Jump to content


Photo

ITALIJA-FRANCUSKA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
585 replies to this topic

Poll: Ko ce da pobedi? (116 member(s) have cast votes)

Ko ce da pobedi?

  1. Italija (53 votes [45.69%])

    Percentage of vote: 45.69%

  2. Francuska (45 votes [38.79%])

    Percentage of vote: 38.79%

  3. Juventus, kao i uvek, jer je Moggi vec zvao Blattera (18 votes [15.52%])

    Percentage of vote: 15.52%

Vote Guests cannot vote

#31 Ricky

Ricky
  • Members
  • 741 posts

Posted 06 July 2006 - 10:11

QUOTE(aerodrom @ 5 Jul 2006, 23:07)
bogami, i reprezentacija ce vam u seriju c ako tako nastavite ph34r.gif


roflmao.gif roflmao.gif thumbup.gif thumbup.gif

pa kad smo pravi mafiasi.... wink.gif

#32 I feel good

I feel good
  • Members
  • 735 posts

Posted 06 July 2006 - 10:15

Dve ekipe koje su pokazale najvise igraju u finalu. Dve odlicne odbrane, vrlo iskusne, nezgodno za prognoziranje. Navijacu za Francuze, mada oni igraju sve vise kao Italijani, daju gol pa bunker, primeri 1/4 finala i 1/2 finala.

Ocekujem malo golova 1:1 i penale, pobedjuje Francuska!

#33 _Monthy_

_Monthy_
  • Members
  • 642 posts

Posted 06 July 2006 - 10:29

Ako Italija misli da nastavi onakav fudbal kao protiv Nemachke jasno je za koga navijam. Ne bi bilo lepshe slike od Zidanovog podizanja pehara, ali realno, u finale su ushli sa igrom ochajnom koliko i Portugal. Ali dalje, poshto Saha ne moze da igra, mozda konachno Trezeguet udje, recimo u produzetku, i skrshi opet neki volej. I josh jedan razlog u korist Italije je shto mogu da se priblize Brazilu na samo jednu titulu razlike! Shteta za Nermachku shto 2002. nije izjednachila ili shto ove nije smanjila na 5-4. wink.gif

#34 Ricky

Ricky
  • Members
  • 741 posts

Posted 06 July 2006 - 11:01

QUOTE(_Monthy_ @ 6 Jul 2006, 11:29)
Ali dalje, poshto Saha ne moze da igra, mozda konachno Trezeguet udje, recimo u produzetku, i skrshi opet neki volej.


unsure.gif isto sam mislio sinoc kad je onaj dobio zuti karton... unsure.gif ph34r.gif

#35 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 06 July 2006 - 14:11

s obzirom na beskonacno trenersko proseravanje koje vlada na ovom prvenstvu, blagi visak simpatija mi je na strani francuza jer ih vodi lik koji se fakat ne mesa previse u svoj posao a ekipu realno vode tiram, makelele, viera i zidan. OK, nije jos doslo dotle da zizu odredjuje ko ulazi a ko izlazi, ali cenim da je koncept igre njihovo delo a ne domenekovo.

generalno, a narocito posle obe polufinalne utakmice, velika steta sto su argentinci tako uspesno resili da zajebu prvenstvo i odseku sebi qrac. polufinala su ostala uskracena za bar jedan vrhunski juznoamericki tim a to su ovaj put bili oni a ne karaoke.

argentina, francuska, italija, portugal. to je bilo zaista najbolje da ovom turniru.

da ne kazem da sumnjam da sem argentine iko moze (mimo penala) da da gol bufonu.

