Jump to content


Photo

Gambol 3000


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

#31 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 04 May 2006 - 11:44

QUOTE(st_jimmy @ 4 May 2006, 12:07)
jel istina da su bili bam margera i ryan dunn?  jel bio jos neko od "celebritiesa"??



Bam je bio, ali za drugu osobu nisam sigurna... unsure.gif
Najbolje je sto je Bam stavio maramu preko lica i niko ga nije izvalio! laugh.gif
Ali brat mog dragog ga je odlicno uslikao! smile.gif
Kad dobijem fotku stavljam...

#32 st_jimmy

st_jimmy
  • Members
  • 1,055 posts

Posted 04 May 2006 - 12:23

ne mogu da verujem!!! 'bes kola ... bar da sam video bama ... arghh ... molim te ... cekam sliku!!! oce to biti i dogodine?? a ryan dunn, je onaj sto sa njim visi po mtv-u .. onaj sa bradom .... jel vozio onaj njegov ljubicantveni lambo? knoxville? bio?

#33 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 04 May 2006 - 16:33

QUOTE(nneki @ 2 May 2006, 20:31)
Kako se ubacuju slike? Nikad to nisam radio,a bas me zanima.




Hvala sto mi niko nije odgovorio sad.gif

#34 Khalid al-Muwalid

Khalid al-Muwalid
  • Members
  • 338 posts

Posted 04 May 2006 - 17:44

QUOTE(nneki @ 4 May 2006, 17:33)
Hvala sto mi niko nije odgovorio  sad.gif


Stvarno, kakav je ovaj današnji svet, cccccccc...

Evo ovako: iz nekog (meni i dalje nepoznatog) razloga, sliku sa svog HDa je moguće okačiti na ovaj forum samo preko Podforuma "Forum" > Topic "Pomoć". Tamo udariš ADDREPLY, pa ćeš primetiti da ispod uobičajenog polja za ubacivanje texta imaš opciju File Attachments - elem, ubaciš fajl (sliku) koju hoćeš da podeliš sa nama, upišeš kao komentar nešto tipa "jhuwhifdhw innocent.gif unsure.gif " i postuješ...Tvoj post će, jelte, biti na dnu - desnoklikom na ubačenu sliku kopiraj njenu adresu (biće nešto tipa http://www3.b92.net/...1146698838.jpg). Ondak ADDREPLY tamo gde ustvari hoćeš da postaviš fotku, pa klikni na IMG dugmence među opcijama za formatiranje teksta i tamo pejstuj malopre kopiranu adresu...Ajd sad sam smile.gif

Uzgred, ako je slika već na netu, kopiraš njenu adresu (ne adresu stranice, već adresu same fotke - ako koristiš IE: desnoklik na sliku > properties) i, kako već objasnih, ubaciš je u svoj post preko IMG dugmenceta.

#35 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 04 May 2006 - 19:46

QUOTE(Jontra_Volta @ 2 May 2006, 15:55)
chewing gum ball 3000  biggrin.gif



roflmao.gif

QUOTE(nneki @ 4 May 2006, 17:33)
Hvala sto mi niko nije odgovorio  sad.gif


Nema na cemu cool.gif
idi na http://imageshack.us/ okaci sliku, i copy/paste "hotlink for forums" ovde

#36 (*_*)

(*_*)
  • Members
  • 111 posts

Posted 04 May 2006 - 21:29

QUOTE(st_jimmy @ 4 May 2006, 13:23)
oce to biti i dogodine??


navodno, svidelo im se kakvu su paznju privukli pa ce gledati da sledece godine ovde budu dva dana (kao sto su ove god. u madjarskoj). a i zasto da placaju kazne kad ne moraju sleep.gif. licno, cisto sumnjam biggrin.gif.

#37 micka

micka
  • Members
  • 172 posts

Posted 04 May 2006 - 22:57

QUOTE(Linda Lee @ 2 May 2006, 16:09)
Pa bilo je ok...
Organizacija je bila u najmanju ruku katastrofalna, a bilo je i onih koji su se ponasali kao da nikad ranije nisu videli automobil ili strance... ph34r.gif
Elem, uslikao moj dragi:



Inace mnogi su utripovali da je ovaj lik u kolima Elton John,pa su ga zbog toga mnogi ovako napali za autogram:lol:
Inace neki koji su u to vreme bili na NBG kayu da su mnogi jednostavno zaobisli tu paradu i skoknuli do Hajata da se odmore,i da je medju njima bilo i po koji poynati glumac...

#38 nesha taxista

nesha taxista
  • Members
  • 678 posts

Posted 07 May 2006 - 08:44

QUOTE(micka @ 4 May 2006, 23:57)
Inace mnogi su utripovali da  je ovaj lik u kolima Elton John,pa su ga zbog toga mnogi ovako napali za autogram:lol:
Inace neki koji su u to vreme bili na NBG kayu da su mnogi jednostavno zaobisli tu paradu i skoknuli do Hajata da se odmore,i da je medju njima bilo i po koji poynati glumac...

Ma sve je to uglavnom go fenseraj, meni su se svidjale varijante kad su poznati ucestvovali na pravim trkama, jer su to stvarno voleli, kao Steve McQueen na primer, a ovo samo pokazivanje mi ide na ...

#39 onnie

onnie
  • Members
  • 124 posts

Posted 10 May 2006 - 17:12

Utisci iz Beograda by Bam and Ryan ...Belgrade was hell on earth


mellow.gif

#40 1-na-1.com

1-na-1.com
  • Members
  • 13 posts

Posted 30 June 2006 - 21:58

QUOTE(onnie @ 10 May 2006, 17:12)
Utisci iz Beograda by Bam and Ryan ...Belgrade was hell on earth
  mellow.gif

Wow, ZENEX and no wonder they flipped! And you they think their crap is worth anything. Seems to me they missed the grand parade and were all worked up about it giving it a negative aspect to hide their weakness.
Go to the official gumball rally 3000 website and all that you will see is praise and that is what matters.

#41 gile88

gile88
  • Members
  • 54 posts

Posted 28 January 2007 - 15:00

Zanima me ko je uopste organizovao ovaj skup.Mislim da bi ove godine,ako reli uopste bude prolazio,treba da bude mnoooogo vise ljudi.Konkretno mislim na redare,da se ljudi ne bi gazili.Ja bi prvi dosao za free da radim,kao i mnogi ljubitelji ovih lepotica.Evo par slika od mene....poz

#42 gile88

gile88
  • Members
  • 54 posts

Posted 28 January 2007 - 15:04

Zanima me ko je uopste organizovao ovaj skup.Mislim da bi ove godine,ako reli uopste bude prolazio,treba da bude mnoooogo vise ljudi.Konkretno mislim na redare,da se ljudi ne bi gazili.Ja bi prvi dosao za free da radim,kao i mnogi ljubitelji ovih lepotica.Evo par slika od mene....poz

#43 gile88

gile88
  • Members
  • 54 posts

Posted 28 January 2007 - 15:05

Zanima me ko je uopste organizovao ovaj skup.Mislim da bi ove godine,ako reli uopste bude prolazio,treba da bude mnoooogo vise ljudi.Konkretno mislim na redare,da se ljudi ne bi gazili.Ja bi prvi dosao za free da radim,kao i mnogi ljubitelji ovih lepotica

Attached Files