Jump to content


Photo

"Zatvorski staz"


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
105 replies to this topic

#31 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 28 May 2006 - 10:23

ja mu dodjem nesto kao maloletni delikvent. priveli me jednom u stanicu, nalupali 2 samara, rekli da se uzmem u pamet i odmah pustili. (10%) blush.gif


odoh da vezbam pred ogledalom



"ispostuj me, batice mad.gif " ... ne, cekaj... "batice, ispostuj me mad.gif "... "alo, majmune, sta me gledas?"

Edited by Miralem, 28 May 2006 - 10:26.


#32 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 28 May 2006 - 10:36

QUOTE(Miralem @ 28 May 2006, 11:23)
ja mu dodjem nesto kao maloletni delikvent. priveli me jednom u stanicu, nalupali 2 samara, rekli da se uzmem u pamet i odmah pustili. (10%) blush.gif
odoh da vezbam pred ogledalom


"ispostuj me, batice mad.gif " ... ne, cekaj... "batice, ispostuj me mad.gif "... "alo, majmune, sta me gledas?"



lol_2.gif

#33 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 28 May 2006 - 11:51

QUOTE(niko @ 28 May 2006, 07:40)
Nadam se da dobro razumem tvoje pitanje.  blink.gif Ne, nisam pisala tada, nisam mogla ni da citam forum, pa je dosao jedan forumas da mi namesti, da mogu bar da citam. Kazna je vazila godinu dana, ali su mi oprostili ostatak...bila sam u okrsaju sa vasudevom, mislim, on je mene vredjao, ja zvala moderatore u pomoc,a oni banovali mene. blink.gif eto to je moja tuzna zatvorska prica.... sad.gif  wink.gif


zbog ldpa?

Koliko se ja secam, ti si pisala da modovi (mogu da) citaju PM sto je totalno paranoidna besmislica, pa je Vasudeva otvorio pool o tome kad je video da si to napisala jer nije mogo da veruje da je tako nesto tacno. Onda se digla prasina, pa su te banovali zbog krsenja propisa foruma jer je jedno od pravila da se ne sire price o tome da modovi toboz zadiru u privatnost korisnika.

tvoja tuzna verzija, naravno, lepse zvuci... rolleyes.gif

#34 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 28 May 2006 - 12:21

QUOTE(BraveMargot @ 28 May 2006, 12:51)
zbog ldpa?

Koliko se ja secam, ti si pisala da modovi (mogu da) citaju PM sto je totalno paranoidna besmislica, pa je Vasudeva otvorio pool o tome kad je video da si to napisala jer nije mogo da veruje da je tako nesto tacno. Onda se digla prasina, pa su te banovali zbog krsenja propisa foruma jer je jedno od pravila da se ne sire price o tome da modovi toboz zadiru u privatnost korisnika.

tvoja tuzna verzija, naravno, lepse zvuci... rolleyes.gif

Nisam ja to smislila,nego su mi rekli drugi forumasi...a sto se tice vasudeve, zestoko me je vredjao,ja jesam zvala u pomoc modove i oni su mene banovali na godinu dana.
A sa vasudevom sam dosla u konflikt jos dok mu je bio zadatak da pljuje po Peri Lukovicu. Pritom,on je mene vredjao, ne ja njega.
Dakle, ono na sta su me upozorili drugi forumasi,ja sam javno rekla. Ako sam zbog toga dobila ban,svaka cast. Ja sam mislila da je zbog vasudeve.Ne secam se nikakvog vasudevinog poola. Ako sam rekla neistinu sto se tice citanja pm, izvinjavam se modovima.

Edited by niko, 28 May 2006 - 12:36.


#35 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 28 May 2006 - 12:28



s_w.gif

#36 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 28 May 2006 - 12:37

nikomero? rolleyes.gif

#37 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 28 May 2006 - 12:38

bas licite. dry.gif

Edited by niko, 28 May 2006 - 12:39.