#36 Hefeweizen

Hefeweizen
  • Members
  • 702 posts

Posted 06 July 2006 - 14:14

QUOTE(gazza @ 6 Jul 2006, 15:11)
s obzirom na beskonacno trenersko proseravanje koje vlada na ovom prvenstvu, blagi visak simpatija mi je na strani francuza jer ih vodi lik koji se fakat ne mesa previse u svoj posao a ekipu realno vode tiram, makelele, viera i zidan. OK, nije jos doslo dotle da zizu odredjuje ko ulazi a ko izlazi, ali cenim da je koncept igre njihovo delo a ne domenekovo.

generalno, a narocito posle obe polufinalne utakmice, velika steta sto su argentinci tako uspesno resili da zajebu prvenstvo i odseku sebi qrac. polufinala su ostala uskracena za bar jedan vrhunski juznoamericki tim a to su ovaj put bili oni a ne karaoke.

argentina, francuska, italija, portugal. to je bilo zaista najbolje da ovom turniru.

da ne kazem da sumnjam da sem argentine iko moze (mimo penala) da da gol bufonu.

А певаш ли ти на кариока журкама?

#37 skomi ricma

skomi ricma
  • Members
  • 2,843 posts

Posted 06 July 2006 - 14:34

Teška srca, ali mislim da dobija Italija.

#38 gazza

gazza
  • Members
  • 1,084 posts

Posted 06 July 2006 - 14:38

QUOTE(Hefeweizen @ 6 Jul 2006, 14:14)
А певаш ли ти на кариока журкама?


haha koji sam moron. evo skidam gace, izvolte. biggrin.gif

#39 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 06 July 2006 - 14:39

QUOTE(gazza @ 6 Jul 2006, 15:38)
haha koji sam moron. evo skidam gace, izvolte. biggrin.gif


Evo sad ce Flegma. On je inkasant za takve stvari.

#40 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 06 July 2006 - 14:50

QUOTE(harper lee @ 6 Jul 2006, 04:36)
Cini mi se, Mitrandire, da je ovoj italijanskoj odbrani kicma veoma savitljiva, a bice jos savitljivija ukoliko umesto onog drveta od Materacija bude igrao Nesta. Zadnja linija zabara igra u vrhunskoj formi na ovom prvenstvu, a to se posebno odnosi na spoljne odbrambene igrace Zambrotu i Grosa. Znaci, Riberija mozes odmah da zaboravis. Sto se Zidana tice, on jeste prof. dr savremenog fudbala, ali cinjenica da je proslo mnogo godina otkako je zaseo za katedru cini da Zizu ipak nema u plucima dovoljno kiseonika da nosi onog terijera od Gatuza celu utakmicu.

sve stoji. italijanska odbrana zaista deluje zastrasujuce. pri tome, i jedni i drugi jako dobro pokrivaju krila (i dobro udvajaju, po potrebi). Riberiju ce biti jako tesko proci.

zato se ipak uzdam u Zizua - ne mora da otrci celu utakmicu, par milimetarski tacnih pasova ce valjda biti dovoljno. biggrin.gif

btw. prethodni post je navijacki stav, nikako nepristrasno sagledavanje ocekivanih desavanja.
ako bih morao da ulozim neku siiiilnu kintu u toj utakmici, ulozio bih na zabare ili na X. ovako, par evrica na Francuze. nikada se nisam kladio protiv tima za koji navijam.


edit:
svi u gradu su ulagali dobre pare na ARG protiv Meksikanaca. ja ulozio na 2-3 gola. nakon tekme sam se naravno hvalisao kako sam znao da ce tekma biti teska, kako se medjusobno dobro poznaju... biggrin.gif

Edited by Gandalf, 06 July 2006 - 14:53.


#41 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 06 July 2006 - 15:06

QUOTE(Vlada.R. @ 6 Jul 2006, 00:10)
Italija je bolja.

Predlazem da se Ricky i Borris preventivno banuju  do 10. jula  wink.gif


biggrin.gif

QUOTE
Samo Ricky, posto zelim da vidim Borrisove reakcije posle francuskog poraza.


biggrin.gif

To se nece desiti biggrin.gif

Imam potvrdu toga

QUOTE
Misko Maric:

Teška srca, ali mislim da dobija Italija.


