Jump to content


Photo

Navija li ko u Srbiji za Englesku?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
130 replies to this topic

#121 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 05 July 2006 - 14:58

QUOTE(Ehiogu @ 5 Jul 2006, 15:57)
I opet si uspeo da pomeris granicu svoje gluposti.


Jebote, ako ovako nastavim spusticu se na tvoj nivo. blink.gif

Prestajem sa glupostima. Izgleda je zaista zarazna. laugh.gif

#122 Akhenaton

Akhenaton
  • Banned
  • 181 posts

Posted 06 July 2006 - 16:24

Ucveljene pizde# sad kukaju na C. Ronalda. Navodno je on kriv sto je Rooney igrao valcer po mudima onog nesrecnog portugalca na metar i po od sudije rolleyes.gif

#123 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 09 July 2006 - 16:14

QUOTE(Nikola21 @ 3 Jul 2006, 19:56)
Mozda je post "patetican" ali idealno oslikava navijace Engleske.

...


true thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

#124 undergroundquant

undergroundquant
  • Banned
  • 109 posts

Posted 10 July 2006 - 02:56

Ja sam nekako kao klinac gotivio brazilce i onda nekako mic po mic sada najvise gotivim engleze jer nekako uvek igraju srcem i nikad te ne razocaraju kao navijaca.... i nikad ne igraju kukavicki. ti englezi su stvarno face iako ih masa ljudi mrzi.

#125 Hefeweizen

Hefeweizen
  • Members
  • 702 posts

Posted 10 July 2006 - 07:23

QUOTE(undergroundquant @ 10 Jul 2006, 03:56)
Ja sam nekako kao klinac gotivio brazilce i onda nekako mic po mic sada najvise gotivim engleze jer nekako uvek igraju srcem i nikad te ne razocaraju kao navijaca.... i nikad ne igraju kukavicki. ti englezi su stvarno face iako ih masa ljudi mrzi.

Пред тобом је каријера великог књижевника, немаој да посустанеш.

П.С. Јебо распуст

#126 undergroundquant

undergroundquant
  • Banned
  • 109 posts

Posted 10 July 2006 - 11:27

QUOTE(Hefeweizen @ 10 Jul 2006, 07:23)
Пред тобом је каријера великог књижевника, немаој да посустанеш.

П.С. Јебо распуст

ne posustaj ni ti u ulozi navijaca knjizevnika, a posto si u nemackoj prosvetli te germane cirilicom. i nadji nesto drugo da jebes a da nije raspust

#127 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 10 July 2006 - 11:40

QUOTE(undergroundquant @ 10 Jul 2006, 12:27)
ne posustaj ni ti u ulozi navijaca knjizevnika, a posto si u nemackoj  prosvetli te germane cirilicom.  i nadji nesto drugo da jebes a da nije raspust

e, kad smo vec kod toga, imal' sta novo da se prijavi? smile.gif

#128 undergroundquant

undergroundquant
  • Banned
  • 109 posts

Posted 10 July 2006 - 12:02

QUOTE(Miralem @ 10 Jul 2006, 11:40)
e, kad smo vec kod toga, imal' sta novo da se prijavi?  smile.gif

smile.gif ha ha e Miralem na kraju dobih svoju slavu kao bach na forumu... ma nista, bio je neki handjob izmedju zgrada kod kalenica...i to ova ista. a kod tebe matori? nemoj samo ja da budem luzer koji se hvali omascivanjem

#129 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 12 July 2006 - 18:35

QUOTE(undergroundquant @ 10 Jul 2006, 04:56)
Ja sam nekako kao klinac gotivio brazilce i onda nekako mic po mic sada najvise gotivim engleze jer nekako uvek igraju srcem i nikad te ne razocaraju kao navijaca.... i nikad ne igraju kukavicki. ti englezi su stvarno face iako ih masa ljudi mrzi.[B]



Tebe je onda jako tesko razocarati

Inace post je

roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

ili bolje oslikano

QUOTE
Mozda je post "patetican" ali idealno oslikava navijace Engleske.

...


#130 Ehiogu

Ehiogu
  • Members
  • 336 posts

Posted 13 July 2006 - 08:21

QUOTE(Borris_ @ 12 Jul 2006, 18:35)
Tebe je onda jako tesko razocarati

Inace post je



ili bolje oslikano

Oba posta koja si citirao znace istu stvar. Ne razocaraju jer se bore. Tesko da je neko mislio da sa svedjaninom imaju Englezi sanse tu je bila samo neka nada.
Zbog tebe mi je zao sto su skoro svi koji navijaju za englesku navijali i za francusku u finalu. Patetican ali da oslikava navijace znaci da ce i englezi i ostali koji navijaju za njih na sledecem prvenstvu jos jace navijati i jos vise ih podrzavati.

Edited by Ehiogu, 13 July 2006 - 09:51.


#131 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 13 July 2006 - 15:18

QUOTE(Ehiogu @ 13 Jul 2006, 10:21)
Oba posta koja si citirao znace istu stvar.  Ne razocaraju jer se bore. Tesko da je neko mislio da sa svedjaninom imaju Englezi sanse tu je bila samo neka nada.
Zbog tebe mi je zao sto su skoro svi koji navijaju za englesku navijali i za francusku u finalu. Patetican ali da oslikava navijace znaci da ce i englezi i ostali koji navijaju za njih na sledecem prvenstvu jos jace navijati i jos vise ih podrzavati.


Bore se i ovi iz Kine pa ne navijam za njih. Englezi su igrali ocajno ov SP i kad bih navijao za njih bio bih jako razocaran njihovom igrom.