Jump to content


Photo

PREZIREM OVU ZEMLJU, ovde se nikada mentalitet


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
550 replies to this topic

#1 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 26 May 2006 - 19:25

Pre oko pola sata,10-tak metara od mesta gde radim, tacnije u hotelu Prag, bili su neki Slovenci, koji su narucili smrdljive srBske pesme i pleh muziku...
Ovde se, ma koliko se menjale vlasti, mentalitet i bolesni sistem vrednosti nikada nece promeniti!
Ako ljudima iz EU treba da budemo prepoznatljivi samo po jebenim trubacima, pleh muzici i primitivnom i divljem mentalitetu, onda ne treba ni da budemo ni u Eu ni u NATO, vec da vecito budemo ucenjivani!U odnosu na Srbiju, u politici stapa i sargarepe, sargarepa je suvisna!
Nama treba jedan dobar EU-USA protektorat, zabrana nazi pesama, zabrana smrdljivog sabora u jebenoj Guci i denacifikacioni logori!
A vizni rezim poostren!
Trebalo je da Beograd stvarno bude ravan kao onaj sto, za kojim su Ahtisari i Cernomirdin pregovarali sa balkanskim kasapinom!
A onda, okupacija i protektorat nad ovom zemljom!
Ovde se, jednostavno, ne vredi baviti politikom niti NGO radom, kad srBski magarci uvek to isto i ostaju!A i oni balkanski i ex yu magarci i seljacine!Nismo mi za Evropu, mi smo za tor! mad.gif

Bolje da LDP, GSS, SDU,LSV i NGO sektor prekinu da postoje i da njihovi clanovi i clanice prestanu da se bave politikom!Ove snage su za neku normalnu, uljudjenu, neprimitivnu sredinu!Ova sredina nas nikada nece razumeti!

Edited by uros_s78, 26 May 2006 - 19:31.


#2 paradajz

paradajz
  • Members
  • 81 posts

Posted 26 May 2006 - 19:50

Ja mislim da ti imas ozbiljan problem.

#3 Pauly Ester

Pauly Ester
  • Members
  • 1,235 posts

Posted 26 May 2006 - 19:58

I ja

#4 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 26 May 2006 - 20:10

QUOTE(uros_s78 @ 26 May 2006, 20:25)
Pre oko pola sata,10-tak metara od mesta gde radim, tacnije u hotelu Prag, bili su neki Slovenci, koji su narucili smrdljive srBske pesme i pleh muziku...
Ovde se, ma koliko se menjale vlasti, mentalitet i bolesni sistem vrednosti nikada nece promeniti!
Ako ljudima iz EU treba da budemo prepoznatljivi samo po jebenim trubacima, pleh muzici i primitivnom i divljem mentalitetu, onda ne treba ni da budemo ni u Eu ni u NATO, vec da vecito budemo ucenjivani!U odnosu na Srbiju, u politici stapa i sargarepe, sargarepa je suvisna!
Nama treba jedan dobar EU-USA protektorat, zabrana nazi pesama, zabrana smrdljivog sabora u jebenoj Guci i denacifikacioni logori!
A vizni rezim poostren!
Trebalo je da Beograd stvarno bude ravan kao onaj sto, za kojim su Ahtisari i Cernomirdin pregovarali sa balkanskim kasapinom!
A onda, okupacija i protektorat nad ovom zemljom!
Ovde se, jednostavno, ne vredi baviti politikom niti NGO radom, kad srBski magarci uvek to isto i ostaju!A i oni balkanski i ex yu magarci i seljacine!Nismo mi za Evropu, mi smo za tor!    mad.gif

Bolje da LDP, GSS, SDU,LSV i NGO sektor prekinu da postoje i da njihovi clanovi i clanice prestanu da se bave politikom!Ove snage su za neku normalnu, uljudjenu, neprimitivnu sredinu!Ova sredina nas nikada nece razumeti!

uki, potpuno si u pravu thumbsup.gif . nego kad ces u francusku, da magistriras?

#5 Pauly Ester

Pauly Ester
  • Members
  • 1,235 posts

Posted 26 May 2006 - 20:21

Ti bi prezirao svaku zemlju jer si umislio da je tvoj mentalitet non plus ultra a svima ostalima bi oduzeo ljudska prava.

#6 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 26 May 2006 - 20:23

ima previse mesa u ishrani a i kafa bi mogla malo da mu se kombinuje sa preprzenim jecmom

#7 st.anger

st.anger
  • Members
  • 4,198 posts

Posted 26 May 2006 - 20:27

Nemoj tako Urose, šta fali malo egzotike za Slovence.
I ja sam bio u Bgd. i na ručku u Skadarliji
sa susjedne terase se čulo non stop bubnjanje i trubači al nije se moglo vidit na tu terasu, ručak se otegao a muzika dere non stop...
...i kad smo izašli iz restorana prolazimo kraj te terase sa muzikom
...dvije curice cca 17-18 plešu na stolu i sve onako mokre od znoja smile.gif
a za stolom likovi cca 40-50 god i ludo de zabavljaju a okolo cigići udaraju u trube
(napominjem vrijeme radnje cca 17 sati)

smile.gif Looodilo

#8 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 26 May 2006 - 20:28

QUOTE(uros_s78)
Pre oko pola sata,10-tak metara od mesta gde radim, tacnije u hotelu Prag, bili su neki Slovenci, koji su narucili smrdljive srBske pesme i pleh muziku...

