Jump to content

Photo

Shkola jezika

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 17 April 2006 - 16:40

Danas sam po prvi put dobio letak na ulici koji necemu moze da posluzi! tongue.gif Elem, dobih reklamu za skolu jezika eclyps - izgleda mi dobro. Na sajtu http://www.eclyps.co.yu imate online testove, videh da ima i nekih textova sa zvukom, a ono zbog cega sam postavio temu jeste cena casova - od 1300 do 1850 dindzi. Traje mesec dana, 2x2 casa nedeljno. E sad, mene interesuje, da li je neko mozda isao u ovu skolu? I ako jeste, kakva su mu iskustva? Da li se isplati pokusavati?

#2 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 17 April 2006 - 23:15

Jezicki kurs od dvanaest sati nije jezicki kurs. Dakle, svakako ces se vracati vise meseci, sto znaci da ces morati i da pomnozis te dindze od gore.

Usput, koliko je to para u dolarima ili eurima?

Edited by Crveniautobus, 17 April 2006 - 23:15.

#3 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 17 April 2006 - 23:35

1300 dinara je oko 15 evra. (1€=87-88 dinara)

Doduše propustio si da vidiš letke nekih lopova koji tvrde da će "polaznici naučiti engleski za samo mesec dana" [sic!] i jedno vreme su mi tim glupostima zasipali sanduče. Voleo bih da upoznam nekoga iz te škole da mi objasni kako. Naravno, i cena je bila niska, mada verujem da bi IQ onoga koji to proguta morao biti oko 20.

Edited by DJ_Vasa, 17 April 2006 - 23:36.

#4 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 18 April 2006 - 02:52

Dvanaest meseci za dvanaest jezika. Pocinjem da pravim listu. whistling.gif

#5 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 18 April 2006 - 12:00

QUOTE(DJ_Vasa @ 18 Apr 2006, 00:35)
Doduše propustio si da vidiš letke nekih lopova koji tvrde da će "polaznici naučiti engleski za samo mesec dana" [sic!] i jedno vreme su mi tim glupostima zasipali sanduče. Voleo bih da upoznam nekoga iz te škole da mi objasni kako.

počeli su da se množe, ima ih za sada bar 6-7 (mada očekujem da će ih biti sve više)
i dosađuju brate mili sa lecima, zasipaju sandučiće, na ulici te otprilike biju ako ne uzmeš letak...ne znam ni ja otkud ih tako mnogo i da li u te "škole" zaista neko ide ili im je fazon da probaju, navuku ljude na mesec dana, uzmu pare i zbrišu... nije mi jasno
u svakom slučaju, čak i da je dobra škola jezika, za mesec ne mož' da naučiš pa koliko da dobro sve kapiraš i pamtiš.

#6 gajdY sinisa

gajdY sinisa
  • Members
  • 90 posts

Posted 18 April 2006 - 15:31

Koliko para toliko muzike. wink.gif

#7 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 18 April 2006 - 18:59

Odlican sajt.
Btw, evo bas sad skidam one lekcijice koje su u sustini proste, ali efektivne. Svidja mi se sto ima onih kratkih pricica uporedjene sa drugim jezicima, jos upakovane sa propratnim zvukom. Fino!