Jump to content

Photo

Zoran Djindjic: Etika Odgovornosti

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
17 replies to this topic

#1 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 02 June 2006 - 18:20

Ovo je knjiga koja je danas imala promociju i koja je najavljena na kraju emisije.
Da li neko zna gde ova knjiga moze da se nabavi?

#2 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 02 June 2006 - 20:37

QUOTE(Ptteski @ 2 Jun 2006, 19:20)
Ovo je knjiga koja je danas imala promociju i koja je najavljena na kraju emisije.
Da li neko zna gde ova knjiga moze da se nabavi?

Vidi u Platou ili u Papirusu na Terazijama.

#3 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 02 June 2006 - 21:10

Dobio na poklon od svoje drage. wub.gif

Apdejtuje me redovno. wink.gif

#4 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 02 June 2006 - 23:35

Primetio sam tamo na okupu, koliko sam dobro propratio oko kamere, g-dju Perovic, g-dju Pesic, Koraca, Bebu, Cedu, NLOrganizacije, i Zivkovica, i Goatija, dabome. I nek oproste oni koje nisam pomenuo. Ali!

Tadic? G-dja Djindjic? Bilo ko od novokomponovanih DS-ovaca?
Barem Micun da je pogresio put ka pijaci danas...

edit: I nek oproste oni koje nisam pomenuo.

Edited by Croqy, 02 June 2006 - 23:41.

#5 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 03 June 2006 - 01:35

QUOTE(Croqy @ 3 Jun 2006, 00:35)
G-dja Djindjic?

Ni u jednim vestima nije pomenuta, kao gosca na promociji. S obzirom na ovaj i neke poteze, koje je pravila u poslednje vreme, izgleda da ona jedino u DSu i dalje vidi put svoga supruga. Ne usudjujem se da idem dublje u moguce razloge toga.

@Lun
Napisite neke utiske, ako se skoro budete zanimali knjigom.

#6 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 03 June 2006 - 12:37

QUOTE(Ptteski @ 3 Jun 2006, 02:35)
Ni u jednim vestima nije pomenuta, kao gosca na promociji. S obzirom na ovaj i neke poteze, koje je pravila u poslednje vreme, izgleda da ona jedino u DSu i dalje vidi put svoga supruga. Ne usudjujem se da idem dublje u moguce razloge toga.

@Lun
Napisite neke utiske, ako se skoro budete zanimali knjigom.

Nije pomenuta zato sto NIJE NI BILA TAMO ph34r.gif Bile su majka i sestra.
Knjiga je ozbiljna studija koja osvetljava sve aspekte delovanja sjajnog čoveka Dr Zorana Đinđića.Koliko mi je poznato, ovo je prva takva knjiga o njemu kod nas.
Obavezno je pročitajte!

#7 DOCc

DOCc
  • Members
  • 560 posts

Posted 03 June 2006 - 14:26

QUOTE(Tvrdica @ 3 Jun 2006, 13:37)
Nije pomenuta zato sto NIJE NI BILA TAMO  ph34r.gif

Ne kazem da nije za osudu// Ali razumem ako je uplasena///

#8 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 03 June 2006 - 16:07

QUOTE(DOCc @ 3 Jun 2006, 15:26)
Ne kazem da nije za osudu// Ali razumem ako je uplasena///

Uplašena!? Zoranovih prijatelja i poštovalaca!!!!?

#9 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 03 June 2006 - 16:46

Kao sto sam i pre toga govorio : Ruzici su danas i, uvek, bili blizi Tijanic i Kostunica. Ova poslednja desavanja na to jasno ukazuju.

Ako je mogao doci Zivkovic koji ne gotivi Cedu, Bebu... zarad postovanja prema Zoranu, ne vidim razloga da to ne uradi i njegova supruga, a za stranku da ne pricam. Tešači to nikad sebi nece priznati.

edit : a

Edited by Ivan Car, 03 June 2006 - 16:48.

#10 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 03 June 2006 - 22:20

QUOTE(Tvrdica @ 3 Jun 2006, 13:37)
Bile su majka i sestra.

Tacno. Znao sam da sam nekoga jako vaznog propustio.

Elem, nemo' mi neko potegao Ruzicu kao argumnt za bilo sta ubuduce! ph34r.gif

#11 Croqy

Croqy
  • Banned
  • 3,907 posts

Posted 11 June 2006 - 11:35

Kupite knjigu, sjajna je. Ima je gotovo u svakoj bolje opremenoj knjizari u gradu.