Мени су ипак одвратнији Словенци који од свег Београда оду да лочу раћију и повраћају пасуљ или гибаницу уз блех музику путујућих људи српскохрватског порекла.

А словеначка "народна" музика је за повраћање свих виталних органа.

Edited by Hella, 26 May 2006 - 20:28.


#9 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 26 May 2006 - 20:30

probati sa pijavicama, to je potvrdila i savremena medicinska nauka
samo ih pre upotrebe pustiti da doobro ozedne

Edited by 3opge, 26 May 2006 - 20:31.


#10 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 26 May 2006 - 20:37

eh, da- uki, pazi sledecu situaciju: dodje gedza u ljubljanu, sedne u kafanu, i naruci "moj ocka ima konjcka 2", ili "solcence zahaja". sta bi na to, kao slobodoumni gradjanin sveta, rekao?

#11 Milivoje

Milivoje
  • Members
  • 728 posts

Posted 26 May 2006 - 20:51

QUOTE(Hella @ 26 May 2006, 21:28)
QUOTE(uros_s78)
Pre oko pola sata,10-tak metara od mesta gde radim, tacnije u hotelu Prag, bili su neki Slovenci, koji su narucili smrdljive srBske pesme i pleh muziku...

Мени су ипак одвратнији Словенци који од свег Београда оду да лочу раћију и повраћају пасуљ или гибаницу уз блех музику путујућих људи српскохрватског порекла.

А словеначка "народна" музика је за повраћање свих виталних органа.


Jeeeeeeeeee !
Ti si polit-korektniji i od samog Ušora !
huh.gif

#12 leader

leader
  • Members
  • 203 posts

Posted 26 May 2006 - 21:04

QUOTE(uros_s78 @ 26 May 2006, 20:25)
A i oni balkanski i ex yu magarci i seljacine!

Ako si im rekao! cool.gif

#13 alebuc

alebuc
  • Members
  • 289 posts

Posted 26 May 2006 - 21:27

Уроше човече шта је са тобом?
Рецимо ја нисам неки велики обожаваоц те музике, међутим ко воли да је слуша, нека изволи.

#14 friend

friend
  • Members
  • 280 posts

Posted 26 May 2006 - 22:09

Koji si ti pacijent Urose... Da li si uopste svestan svojih reci? Pljujes gradjane zemlje koja je u EU, zato sto vole da slusaju trubace! Koliko bolestan moras da budes da te to pogodi!? Ako ljudi vole Betovena ili Mocarta ili Pepperse ili U2 ili Stonse ili Seku Aleksic ili trubace... kakve to veze ima sa tobom? Ako ti se ne svidja muzika zatvori prozor pa ih neces cuti! Okreni se na drugu stranu i pomeri se dalje da ih ne cujes! Sta tebe briga ko sta slusa? Ko si ti da odlucujes sta je kvalitet, a sta nije? Da li to sto se Slovencima (kako ti uopste znas da su u pitanju Slovenci, da li su urlali na slovenackom pa si ih cuo ili su nosili zastavu Slovenije ili ...) svidja neka muzika da to znaci da i njima treba protektorat jer velikom fasisti Urosu se ne svidja ta muzika!?

O D R A S T I VEC JEDNOM!

#15 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 May 2006 - 22:16

QUOTE(friend @ 26 May 2006, 22:09)
Koji si ti pacijent Urose... Da li si uopste svestan svojih reci? Pljujes gradjane zemlje koja je u EU, zato sto vole da slusaju trubace! Koliko bolestan moras da budes da te to pogodi!? Ako ljudi vole Betovena ili Mocarta ili Pepperse ili U2 ili Stonse ili Seku Aleksic ili trubace... kakve to veze ima sa tobom? Ako ti se ne svidja muzika zatvori prozor pa ih neces cuti! Okreni se na drugu stranu i pomeri se dalje da ih ne cujes! Sta tebe briga ko sta slusa? Ko si ti da odlucujes sta je kvalitet, a sta nije? Da li to sto se Slovencima (kako ti uopste znas da su u pitanju Slovenci, da li su urlali na slovenackom pa si ih cuo ili su nosili zastavu Slovenije ili ...) svidja neka muzika da to znaci da i njima treba protektorat jer velikom fasisti Urosu se ne svidja ta muzika!?

O D R A S T I  VEC JEDNOM!

A sta si se ti zapalio, hepo?
Zna se kako se to radi u toj Evropi o kojoj pricas. Ili se stavi "granicnik" na zvucnike ili se bukachi privedu u stanicu milicije zbog remecenja javnog reda i mira. Zasto bih ja, kao slobodni gradjanin, zatvarao prozore, bezao iz grada, stavljao antifone u usi i slicno dok se oko mene mamlazi bahate? Neka oni odu na neku planincinu gde ih niko ne cuje pa neka, brate mili, cepaju trube do mile volje. Samo sto nece, lepsa im ova sharada koju prave. Kad vec ne mogu kod kuce.
Nemas pojma. U istoj toj Sloveniji je zabranjeno susenje vesa po terasama stanova i kuca (odmah dolaze murovi) a ti mi pricas o "tolerantnoj Evropi".