Jump to content


Photo

Jeleni Dokic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
84 replies to this topic

#76 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 22 August 2002 - 12:22

Ma kakvo dete, bre to je josh 1 voona...:smile:

#77 micha popovich

micha popovich
  • Members
  • 214 posts

Posted 23 August 2002 - 19:37

Navratilova je lezbejka

#78 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 25 August 2002 - 21:24

Pa kako je lepa nije ni shteta....:smile:

#79 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 26 September 2002 - 14:29

PRLJAVE igre u belom sportu"... Ko je, zapravo, gazda u Teniskoj asocijaciji Srbije? Na prošlonedeljnoj skupštini za prvog čoveka izabran je legenda jugoslovenskog tenisa, Slobodan Boba Živojinović. Ipak, dosadašnji lider TAS Đorđe Nicović smatra da je Živojinović na nelegitiman došao na čelo, te je već zakazao novu Skupštinu za 17. oktobar. Ulje na vatru dolila je i naša najbolja teniserka Jelena Dokić, izjavom da ona želi da postane predsednik TAS i predsednik Izvršnog odbora Teniskog saveza Jugoslavije...
- Izbor Živojinovića na mesto predsednika je apsolutno nelegalan - tvrdi Dokićeva. - LJudi poput njega i Radmila Armenulića nikada ništa nisu uradili za jugoslovenski tenis, a sada hoće da se domognu čelnih pozicija. Želim da postanem predsednik i da uložim novac u tenis. Znam da bih mnogo pomogla razvoju.
Koji su Vaši sledeći koraci?
- Čim završim sezonu doći ću u Beograd da predstavim svoj program. Tražiću podršku klubova i sigurna sam da ću je dobiti - poručuje Jelena.
S druge strane, savezni kapiten svih selekcija ističe da je novi predsednik TAS, bez sumnje, Slobodan Živojinović.
- Boba je legitimno izabran. On je trenutno u Americi i vratiće se za desetak dana - kaže Radmilo Armenulić. - Ovo što rade Dokićevi je smešno i tragično. Jelena ima 19. godina i trebalo bi da igra tenis, a ne da se bavi politikom. Priče kako iza mene stoje vlast i premijer Zoran Đinđić potpuno su netačne. Priznajem da sam rekao da je Jeleni potreban psiholog, ali time ništa loše nisam mislio. Pa, on je potreban svakom vrhunskom sportisti.

FOTELJA ILI JUGOSLAVIJA!?
- IZA svega stoje Zoran Đinđić i Gašo Knežević, čiji su ljudi već prisvojili pojedina sportska društva. Ti ljudi su obični hajduci koji će možda i na silu pokušati da upadnu u prostorije TAS i otmu pečat - kategoričan je otac naše najbolje teniserke Damir Dokić. - Svi znamo šta je Knežević radio deci u letnjim kampovima... Što se tiče Armenulića, mogu da kažem da je njemu potreban psihijatar, a ne Jeleni psiholog. On je lud čovek... Ako Jelena ne postane predsednik, od Nove godine više neće braniti boje Jugoslavije!


Ma nek se teraju u p**** m******* ovi Dokici. Isti su kao neka razmazena derista.

#80 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 30 September 2002 - 07:38

Ovo je da covek prosto ne poveruje, Seseljuginac bi ako moze preko cerkice u foteljicu...bas je lucidan+iskompleksiran ...vrlo je simpaticno da se sazna ko li stoji iza njegovih poltronskih citata....

Inace Jelena bi zaista mogla pod:

1. Da promeni trenera u vidu antike od oca, covek sablaznjava sve prisutne svojom akromegalijom od pojave i ponasanja

2. Da prestane da reflektuje oceve prohteve i pozabavi se svojim zivotom jer svake godine imamo po jedno talentovano dete koje stupa na svetsku scenu te s'tim u vezi njeno sadasnje 5 moze lako da ode na 15

3. Da poradi na kvalitetu a ne na kvantitetu, non stop je na mecevima a ne prikazuje bas neku igru u poslednje vreme, ovo u sprezi sa kazanim pod brojem 1.

4. Da se pod HITNO mane pisanja poste i adresiranja politicarima i krene stazama slave.....

Jeco ima jos dosta da se igra....

#81 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 30 September 2002 - 20:29

Mislim da je vreme da se ova tema zatvori i zato bih zamolio iliju da to uradi (ako je to moguce jer pitam kao stvaralac ove teme)

razlozi :

ja sam joj cestitao rodjendan jer sam je podrzavao u onome shto radi i zato shto me je jako privlacila ali u medjuvremenu sam saznao da ide sa onim kretenom iz formule 1 iz brazila i da podrzava Sheshelja koga od ljudi koji imaju neku moc u srpskoj politici (22% glasaca) navishe mrzim (fashista ili ti nacista kako vec hocete)

zato zakljucavaj ovo jer necu bre nishta da slusham o ovoj GLUPACI
inace stav nisam promenio danas ili u nedelju dana nego vec od kada se pojavio onaj clanak da se ljti zato shto joj nece da daju plac na ushcu
jebm je u caleta glupava onako alkoholicarska

#82 Dino

Dino
  • Members
  • 648 posts

Posted 15 October 2002 - 15:12

B92, Beta 
                          Dokic: Necu igrati za Jugoslaviju, odmaracu se 


                          Sesta teniserka sveta Jelena Dokic najavila je danas da nece igrati za
                          reprezentaciju Jugoslavije kada na to bude stekla pravo, kao sto nece
                          igrati ni na Otvorenom prvenstvu Australije, januara sledece godine. 

                          Rodjena Beogradjanka, 19-godišnja Dokiceva igrala je za reprezentaciju
                          Australije, ali je ponovo uzela drzavljanstvo SRJ kada se njen
                          kontroverzni otac Damir posvadjao sa teniskim vlastima i medijima u
                          Australiji 2000. godine. 

                         
                          "Zadovoljna sam stvarima kakve su sada i mislim da necu igrati za ni za
                          koga. Mislim da ne mozete da igrate vrhunski tenis ako slobodne nedelje koristite za igranje u
                          Federejsn kupu. To je jako tesko", rekla je Dokićeva u Cirihu, gde trenutno igra turnir. 

                          "Lepo je igrati za tim i to je potpuno drugaciji osecaj od onoga koji imate citave godine, ali na
                          kraju se sve svede na to da ste sami na terenu", objasnila je teniserka svoju odluku. 


Gde nestadose sve one price o patriotizmu?

[ Izmena poruke: Dino na dan 2002-10-15 16:15 ]

#83 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 16 October 2002 - 18:06

ma nije ona kriva

trener joj preporucio

hehehehh, koji idioti, pa kako ih bre nije sramota
e da sam znao kakva je to porodica pa ja bi se prvi usprotivio da se vrati da igra shatro za srbiju

#84 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 16 October 2002 - 18:08

koja promena

e covece ja joj cestitao rodjendan a sada je (ustvari njenog oca koji je izdebilisao )pljujem ko joj je kriv neka sada trpi kada je podlegna caletovim manipulacijama

cale je bre gori nego hingisova keva

#85 domar011

domar011
  • Members
  • 7 posts

Posted 21 November 2002 - 00:20

Damir Dokic je djembeli praznoglavi Seseljev majmun koji je sramota za ljudsku rasu, a to je preneo u velikoj meri i na svoju cerku! Zoran Djindjic treba da ga tuzi samo zato sto je uzeo njegovo ime u svoja prljava usta!