Jump to content


Photo

PTT KDS Distributivni system


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
182 replies to this topic

#1 borislav021

borislav021
  • Members
  • 36 posts

Posted 28 April 2006 - 18:12

E ljudi, pricajte malo i o ovoj kablovskoj. Prica se da uvode neke nove kanale.


Saljite im poruke i smarajte na info-kds@jp.ptt.yu

Izgleda da uvode History i Explorer...

P.S. Jel ima neko u NS ovu kablovsku?

#2 Talicni Tom

Talicni Tom
  • Sleepers
  • 83 posts

Posted 28 April 2006 - 18:14

Koliko znam taj mail nije validan? Sajt im je u haosu, nemaju cak ni spisak kanala, internet postoji u manje delova BG nego jadni IKOM, tako da...
A sto se tice EXPLORERA i HISTORY podrzavam uvodjenje, odlicni kanali!

#3 borislav021

borislav021
  • Members
  • 36 posts

Posted 28 April 2006 - 18:16

Jeste meni su odgovorili nakon 2006. mail-a!!! huh.gif

Salu na stranu, cini mi se da su postali ''malo'' ozbiljniji.

#4 nbg4ever

nbg4ever
  • Members
  • 1,058 posts

Posted 29 April 2006 - 13:11

PTT je, bar sto se tice izbora kanala, krsina. Nisu skupi, slika je OK, ali sta mi to znaci kada nemaju ni TV 1000, HBO, Explorer, History, Sportclub, Eurosport 2. Na Info kanalu jos stoji informacija kako je kablovski net pusten u Tosinom bunaru, a kako se ocekuje i u drugim delovima grada ( i tako vec par godina). Da ne pominjem kakav im je sajt, verovatno i dalje stoji cestitka za Novu Godinu 2005. ph34r.gif

#5 stvorina

stvorina
  • Members
  • 286 posts

Posted 29 April 2006 - 14:39

QUOTE( poslao im pismo @ 12 maj 2006)
pozdrav...
  kolika je shansa da se izbor programa oplemeni francuskim kanalima... imam utisak da sam na nekom nemachkom paketu... i emtivi ste prebacili na nemachki - pobogu(?!?!?)
sve najbolje

ps ako vas mrzi da guglujete mogu ja da vam poshaljem linkove francuskih televizija....


QUOTE(odgovorili mi @ sutradan)
Dragi stvore !
Zbog autorskih prava i potpisivanja ekskluzivnih ugovora ,uskoro cemo biti u mogucnosti da vam ispunima zelju

Vasa KDS PTT


po odgovoru rekao bih da je neko dete pisalo biggrin.gif
ali se josh uvek nadam ovom 'uskoro'...

inache BBC prime uveo srpske titlove na teletextu za neke programe... MTV ADRIA razmazana slika - ali konstantno??? i bilo je josh neshto ali sam zaboravio...

edit: setio sam se/ponekad mi je euronews na ruskom ph34r.gif

Edited by stvorina, 29 April 2006 - 14:42.


#6 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 29 April 2006 - 21:10

QUOTE(stvorina)
poslao im pismo @ 12 maj 2006

QUOTE(stvorina)
odgovorili mi @ sutradan

Stvorina - tajm-makina. cool.gif

Nego,oftopikarenje:budim se u bunilu neku noć,instinktivno grabim remotni kontroler i krenem švrljati medijskim nebesima Evrope,naletevši na nadrealnu scenu.
Naime,na izvesnome kanalu četiri cca šezdesetogodišnjakinje (politically uncorrect = babe) prekrivene kokošećim perjem igraju janjine*. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
I ajd' sad,dosadno mi,a radoznao,čekam kraj spektakla (i na njemu poentu?možda se neka saplete? s_w.gif sistem eliminacije?),kad ono jok - janjine na repeat.Celu noć.
Rečeni program je po stepenu zanimljivosti u startu prevazišao takve noćne TV atrakcije kakve su ''Slušate program radija B92'' ili ''Radio Politika - 105,2Mhz''.
Docnije saznao da je u pitanju sama esencija jevropske kulturne edukacije - kanal ''Arte''. ph34r.gif

*janjine

#7 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 29 April 2006 - 21:37

hahahahha, pazi sta sam ja doziveo - na jednom od tih kanala nocu pichi vatra iz kamina.... i tako par sati!

