Jump to content


Photo

SP na RTS-u


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
416 replies to this topic

#406 beowl

beowl
  • Members
  • 2,789 posts

Posted 10 July 2006 - 08:58

Ne znam za vas, ali meni je zamalo preselo čitavo finale zbog dva debila koje je
RTS postavio da nam zagorčaju isto. Ja u prethodne 63 utakmice zajedno nisam
čuo toliko glupih komentara, toliko idiotskih izjava, toliko netačnih interpretacija
onoga što se videlo na ekranu... Andrijašević je lupetao kao retko kad, a onaj
Stević je takav retard da to nije normalno. Od svih mogućih stručnih smarača,
RTS je još jednom uspeo da pogodi najveću budalu od svih. Dostojno finala.

#407 Venom

Venom
  • Members
  • 3,447 posts

Posted 10 July 2006 - 09:55

QUOTE(beowl @ 10 Jul 2006, 09:58)
toliko netačnih interpretacija onoga što se videlo na ekranu...


TOTALNI FUDBAL! laugh.gif

#408 zonda

zonda
  • Members
  • 106 posts

Posted 10 July 2006 - 12:19

Stević poznaje samo nominativ od svih padeža! Luca Toni je samo uvek i jedino "Luca Toni" blink.gif

U emisiji posle finala "Uzvodno" prikazuju oni odakle i kako su prenosili utakmice.. ispade da su svi osim Gojka prenosili iz neke kabine iz Minhena, gledajući na tv-u.... Pa to su mogli i odavde, makar bi za 3 retarda uštedeli dnevnice i ostale troškove.. mada trošak je i vazduh koji dišu.... yucky.gif

A navijanje za Nemačku i Francusku na stranu... Viškovićev prenos meča za treće mesto je bio zaaaaaistza dno dna.. da ti se zgadi i SP i fudbal i život...
ph34r.gif

#409 decembar

decembar
  • Members
  • 1,204 posts

Posted 10 July 2006 - 17:03

A tek stručnjaci Drakula i Santrač ph34r.gif

PS:kandidati za selektora reprezentacije ohmy.gif

#410 beowl

beowl
  • Members
  • 2,789 posts

Posted 10 July 2006 - 17:09

Ma nemaju oni šanse pored Kosana.

#411 Sumo22

Sumo22
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 10 July 2006 - 17:24

QUOTE(zonda @ 10 Jul 2006, 04:19)
Stević poznaje samo nominativ od svih padeža! Luca Toni je samo uvek i jedino "Luca Toni"  blink.gif


ph34r.gif


poznaje covek "materiju" sin (Bjekovicev unuk) mu se zove FABIO. ph34r.gif

#412 decembar

decembar
  • Members
  • 1,204 posts

Posted 10 July 2006 - 17:26

QUOTE(beowl @ 10 Jul 2006, 18:09)
Ma nemaju oni šanse pored Kosana.


ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif tuga

#413 decembar

decembar
  • Members
  • 1,204 posts

Posted 10 July 2006 - 17:28

Nemojte tako o Steviću ipak je on igrao(sedeo na klupi) na Svetskom u Francuskoj tongue.gif

#414 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 10 July 2006 - 18:31

tokom Mondijala dve nedelje sam boravio u Hrvatskoj i gledao tamosnje emisije posvecene SP. Stimac je bio odlican konsultant tokom prenosa, u studiju su vrlo cesto utakmice komentarisali Cori Blazevic i Ivca Osim, dok sam i ranije bio fasciniran komentarima sudjenja Gorana Marica koji to tako dobro radi, da imam utisak bi i svaka nezainteresovana domacica naucila vise o sudjenju od nekih nasih prvoligaskih sudija....

posebno me je "dojmila" voditeljica "Oka sokolovog" Mila Horvat......smile.gif)))))

#415 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 10 July 2006 - 18:50

QUOTE(Slaninar @ 5 Jul 2006, 18:01)
Stojanović mu ga je baš dao po "moraju da se deru iz sveg glasa Bože pravde, jer to je naša himna", "moramo imati nešto svoje, svoje dresove, svoju simboliku, svoj kult" i "ljudi moji ovo je sramota bre, jure pored mene kola po Nemačkoj 140 na sat, vide SCG tabilce i mašu mi sa 6 prstiju, smeju mi se, a ja neću to da trpim".

Gorčin je u jednom trenutku opleo i Terzića žešće, ali je to sve redukovao posle rečenicom da nije ni jadni Terzić kriv, već da drugi iza njega vuku konce a on je samo eto nesrećnik na položaju...




ovako otrgnute izjave Ace Stojanovica zvuce kao da je on stvarno bolid....ne slazem se sa njegovim argumentima oko Kezmana, ali sve sto je rekao za himnu zaista stoji....

on je trazio da se igracima posalje tekst reci himne jer je ni igraci ni vecina gradjana ove zemlje ne zna, a da bi se stvorila pozitivna atmosfera, neophodno je da sve na stadionu podidje jeza prilikom intoniranja himne i sve dok ne bude tako necemo nista uraditi....

boraveci tokom Mondijala u Hrvatskoj dve nedelje, potpuno sam fasciniran kako dole svaka domacica odlazeci na pijacu nosi dres Hrvatske, o deci i da ne govorim, a o atmosferi tokom igranja meceva reprezentacije, ma svi disu kao jedan....zato nije cudo sto oni ucestvuju na zdanja tri svetska prvenstva, iako objektivno, nemaju bolje igrace oda nasih, ali kada se igra za repku, tu nema kalkulacija i vaznih i nevaznih tekmi....

tako da sam ja Acin komentar doziveo upravo u tom smeru i mislis da je to krajnje pozitivno....sto se Gorcina Stojanovica tice, ne znam da li je ikada igrao fudbal, ali slucajno znam koliki je postovalac i poznavalac fudbalske igre...

svojevremeno je jednom prijatelju poklonio loptu sa potpisom Diter Paoli...objasnio mu je da se tesko odrice te lopte, ali u znak velikog prijateljstva mu je poklanja....Prijatelj nije znao ko je Diter Paoli, ali da ne bi uvredio Gorcina nije ga pitao ko je Diter....enigma je resena kada sam Prijatelju pokazao protokol cuvene utakmice Zvezda-Milan....Covek koji je sudio taj mec bio je po recima Milinka Pantica "strogi ali pravicni arbitar Nemac Diter Paoli..."

#416 dragance

dragance
  • Members
  • 3,047 posts

Posted 10 July 2006 - 23:32

Jedini sudija kome je Marakana skandirala ime smile.gif
Danke Diter...

#417 Khalid al-Muwalid

Khalid al-Muwalid
  • Members
  • 338 posts

Posted 11 July 2006 - 09:36

QUOTE(zonda @ 10 Jul 2006, 13:19)
Stević poznaje samo nominativ od svih padeža! Luca Toni je samo uvek i jedino "Luca Toni"  blink.gif


Lucatoni, zapravo...