Jump to content


Photo

Zasto "moramo" da slusamo narkomanske price preko B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8 replies to this topic

#1 lilija

lilija
  • Members
  • 20 posts

Posted 04 April 2002 - 20:09

Ne kapiram zasto se toliko normalno prica o konzumiranju trodona, valorana i sve to u jednom totalnom cool fazonu. Da li je to ono sto nase pubertetlije i deca treba da nauce slusajuci B92? Momci se smeju, mucaju(tipicno za analgetike) i prave fore kako su su dobro "stondirali". Da li sam ja postala staromodna i glupa i ne razumem zezanje ili je tu cenzura stvarno neopravdano zakazala - ne znam, ali bih rado da saznam.

#2 Kasperski

Kasperski
  • Members
  • 15 posts

Posted 03 September 2002 - 09:38

[quote]


Mozda si ti i u pravu ali,
kao prvo: ko te tera da slusas B92?
drugo: od kuda ti tako da se razumes u
tu vrstu narkotika, i ponasanje
onih koji te stvari konzumiraju?
kao trece: "bolje biti nece"

#3 lilija

lilija
  • Members
  • 20 posts

Posted 08 September 2002 - 14:11

kao prvo : jel znas neku bolju radio stanicu iz juge koju mogu da pratim preko interneta ?
kao drugo: o takvim stvarima se zna kad zivis u Jugi, ali se bar pre nije pricalo tako javno (to mi je nezamislivo!!!)
kao trece: mislim da ce biti bolje
Kada sam u julu bila u Jugi, jako prijatno sam bila iznenadjena, da je more ljudi prestalo da pusi. I svi su bili u fazonu: pusenje je out. Stvoren je neki novi kult.

#4 Kasperski

Kasperski
  • Members
  • 15 posts

Posted 12 September 2002 - 09:17

Kao prvo: eeee..... ,to menja stvar. Ja sam iz BG-a, studiram , i mogu da biram sta ocu da slusam. Nisam upucen da na internetu
moze da se uvati samo Devedesetdvojka. Sta je, tu je, ne ostaje mi onda nista drugo nego da te donekle sazaljevam.
Kao drugo: Jeste nezamislivo, ali mnogo toga je nezamislivo u ovoj zemlji pa to nije nikakva novina.
Kao trece: Ne znam koja si ti generacija,
ali u Jugi se ne pusi nista manje nego ranije. Mozda su neke starije generacije malo prestale, ali mladje nista manje ne prestaju da konzumiraju dim u raznim oblicima. Tako da ne verujem da je stvoren neki novi kult. Ovo je Srbija, retko sta se ovde stvara novo.

#5 Thorin

Thorin
  • Members
  • 8 posts

Posted 17 September 2002 - 16:05

202 je najjaci radio!!!

#6 Kasperski

Kasperski
  • Members
  • 15 posts

Posted 19 September 2002 - 09:37

Unosis previse subjektivnosti Thorin. :smile:

#7 Kasperski

Kasperski
  • Members
  • 15 posts

Posted 19 September 2002 - 09:49

Unosis previse subjektivnosti Thorin. :smile:

#8 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 19 November 2002 - 20:57

lilija:
Kada sam u julu bila u Jugi, jako prijatno sam bila iznenadjena, da je more ljudi prestalo da pusi. I svi su bili u fazonu: pusenje je out. Stvoren je neki novi kult.


kakav kult i gde si to bila u Jugi?
ovde ljudi pushe ako ne isto kao i pre onda chak i vishe

#9 The Street

The Street
  • Members
  • 146 posts

Posted 28 January 2003 - 09:10

Gde je bila u jugi?
Pa na Tibetu gde bi bila...


kakav crni trend nepusaca...cccc...