Jump to content


Photo

Blog


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 Led

Led
  • Members
  • 1,214 posts

Posted 30 June 2006 - 22:24

Ono sto mi godinama vec ne polazi ovde za rukom, poslo mi je na blog-u b92.
Dakle u poslednjih nedelju dana imam ucinak od 100% neobjavljenih komentara. Sto bih ja rado prevela kao banovanje (dozvoljeno virenje, ne i ucesce).
Jel' ima jos neko sa slicnim iskustvom?

#2 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 01 July 2006 - 05:29

hmmm, nisam do sada imao neke zesce konfrontacije sa ostalim blogerima i komentatorima, samo neke manje nesuglasice. do sada su mi svi postovi objavljeni, mislim negde oko 5,6 komada.

pricali su od skoro da ce onemoguciti postovanje anonimnim korisnicima, da nije u tome problem?

#3 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 01 July 2006 - 10:32

QUOTE(Led @ 30 Jun 2006, 23:24)
Ono sto mi godinama vec ne polazi ovde za rukom, poslo mi je na blog-u b92.
Dakle u poslednjih nedelju dana imam ucinak od 100% neobjavljenih komentara. Sto bih ja rado prevela kao banovanje (dozvoljeno virenje, ne i ucesce).
Jel' ima jos neko sa slicnim iskustvom?

ko zna shta si nalupala u tim postovima pa te Mudri Mod sankcionisao.

#4 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 01 July 2006 - 11:56

QUOTE(Dunadan @ 1 Jul 2006, 11:32)
ko zna shta si nalupala u tim postovima pa te Mudri Mod sankcionisao.


Ne čini li ti se da sve češće preteruješ? dry.gif

#5 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 01 July 2006 - 13:05

da!
ocu da odem in the blaze of glory!

#6 Led

Led
  • Members
  • 1,214 posts

Posted 01 July 2006 - 14:24

QUOTE(Jontra_Volta @ 1 Jul 2006, 05:29)
hmmm, nisam do sada imao neke zesce konfrontacije sa ostalim blogerima i komentatorima, samo neke manje nesuglasice. do sada su mi svi postovi objavljeni, mislim negde oko 5,6 komada.

pricali su od skoro da ce onemoguciti postovanje anonimnim korisnicima, da nije u tome problem?

Jok, ulogovana sve vreme.


QUOTE(Dunadan @ 1 Jul 2006, 10:32)
ko zna shta si nalupala u tim postovima pa te Mudri Mod sankcionisao.


Ma da bas sam se nalupetala. U onom gde govore o neophodnoj registraciji rekla sam da bi bilo glupo da sami autori biraju koje postove mogu da zadrze, a koje da odbace. Doduse, malo sam im crtala ("Ziveo govornik", protiv "Majmune nijedan"), ali sa jasnim znakovima da crtam (navodi).
Drugi je bio neki potpuno bezazleni primer nerazumevanja kritike.
Bas sam se posteno nalupetala dry.gif .

#7 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 02 July 2006 - 21:39

QUOTE(Dunadan @ 1 Jul 2006, 14:05)
da!
ocu da odem in the blaze of glory!


Fokusiraj se na Dolazak.

#8 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 03 July 2006 - 22:47

bogami sam se veoma iznenadila kada mi po prvi put u karijeri nije bio objavljen komentar. moguce da je komentar bio drzak i nemilosrdan cak, ali vas uveravam da je bio pravedan i nista drugaciji nego kakav bi bio ovde.

...i tako, blog92 se pokazao kao totalni turn-off.
sama vip lista je veoma problematicna, komentari citalaca su nevidjeno neartikulisani i dosadni [a da otvore blog-za-decu BZD rolleyes.gif ], po ko zna koji put se pokazalo da je tesko i jalovo pisati o svemu i ni o cemu. samo nekolicina mudrih drzi pisanja o onome sto najbolje zna, pa njih jedino i citam.

mislim, bila bih ja rada da saznam kako izgleda bilo koji dan u zivotu angeline jolie, ali me fakat zabole shtikla za mikilicu i liliku. blink.gif

ph34r.gif

Edited by aenima, 03 July 2006 - 22:48.


#9 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 03 July 2006 - 23:28

Јеси ли нагазила Милку и Белку или је атентат на неки џет сет био у питању?

#10 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 03 July 2006 - 23:44

QUOTE(Hella @ 4 Jul 2006, 00:28)
Јеси ли нагазила Милку и Белку или је атентат на неки џет сет био у питању?


laugh.gif ma kud da komentarisem milku i belku ono se ne da citati!
moj cenzor je bila tanja jakobi, ko god da je to.

ph34r.gif

#11 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 03 July 2006 - 23:53

Najsmešniji su oni dupeuvlakači medju komentatorima. Izgleda da je to generalno jedino prihvatljivo smile.gif

#12 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 03 July 2006 - 23:56

QUOTE(aenima @ 4 Jul 2006, 01:44)
laugh.gif ma kud da komentarisem milku i belku ono se ne da citati!
moj cenzor je bila tanja jakobi, ko god da je to.

ph34r.gif


ajd okaci komentar ovde, da uzivamo. moze i po secanju:)

#13 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 04 July 2006 - 01:08

QUOTE(Larko @ 4 Jul 2006, 00:56)
ajd okaci komentar ovde, da uzivamo. moze i po secanju:)


dobro, ajde innocent.gif

tanja jakobi @ vip blog b92

QUOTE
Pojavila se potpuno nova generacija „poznatih,” koji su meni, sasvim nepoznati. 

Taj feler (i nemar!) sada me dovodi u brojne neugodne situacije.

Nepoznati-poznati su, u me?uvremenu, zauzeli znac(ajnu kolic(inu prostora u svim dnevnim novinama.

Nepoznati-poznati, naprotiv, skapavaju od napora da se nekako uglave na naslovne strane dnevnih novina, da se kvalifikuju za reklamu „saznajte kako žive poznati”

Isti ljudi, ili slic(ni (u svakom sluc(aju meni nepoznati), zaposedaju sve moguc'e TV emisije gladijatorskog tipa, koje su tako?e doživele omasovljenje tokom mog (duhovnog, duševnog i telesnog) odsustva, i s puno žara izlažu svoje stavove o svemu i svac(emu, od rata u Iraku, do otcepljenja Crne Gore i sl. ceo tekst


komentar:

QUOTE
uh, nije to nista, kako li je tek nama kad na elitnoj medijskoj kuci logicno ocekujemo da blog v.i.p zaista plasira v.i.p personal , a umesto toga citamo neinventivne misli kojekakvih anonimusa, pa i budalastine u kojima je jedino moguce registrovati da je eto, nevidjena nepravda da su selebriti neke voditeljke i turbo pevacice[!] umesto oni koji nista drugo ne rade nego se ih analiziraju i zgrazavaju se.

...da nepravda bude veca selebriti se jos i stalno nesto menjaju, umesto da lepo zauzmu busiju ko v.i.p-b92!


ph34r.gif

#14 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 04 July 2006 - 01:52

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
tesko onoj cija si ti snajka

#15 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 04 July 2006 - 02:12

QUOTE(aenima @ 4 Jul 2006, 00:44)
moj cenzor je bila tanja jakobi, ko god da je to.


laugh.gif

Ne znaš ko je Tanja Jakobi, al' si tela da je pljucneš... Pa sad frka što nije prošlo "cenzuru".

Jes, vala, sram je bilo... bira sama šta će da joj bude ispod bloga, umesto taraBče da postavi, pa udri grafitima ko želi rolleyes.gif