Jump to content


Photo

Dozvolite, jedan Zivadinovic Milan


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
12 replies to this topic

#1 lucidan

lucidan
  • Members
  • 72 posts

Posted 27 June 2006 - 01:57

Ajmo ljudi citirajte Zivu, sto od proslih dana, sto za vreme ovog SP, malo smejanja nije na odmet..

#2 Slaninar

Slaninar
  • Banned
  • 212 posts

Posted 27 June 2006 - 06:33

Emisija Poluvreme na TV Bolikita, emisija koja pokriva SP i na kome su stalno Pekmez, Živa i slična boranija. Elem, juče je bila neka epizoda u kojoj se Živa opraštao od publike. "Ja se opraštam od publike, od vas poštovani gledaoci, jer moram na jedan put. Ako smo bili dosadni, izvinjavam se, biće bolje drugi put". biggrin.gif To mu nije bilo dosta, već je ustao i kada su se pojavili neki momci koji su u nekoj nagradnoj igri dobili loptu i krenuo: "I ja želim da ovoj dvojici mladih momaka poklonim nešto. Dozvolite, u pitanju je knjiga o Živadinović Milanu koja je izašla pre nekoliko dana i koju je pisao Miša Vasiljević. Izvol'te omladino, tu možete da pročitate ko je Živadinović Milan, gde je sve radio, izjave igrača koje je trenirao...za svakog po primerak..." (bilo ih je dvoje) laugh.gif

Ista emisija: "Mislim da je za ovu utakmicu bila pogrešna i taktička i tehnička priprema. Igrači nisu bili psihološki spremljeni, Petković je tu morao brže da reaguje (valjda da ih brže psihološki spremi), loša je bila postavka zadnje linije, vezni red je bio katastrofalan, špic odsečen, priprema za utakmicu je bila loša...Đorđeviću bih rekao - Sine ti ima da pratiš Robena svugde po terenu, ako ode na levu stranu i ti na levu stranu, da tvoj znoj po njemu kaplje i njegov po tebi" i ajde, ovo bi sve možda i prošlo da sledeća rečenica nije bila: "Dozvolite, ja ne želim da ispadne da ja kritikujem, nemam ništa protiv Petkovića, ovo je samo jedna objektivna analiza!" laugh.gif

#3 DzoniD

DzoniD
  • Sleepers
  • 51 posts

Posted 27 June 2006 - 17:39

Pre neki dan je gostovao u jednoj emisiji na TV Stankom chini mi se.. onako drzao je monolog jedno sat vremena o njegovoj burnoj karijeri, okruzen gomilom kllinaca u studiju, pa ga je to dodatno podstaklo da im pricha i o zivotu , o politici.. Bilo je svega i svachega, ali najjache je kada je rekao:
"Ovi danashnji moderni industrijalci u nashoj zemlji ne znaju ni padeze, jer sam chuo kada su sebe nazivali bizMismenima, umesto biznismenima..

#4 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 27 June 2006 - 19:16

Dozvolite, lepo je videti da jedan ovakav humani topic ne odumire

poz,
Ziva

#5 lucidan

lucidan
  • Members
  • 72 posts

Posted 28 June 2006 - 00:09

QUOTE(DzoniD @ 27 Jun 2006, 17:39)
Pre neki dan je gostovao u jednoj emisiji na TV Stankom chini mi se.. onako drzao je monolog jedno sat vremena o njegovoj burnoj karijeri, okruzen gomilom kllinaca u studiju, pa ga je to dodatno podstaklo da im pricha i o zivotu , o politici.. Bilo je svega i svachega, ali najjache je kada je rekao:
"Ovi danashnji moderni industrijalci u nashoj zemlji ne znaju ni padeze, jer sam chuo kada su sebe nazivali bizMismenima, umesto biznismenima..


