Jump to content


Photo

komemorativni skup, poslednji NIKO split


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
122 replies to this topic

#16 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 29 May 2006 - 18:59

QUOTE(CallCenter @ 29 May 2006, 19:24)
Btw, ne znam gde je izazov u lupanju čvrgi klincu iz komšiluka. Razumem da je tip glavni baja u kraju, pa još jači od tebe, ali ovako... teško.

ne znam ni ja.

#17 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 29 May 2006 - 19:05

QUOTE(Dunadan @ 29 May 2006, 19:59)
ne znam ni ja.



Jel'? huh.gif

#18 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 29 May 2006 - 19:14

ti to zovesh lupanjem chvrge? ja iznela konstataciju. bash zbog toga shto zena ima ozbiljan mentalan problem joj se nikad nisam direktno obratila niti citirala njene rechi van kontexta kao neki ovde (Dragan®).

#19 sbshogun

sbshogun
  • Members
  • 499 posts

Posted 29 May 2006 - 20:13

Godinu i nedelju, naseo na provokaciju innocent.gif dvaput innocent.gif

#20 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 29 May 2006 - 20:45

QUOTE(Dunadan @ 29 May 2006, 18:11)
svaka moja je uvek tachna i ubitachna, bio user banovan ili ne tongue.gif
uostalom, pratila sam nikicinu retoriku i, kao shto nije mogla da odgovori bilo kome, tako ne bi mogla ni meni. a ovo za psihijatriju je toliko evidentno da zaista nishta novo nisam iznela.



ne razumem zasto trosis svoju inteligenciju na sitnu zlobu. sta te briga ko je banovan - cak i ako te to raduje, umesnije je ne likovati a sasvim je besmisleno pljuckati kada te osobe nema da ti odgovori.

i inace, ja nisam primetila da niko ne moze da odgovori mada jesam da njeni odgovori nisu popularni premda nisu nista gori niti provokativniji niti zamorniji niti pismeniji niti nepismeniji od mnogih odgovora mnogih forumasha.

Edited by mango, 29 May 2006 - 20:47.


#21 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 29 May 2006 - 21:07

QUOTE(Lun @ 29 May 2006, 16:50)
Kod niko je zapravo doshlo do tehnichko-tehnoloshkog bana.
Ima, naime, jedan programchic u okviru Invision Power Board v2.0.4, koji te automatski iskljuchuje iz igre kada imash vishe od 40% chlanova na opciji ignore
Program funkcionishe na bazi pretpostavke da kada ne zelish da vidish pola foruma - automatski te brishe sa liste aktivnih uchesnika.

Znaci to se desava Indyju s'vremena na vreme, pa ga nema? laugh.gif



edit: pa ga nema

Edited by st.maurice, 29 May 2006 - 23:15.


#22 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 29 May 2006 - 22:37

QUOTE(mango @ 29 May 2006, 21:45)
ne razumem zasto trosis svoju inteligenciju na sitnu zlobu. sta te briga ko je banovan - cak i ako te to raduje, umesnije je ne likovati a sasvim je besmisleno pljuckati kada te osobe nema da ti odgovori.

i inace, ja nisam primetila da niko ne moze da odgovori mada jesam da njeni odgovori nisu popularni premda nisu nista gori niti provokativniji niti zamorniji niti pismeniji niti nepismeniji od mnogih odgovora mnogih forumasha.

jee. ti valjda nosish barjak borbe za vsje i vsja na ovom svetu. ovde za niko onde za slobodno komentarisanje na pers picu, tamo za prava Lokativa. kako ti ne dosadi?

Edited by Dunadan, 29 May 2006 - 22:38.


#23 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 29 May 2006 - 22:39

QUOTE(Dunadan @ 29 May 2006, 23:37)
jee. ti valjda nosish barjak borbe za svje i svja na ovom svetu. ovde za niko onde za slobodno komentarisanje na pers picu, tamo za prava Lokativa. kako ti ne dosadi?



ma mzoes ti da penis i na mene, nije to poanta. ja sam ja - i srecom drugacija od tebe. nego, ovde nije u pitanju niko - vec potreba da se pljucka po osobi koja cak ne mzoe ni da ti odgovori. zasto. glupa nisi pa ne znam zasto si zlobna.