#12 noisedestruction

noisedestruction
  • Members
  • 687 posts

Posted 11 June 2006 - 13:43

Fenomenalna knjiga...svako treba da je procita

Edited by noisedestruction, 11 June 2006 - 13:44.

#13 Krvolocna_barbika

Krvolocna_barbika
  • Members
  • 180 posts

Posted 11 June 2006 - 14:31

Kao sto sam i pre toga govorio : Ruzici su danas i, uvek, bili blizi Tijanic i Kostunica. Ova poslednja desavanja na to jasno ukazuju.

Ehem, malo je degutantno nesto tako govoriti, pogotovo za nas gledaoce, tj posmatrace scene sa strane.
Pokusavas zenu da predstavis kao politickog partnera koji je bio u koaliciji sa njim, pa puj pike ne vazi danas nista.
To je ipak clan porodice i malogradjanski je raspravljati na taj nacin o tome.

Mozemo mozda i da je cujemo u Pescaniku cool.gif pa da diskutujemo na osnovu toga dalje. innocent.gif

Sto se knjige tice, utiske prenosim za par dana cool.gif .

Edited by Krvolocna_barbika, 11 June 2006 - 14:35.

#14 Wannabe

Wannabe
  • Sleepers
  • 26 posts

Posted 11 June 2006 - 19:47

ne ocekujte od Ruzice da talasa i da reskira bilo sta.. mozda gresim ali da sam na njenom mestu prvo bih mislio o buducnosti SVOJE dvoje dece i o njihovoj sigurnosti.. u trenutnom stanju stvari, vrlo je riskantno za nju da stane kraj cede,zivkovica i bebe..

Tvrdica gore rece "Uplašena!? Zoranovih prijatelja i poštovalaca!!!!?", naravno ne njih nego predsednika svoje stranke i njegoovih KOHABITALNIH PAJTASHA!! pa brate, ja sam licno slushao ljude iz DSa koji pokazuju prstom na ljude iz svoje stranke i vicu "CEDISTI"

ne mozete od svakoga ocekivati da ima muda i samopozrtvovanja kao Zoran, ocekivati da bude hazarder sa toliko toga na kocki..

ubedjen sam, a vreme ce pokazati da li sam u pravu, da je njoj ucesce u svim ovim igrama vrlo gorko. pokushavam da zamislim koji bi me pritisak sprecio da odem na manifestaciju ili promociju necega vezanog za osobu koju volim..

a sto se knjige tice, sigurno josh neko vreme necu biti u prilici da je drzim u rukama, tako da, samo napred sa utiscima!!!

#15 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 12 June 2006 - 08:07

QUOTE(Wannabe @ 11 Jun 2006, 20:47)
ne ocekujte od Ruzice da talasa i da reskira bilo sta.. mozda gresim ali da sam na njenom mestu prvo bih mislio o buducnosti SVOJE dvoje dece i o njihovoj sigurnosti.. u trenutnom stanju stvari, vrlo je riskantno za nju da stane kraj cede,zivkovica i bebe..

Tvrdica gore rece "Uplašena!? Zoranovih prijatelja i poštovalaca!!!!?", naravno ne njih nego predsednika svoje stranke i njegoovih KOHABITALNIH PAJTASHA!! pa brate, ja sam licno slushao ljude iz DSa koji pokazuju prstom na ljude iz svoje stranke i vicu "CEDISTI"

ne mozete od svakoga ocekivati da ima muda i samopozrtvovanja kao Zoran, ocekivati da bude hazarder sa toliko toga na kocki..

ubedjen sam, a vreme ce pokazati da li sam u pravu, da je njoj ucesce u svim ovim igrama vrlo gorko. pokushavam da zamislim koji bi me pritisak sprecio da odem na manifestaciju ili promociju necega vezanog za osobu koju volim..

a sto se knjige tice, sigurno josh neko vreme necu biti u prilici da je drzim u rukama, tako da, samo napred sa utiscima!!!

Hvala ti sto si me podsetio na Borisa Tadića.Poražavajuća činjenica je da njega čitaj predsednika DS, niko nije ni očekivao.Onog momenta kada je eliminisao Čedu iz DS, pokazao je da sledi otklon od politike Zorana Đinđića, a svi oni koji to ne prihvataju, slobodno mogu da napuste stranku.Do čega je to dovelo!?
Do toga da je pojavljivanje Čede i Bebe na ovakvim skupovima prirodno, normalno a Ružice i Borisa skandalozno i neočekivano.Zašto!?To bi možda narušilo ugled stranke koja sa onom Zoranovom ima zajedničko -samo ime.