Nadam se pobjedi kao ona u Roterdamu

Bice tesko, bice na horuk bice na buku bice ruzna utakmica kao ova sinocna (jedino Italijani mogu da spase utakmicu) ali dobijamo.

Pirlo i Toti pored Makelelea i Viere se nece primjetiti. Toni ce se udaviti u fr odbrani.
Problem je sto ce se i ovi nasi napadaci isto udaviti.

#42 _Monthy_

_Monthy_
  • Members
  • 642 posts

Posted 06 July 2006 - 16:11

QUOTE(Borris_ @ 6 Jul 2006, 15:06)
Problem je sto ce se i ovi nasi napadaci isto udaviti.

Konachno si se osvestio?! smile.gif
Rachunica je jasna.
1)Odbrana Italije je prejaka i od Francuza moze da primi najvishe jedan gol


za 180 minuta.

2)Napad Italije ce 99% dati gol za 90 minuta.
I kraj. rolleyes.gif

Osim ako ne budu flash back produzeci i Trezeguet udje.
Hail.gif

#43 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 06 July 2006 - 16:20

QUOTE(_Monthy_ @ 6 Jul 2006, 18:11)
Konachno si se osvestio?! smile.gif
Rachunica je jasna.
1)Odbrana Italije je prejaka i od Francuza moze da primi najvishe jedan gol
za 180 minuta.

2)Napad Italije ce 99% dati gol za 90 minuta.
I kraj. rolleyes.gif

Osim ako ne budu flash back produzeci i Trezeguet udje.
Hail.gif



Ja sam siguran u pobjedu Francuza wink.gif

Toni sve vise tone iz utakmice u utakmicu

Pirlo i Toti ce igrati protiv Makelelea i Viere - ti zakljuci sta ce se desiti wink.gif

Grosso - njega ce Sagnol cuvati smile.gif


Italijani imaju najbolju odbranu na SP zajedno sa Francuzima. Vise volim da imam napad Zidane Ribery Henry nego Pirlo Totti Toni

#44 curva Scirea

curva Scirea
  • Members
  • 227 posts

Posted 06 July 2006 - 16:29

0 - 0 do 80 minuta a onda ulazi capitano da naplati za 2000. i one promasaje kada mi je oduzeo pola zivota...

Ale daje gol za pobedu i posvecuje ga Pesotinu koji se i dalje bori za zivot...

Super ce utakmica da bude, svi igraci Juventusa na jednom mestu... cool.gif

Da jos jednom pokazemo da smo najbolji klub na svetu pre nego sto nas proteraju u Serie B...

Ricky bice Serie B, nagodili smo se...i neki bod kazne cemo dobiti...

Genoa - Juventus, stari dobri derbi...bice i Napoli i Bologna i Piacenza i Vicenza...nije lose tongue.gif

Osvojicemo titulu u drugoj ligi cool.gif

Sve je super, samo kad je merda Capello napustio klub...jos da ode merda Ibrahimovic i to je to...

#45 aingy

aingy
  • Members
  • 34 posts

Posted 06 July 2006 - 18:02

QUOTE(curva Scirea @ 6 Jul 2006, 16:29)
0 - 0 do 80 minuta a onda ulazi capitano da naplati za 2000. i one promasaje kada mi je oduzeo pola zivota...

Ale daje gol za pobedu i posvecuje ga Pesotinu koji se i dalje bori za zivot...

Super ce utakmica da bude, svi igraci Juventusa na jednom mestu... cool.gif

Da jos jednom pokazemo da smo najbolji klub na svetu pre nego sto nas proteraju  u Serie B...

Ricky bice Serie B, nagodili smo se...i neki bod kazne cemo dobiti...

Genoa - Juventus, stari dobri derbi...bice i Napoli i Bologna i Piacenza i Vicenza...nije lose  tongue.gif

Osvojicemo titulu u drugoj ligi  cool.gif

Sve je super, samo kad je merda Capello napustio klub...jos da ode merda Ibrahimovic i to je to...






Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Forza capitano
Forza Juve
Forza Italia