#24 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 29 May 2006 - 22:45

ma jeste. zapenila ko sa dva deci hidrogena u ustima. i ne vidim gde ti ovde vidish likovanje i pljuvanje.
da li mi je drago shto je banovana? jeste. da li likujem (i shta ti znachi to likovanje u ovom sluchaju?jesam opizdila bubili wubili smajli, klanjala se moderatoru i klicala encore?)? ne.
zashto? zato shto je mental case. ne mislim da bi ijedan psihijatar/psiholog ikome preporuchio internet forum kao terapiju. neko labilan ce se posle iskustva na b92 forumu pre ubiti nego stabilizovati.

#25 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 29 May 2006 - 23:42

QUOTE(Dunadan @ 29 May 2006, 23:45)
ma jeste. zapenila ko sa dva deci hidrogena u ustima. i ne vidim gde ti ovde vidish likovanje i pljuvanje.
da li mi je drago shto je banovana? jeste. da li likujem (i shta ti znachi to likovanje u ovom sluchaju?jesam opizdila bubili wubili smajli, klanjala se moderatoru i klicala encore?)? ne.
zashto? zato shto je mental case. ne mislim da bi ijedan psihijatar/psiholog ikome preporuchio internet forum kao terapiju. neko labilan ce se posle iskustva na b92 forumu pre ubiti nego stabilizovati.


ali to nije tvoja stvar, zasto ona doalzi i da li je psihijatrijski slucaj itd....ima ovde toliko slucajeva - naposletku, svako je nekakav lik, nismo svi isti, potrebni su dvoru i carice i ludaci.

ja tebi ovo pisem jer mislim da si bolja -ili da mozes biti bolja - od ovog sto pises. nema potrebe za zlobom.

#26 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 May 2006 - 00:23

QUOTE(mango @ 30 May 2006, 00:42)
ali to nije tvoja stvar, zasto ona doalzi i da li je psihijatrijski slucaj itd....ima ovde toliko slucajeva - naposletku, svako je nekakav lik, nismo svi isti, potrebni su dvoru i carice i ludaci.

ah well. kad se spotichesh o nekog na svakoj temi to eventually postane tvoja stvar. prodzagaj neke splitove pers pica koji su trenutachno na deponiji. tamo cesh se nagledati zlobe da ti traje tri zivota.

QUOTE
ja tebi ovo pisem jer mislim da si bolja -ili da mozes biti bolja - od ovog sto pises. nema potrebe za zlobom.

ma bolja ja kad su u pitanju ljudi za koje marim. sta sad treba? da imam kotaricu punu frishke empatije za svakog postera na svakm forumu?

#27 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 30 May 2006 - 00:32

QUOTE(Dunadan @ 30 May 2006, 01:23)
sta sad treba? da imam kotaricu punu frishke empatije za svakog postera na svakm forumu?



lepo si opisala kosharicu empatije ali ona nije nuzna.

kotarica neprimecivanja necijeg odlaska (ako te nervirao/la) je puno laksa za poneti i mnogo vishe classy.

#28 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 May 2006 - 00:54

QUOTE(mango @ 30 May 2006, 01:32)
lepo si opisala kosharicu empatije ali ona nije nuzna.

kotarica neprimecivanja necijeg odlaska (ako te nervirao/la) je puno laksa za poneti i mnogo vishe classy.

dochim kotarica neprimecivanja tudjeg prisustva i smaranje nije classy. heh. ti nikad zadovoljna.

#29 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 30 May 2006 - 07:08

QUOTE(mango @ 29 May 2006, 23:39)
ma mozes ti da penis i na mene...

Pa dobro, bre, mango, dokle vishe sa kosharicom lascivnosti?

#30 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 30 May 2006 - 09:18

QUOTE(Dunadan @ 29 May 2006, 22:45)
zashto? zato shto je mental case. ne mislim da bi ijedan psihijatar/psiholog ikome preporuchio internet forum kao terapiju. neko labilan ce se posle iskustva na b92 forumu pre ubiti nego stabilizovati.


A, tis to za njeno dobro?

Prvo si likovala, pa si poricala da si likovala, pa si izvalila ovo. Ima li dna?

Ako ovo nije za prijevremene izbore, ne znam šta je.