihov zadnji album od prosle godine jer je za njih to previse novo.Treba im decenija ili dvije da ga svare!
Pa prijatno ti varenje,a mi ostali bicemo glupi i slusat ce mo raznovrsnu muziku.Jer muzika je umjetnost ona ne podnosi iskljucivosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#39 Zorz

Zorz
  • Members
  • 275 posts

Posted 20 July 2002 - 18:46

Pink Floyd
The Stranglers
The Clash
EKV
Massive Attack

:smile:

#40 delija ue

delija ue
  • Members
  • 1,139 posts

Posted 29 July 2002 - 13:38

D.B.DUB:
Evo ga klasicni primjerak balkanskog mozga!
Nista prije i nista poslije IRON MAIDENA cak ovakvi kao on ne vole njihov zadnji album od prosle godine jer je za njih to previse novo.Treba im decenija ili dvije da ga svare!
Pa prijatno ti varenje,a mi ostali bicemo glupi i slusat ce mo raznovrsnu muziku.Jer muzika je umjetnost ona ne podnosi iskljucivosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti si bre neka debilcina......Pa budalo jedna Brave new world je mozda i njihov najbolji album(dobro posle Fear of the dark-a)i ja ga obozhavam a ti mi bre neshto prichash.......I ljudi su najbolji HM bend svih vremena jer pre svega imaju najboljeg pevacha od svih HM grupa(Bruce Dickinson,naravno)a i imaju jednog genije koji pishe skoro sve pesme(Steve Harris,naravno).....pored njih tu su josh naravno Janick Gers,Adrian Smith,Dave Murray i bubnjar Nicko McBrain......Naravno treba pomenuti i odlichnog Blaze Bayley-a bivsheg pevacha koji se ipak ne mozhe porediti sa Bruce-om.......Da jesu Blek Sabat svirali pre ovih,ali gde su oni sad,dok Maiden izdaje novi album 2003.godine......Ne zaboravite da Steve Harris ima 46.godina i da jos planira da svira.......matori jesu ali su stvarno legende(u svakom slucaju Metallica se ne moze porediti sa njima iako je Metallica tresh metal).......

#41 D.B.DUB

D.B.DUB
  • Members
  • 41 posts

Posted 29 July 2002 - 19:39

[quote]
delija ue:
.Jer muzika je umjetnost ona ne podnosi iskljucivosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/quote]Ti si bre neka debilcina......Pa budalo jedna Brave new world je mozda i njihov najbolji album(dobro posle Fear of the dark-a)i ja ga obozhavam a ti mi bre neshto prichash.......I ljudi su najbolji HM bend svih vremena jer pre svega imaju najboljeg pevacha od svih HM grupa(Bruce Dickinson,naravno)a i imaju jednog genije koji pishe skoro sve pesme(Steve Harris,naravno).....pored njih tu su josh naravno Janick Gers,Adrian Smith,Dave Murray i bubnjar Nicko McBrain......Naravno treba pomenuti i odlichnog Blaze Bayley-a bivsheg pevacha koji se ipak ne mozhe porediti sa Bruce-om.......Da jesu Blek Sabat svirali pre ovih,ali gde su oni sad,dok Maiden izdaje novi album 2003.godine......Ne zaboravite da Steve Harris ima 46.godina i da jos planira da svira.......matori jesu ali su stvarno legende(u svakom slucaju Metallica se ne moze porediti sa njima iako je Metallica tresh metal).......
[/quote]Kad si sve to naucio kako ne nauci da na kulturan nacin komuniciras sa ljudima.

#42 red_boy

red_boy
  • Members
  • 22 posts

Posted 29 July 2002 - 22:40

1.DEEP PURPLE(ubedljivo najbolji)samo da dodju u beograd
2.DOORS
3.OFFSPRING

#43 skituljac

skituljac
  • Members
  • 340 posts

Posted 30 July 2002 - 22:37

Depeche Mode

#44 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 31 July 2002 - 03:47

red_boy:
1.DEEP PURPLE(ubedljivo najbolji)samo da dodju u beograd
2.DOORS
3.OFFSPRING

Nije mi jasno kako neko ko slusa Dorse i Deep Purple ne moze da ukapira kakvo je s*****e offspring.Taj tinejdz rock je najgore s*****e koje se moze cuti na svetskoj muzickoj sceni.

#45 CENTRIFUGA

CENTRIFUGA
  • Members
  • 123 posts

Posted 31 July 2002 - 09:49

- do '91. Talking Heads (neprikosnoveni)
- od '91. Underworld (neprikosnoveni)