#38 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 28 May 2006 - 12:40

Ko lichi? ohmy.gif

#39 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 28 May 2006 - 12:42

QUOTE(Lun @ 28 May 2006, 13:40)
Ko lichi?  ohmy.gif


lol_2.gif Gotivcev smajli i Kalimero.... biggrin.gif

#40 BraveMargot

BraveMargot
  • Members
  • 626 posts

Posted 28 May 2006 - 12:48

QUOTE(niko @ 28 May 2006, 13:21)
Nisam ja to smislila,nego su mi rekli drugi forumasi...a sto se tice vasudeve, zestoko me je vredjao,ja jesam zvala u pomoc modove i oni su mene banovali na godinu dana.
A sa vasudevom sam dosla u konflikt jos dok mu je bio zadatak da pljuje po Peri Lukovicu. Pritom,on je mene vredjao, ne ja njega.
Dakle, ono na sta su me upozorili drugi forumasi,ja sam javno rekla. Ako sam zbog toga dobila ban,svaka cast. Ja sam mislila da je zbog vasudeve.Ne secam se nikakvog vasudevinog poola. Ako sam rekla neistinu sto se tice citanja pm, izvinjavam se modovima.


iju, nisi me stavila na ignore? Da znas da mi je pao kamen sa srca.

nije me mrzelo da kopam po arhivi, vasudeva jeste ostar na jeziku ali si ti prva presla na licne uvrede jer nisi mogla da prihvatis da se coveku prosto (gasp!) ne svidja kako i sta pise Pera Lukovic - pa si zaista gazila po coveku, uz hrpu licnih optuzbi kao npr da je fasista sto radi po zadatku, sve sa javnim pozivanjem na ban. Ko drugome jamu kopa...

no dobro, makar mu nisi rekla da je kretencina neopevana i fasista prokleti.

btw zaista je neverovatno da i dalje nastavljas s paranoidnim trabunjanjima u vezi modova i pma. Umesnost u editovanju poruka necu ni da komentarisem. dry.gif

#41 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 28 May 2006 - 15:04

QUOTE(BraveMargot @ 28 May 2006, 13:48)
iju, nisi me stavila na ignore? Da znas da mi je pao kamen sa srca.

nije me mrzelo da kopam po arhivi, vasudeva jeste ostar na jeziku ali si ti prva presla na licne uvrede jer nisi mogla da prihvatis da se coveku prosto (gasp!) ne svidja kako i sta pise Pera Lukovic - pa si zaista gazila po coveku, uz hrpu licnih optuzbi kao npr da je fasista sto radi po zadatku, sve sa javnim pozivanjem na ban. Ko drugome jamu kopa...

no dobro, makar mu nisi rekla da je kretencina neopevana i fasista prokleti.

btw zaista je neverovatno da i dalje nastavljas s paranoidnim trabunjanjima u vezi modova i pma. Umesnost u editovanju poruka necu ni da komentarisem.  dry.gif


Izvini, zaboravila sam ko si i sta si. Teze je fasistu nazvati fasistom nego obicnog forumasa nazvati "smrdljivom kravom" i konstantno vredjati Peru Lukovica ,a sa njim i sve forumase koji ga citaju...zaboravila sam ko si, jos jednom, ignore.
Nemam licna prijateljstva sa modovima, tako da mi nista drugo ne preostaje kao reakcija na kurirske novinare i njihove prijatelje, nego ignore...

a ovaj "kretencina neopevana i fasista prokleti" je prvo mene nazvao glupacom , sto sam glasala za nezavisno Kosovo. Ja sam mu samo vratila.

Edited by niko, 28 May 2006 - 15:21.


#42 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 28 May 2006 - 15:23

niko, a da prestanes da slusas sta ti govore ti "prijatelji" i mucnes malo rodjenom glavom?

u suprotnom, najebaces zesce [ne mislim na forumu, to je potpuno nevazno]. imam utisak da te zestoko iskoriscavaju da govoris ono za sta oni nemaju sve potrebne rekvizite. dry.gif

#43 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 28 May 2006 - 15:32

QUOTE(voja i @ 28 May 2006, 16:23)
i mucnes malo rodjenom glavom?


čime da mućne!?

#44 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 28 May 2006 - 15:50

QUOTE(voja i @ 28 May 2006, 16:23)
niko, a da prestanes da slusas sta ti govore ti "prijatelji" i mucnes malo rodjenom glavom?

u suprotnom, najebaces zesce [ne mislim na forumu, to je potpuno nevazno]. imam utisak da te zestoko iskoriscavaju da govoris ono za sta oni nemaju sve potrebne rekvizitedry.gif


Pojma nemam. Ako mislimo na istu stvar. Ako mislis na forumase, nisu izgledali kao da hoce da me iskoriste za bilo sta. Ma, mislim, nije ni bitno.

Edited by niko, 28 May 2006 - 15:55.


#45 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 28 May 2006 - 18:58

0 kaznenih bodova. Al da imam muda, postala bi na fotografiji kako mi se ne sviđa crveni filter.