bilo mi je nekako toplije oko srca laugh.gif

QUOTE(Ljuban @ 29 Apr 2006, 22:10)
QUOTE(stvorina)
poslao im pismo @ 12 maj 2006

QUOTE(stvorina)
odgovorili mi @ sutradan

Stvorina - tajm-makina. cool.gif

Nego,oftopikarenje:budim se u bunilu neku noć,instinktivno grabim remotni kontroler i krenem švrljati medijskim nebesima Evrope,naletevši na nadrealnu scenu.
Naime,na izvesnome kanalu četiri cca šezdesetogodišnjakinje (politically uncorrect = babe) prekrivene kokošećim perjem igraju janjine*. ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
I ajd' sad,dosadno mi,a radoznao,čekam kraj spektakla (i na njemu poentu?možda se neka saplete? s_w.gif sistem eliminacije?),kad ono jok - janjine na repeat.Celu noć.
Rečeni program je po stepenu zanimljivosti u startu prevazišao takve noćne TV atrakcije kakve su ''Slušate program radija B92'' ili ''Radio Politika - 105,2Mhz''.
Docnije saznao da je u pitanju sama esencija jevropske kulturne edukacije - kanal ''Arte''. ph34r.gif

*janjine



#8 ockham

ockham
  • Members
  • 1,004 posts

Posted 29 April 2006 - 22:14

a je l neko uhvatio smisao onih animacija nocu po nemackim kanalima?
izgleda kao neka igrica unsure.gif

#9 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 01 May 2006 - 00:02

QUOTE(ockham @ 29 Apr 2006, 23:14)
a je l neko uhvatio smisao onih animacija nocu po nemackim kanalima?
izgleda kao neka igrica unsure.gif



mislis one sms zajebancije? ti likovi izgovaraju tekst tvog sms-a, bar ja tako mislim (ne znam nemacki, pa ne mogu da tvrdim)

#10 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 01 May 2006 - 21:51

QUOTE(borislav021 @ 28 Apr 2006, 19:12)
E ljudi, pricajte malo i o ovoj kablovskoj. Prica se da uvode neke nove kanale.
Saljite im poruke i smarajte na info-kds@jp.ptt.yu

Izgleda da uvode History i Explorer...

P.S. Jel ima neko u NS ovu kablovsku?

nedavno sam ih zvala i pitala kad ce da uvedu neki novi kanal, odgovorili mi da ni ne pomisljaju na tako nesto...

#11 voja_pfc

voja_pfc
  • Members
  • 202 posts

Posted 02 May 2006 - 22:24

meni su prosle nedelje rekli da ovih dana (bili su praznici, pa da vidimo od sutra) pustaju explorer, history (oprema je kazu stigla, a jos sam negde isto to za opremu procitao), eurosport 2 i viva 2 (sta je to??? , ako je viva+ vec je imamo).
A uskoro (sad je pitanje koliko je to) krecu i pay paketi (hbo) i sport klub , ali za sport nisam razumeo da li kao pay ili u osnovnom.

#12 nbg4ever

nbg4ever
  • Members
  • 1,058 posts

Posted 02 May 2006 - 22:33

Sport Klub je inace ciji "proizvod"?

#13 Aria

Aria
  • Members
  • 110 posts

Posted 03 May 2006 - 11:36

Viva II je nešto kao VH1. Malo starija muzika.
Pre bih birala cvaj nego one slatkaste skakutajuće devojčice ispoliranih lica u fotošopu u lalala tonićima što mi muketaju sa vive ajnc.

#14 borislav021

borislav021
  • Members
  • 36 posts

Posted 04 May 2006 - 21:57

Ja sam ih zvao, tacnije direkciju i rekli su da ne uvode nikakav Viva 2, ali da uvode u toku meseca maja(citaj juna ili pak jula) Viasat History, Explorer i Eurosport 2.

#15 friend

friend
  • Members
  • 280 posts

Posted 04 May 2006 - 22:17

QUOTE(borislav021 @ 4 May 2006, 22:57)
Ja sam ih zvao, tacnije direkciju i rekli su da ne uvode nikakav Viva 2, ali da uvode u toku meseca maja(citaj juna ili pak jula) Viasat History, Explorer i Eurosport 2.

U nekom delu grada ili svuda gde imaju korisnike? Pitam jer IKOM ima obicaj da na Konjarniku, recimo, pusti jedan program kanala, a na drugom, Karaburma, recimo, neki drugi raspored pa cak i razlicite kanale, recimo BBC PRIME!