Emisija je bila pish zivi! Kad je pricao kako ljudi ne znaju da sklapaju boje kad se oblace ili kako je napao igraca Gane Stephena Appiaha ( Ziva naravno kaze Apijan) kad je kupio kola..
Inace cuo sam da je u mladosti, dok je bio drugorazredni fudbaler, imao nadimak "Ribica"..Zivu za predsednika!

#6 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 10 July 2006 - 12:27

cisto da ozivim ovaj topic, danas smo na Politici mogli cuti da za Francuku igra jedan Trezige a za Italiju Gutuzo i Dela Piero, ali najjace od svega je sto je naglasio da su mnogi italijanski igraci u problemu jer sledece sezone nece igrati u Prvoj Saveznoj ligi. Ali iznenadilo me da "Dozvolite" nije pomenuo nijednom dok sam gledao.

Dozvolite, jedan je Milan Zivadinovic!

#7 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 12 July 2006 - 17:41

knjigu o Zivadinovicu je napisao doajen sportskog zurnalizma u Srbiji, autor knjige ILIJA IVIC-carobnjak fudbala....rec je o Milivoju Tomovicu bivsem uredniku sportske rubrike bivseg dnevnog lista Politika Ekspres....

#8 skomi ricma

skomi ricma
  • Members
  • 2,843 posts

Posted 14 July 2006 - 14:05

QUOTE(trifke @ 12 Jul 2006, 18:41)
knjigu o Zivadinovicu je napisao doajen sportskog zurnalizma u Srbiji, autor knjige ILIJA IVIC-carobnjak fudbala....rec je o Milivoju Tomovicu bivsem uredniku sportske rubrike bivseg dnevnog lista Politika Ekspres....


Kad je Tomović u pitanju ne znam da li se ispravno kaže doajen, ili doJajen? mad.gif

#9 shexpirosq

shexpirosq
  • Members
  • 152 posts

Posted 14 July 2006 - 17:18

Slucajno nabasah na ovo laugh.gif

#10 sir_oliver

sir_oliver
  • Members
  • 109 posts

Posted 19 July 2006 - 03:04

``Na ovoj utakmici , dobili smo jednog Nenada Bjekovica`` ( Jr-a dakako ) ... priceless .

#11 Mario Kempes

Mario Kempes
  • Members
  • 542 posts

Posted 31 July 2006 - 05:37

Da, Ziva legenda... Poznata je ona njegova cuvena izjava: 2:0 je najopasniji rezultat!

#12 wagabund

wagabund
  • Members
  • 1,617 posts

Posted 03 August 2006 - 05:52

dozvolite, jedan ovakav topik se mora drzati u zivotu. ne mogu trenutno da se setim ni jednog urnebesnog bisera, ali evo izjave iz NIN-a, avgust 2000, pred odazak u Irak;

“Sporazumeli smo se na prijateljskoj, a ne na osnovi interesa. Ja sam imao, prema opštim standardima, atraktivnije ponude,od Maroka i Egipta, a Fudbalski savez Iraka je bio nadomak potpisivanja ugovora sa Portugalcem Koeljom, odnosno Rumunom Jordaneskuom. Kako me je obavestio ambasador Iraka u Beogradu, gospodin Sami Sadun, presudila je porodica Husein. Naime, predsednik Sadam je insistirao na stručnjaku iz Jugoslavije, a njegov brat, prvi čovek nacionalnog fudbala, pratio je moj rad u Arabiji. Po dolasku u Bagdad, očekuju me susreti sa obojicom, kada ćemo usaglasiti stavove o sistemu rada sa reprezentacijom i odlaska na pripreme, koje će se najverovatnije održati u Jugoslaviji. Verujem da bi se Iračani ovde osećali najopuštenije, što bi se reklo ’kao svoj na svome’."

#13 Gabrijel Omar Batistuta

Gabrijel Omar Batistuta
  • Members
  • 313 posts

Posted 03 August 2006 - 15:34

Vidite, jedan Milan Zivadinovic zaista zasluzuje da se procita jedan njegov intervju

Intervju