Jump to content


Photo

TOTO - LEGENDE NAJZAD U BEOGRADU!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
312 replies to this topic

#301 standstand

standstand
  • Members
  • 66 posts

Posted 25 August 2006 - 10:33

QUOTE(theDuke @ 25 Aug 2006, 10:16)
Mozda je to merilo uspeha - geografski faktor. Toto je ipak poznat i van zadimljenih kafana po Balkanu...

Ja sve vreme cekam da nam kazes da se samo dobro zafrkavas... Ti to ozbiljno?!
unsure.gif


I ja sam u startu mislio da je zezanje, a sad vidim da je medicinska enciklopedija u pitanju, odsek "Neizlecive mentalne bolesti", mislim da bi tu i otolog imao pune ruke posla... Mislim, buddy je izvrsio takvo samoponizavanje da ja sad stvarno nemam srca da mu na sve to dodajem jos ponesto. Tako brutalan harakiri odavno nisam video... Slava mu... sad.gif

@ Afreid - e Ok, ne volis Toto, pozdravljam. Gade ti se - pozdravljam. Ne volis ni OPO (ne volim ni ja, pa zato ne idem na njihove koncerte) - pozdravljam i to. Ali, nemoj molim te da pominjes takve suicidalne ideje (skok sa neke visoke zgrade) - jedno klasicno samoubojstvo za danas je sasvim dovoljno. wink.gif

#302 djeneralche

djeneralche
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 25 August 2006 - 10:50

QUOTE(standstand @ 25 Aug 2006, 11:33)
I ja sam u startu mislio da je zezanje, a sad vidim da je medicinska enciklopedija u pitanju, odsek "Neizlecive mentalne bolesti", mislim da bi tu i otolog imao pune ruke posla... Mislim, buddy je izvrsio takvo samoponizavanje da ja sad stvarno nemam srca da mu na sve to dodajem jos ponesto. Tako brutalan harakiri odavno nisam video... Slava mu...  sad.gif

@ Afreid - e Ok, ne volis Toto, pozdravljam. Gade ti se - pozdravljam. Ne volis ni OPO (ne volim ni ja, pa zato ne idem na njihove koncerte) - pozdravljam i to. Ali, nemoj molim te da pominjes takve suicidalne ideje (skok sa neke visoke zgrade) - jedno klasicno samoubojstvo za danas je sasvim dovoljno.  wink.gif


Vama Totoistima bas nedostaje smisao razumevanja ironije. Nego bacite se vi fino na preslusavanje punka imacete zdraviji stav u razumevanju tudjih misli.

#303 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 25 August 2006 - 10:57

QUOTE(djeneralche @ 25 Aug 2006, 11:50)
Vama Totoistima bas nedostaje smisao razumevanja ironije. Nego bacite se vi fino na preslusavanje punka imacete zdraviji stav u razumevanju tudjih misli.


aha, svi pankeri se ovde prvo prepoznaju po razumevanju tudjih misli. wink.gif

#304 standstand

standstand
  • Members
  • 66 posts

Posted 25 August 2006 - 11:25

QUOTE(djeneralche @ 25 Aug 2006, 10:50)
Vama Totoistima bas nedostaje smisao razumevanja ironije. Nego bacite se vi fino na preslusavanje punka imacete zdraviji stav u razumevanju tudjih misli.



Da, sad sam provalio... Pankeri se poznaju po tome sto imaju sirok pogled na muziku i ne smeta im muzika/bendovi koje ne slusaju. Prvo, cak i ovakvo ironicno generalizovanje je bez veze, mrzim ukalupljavanje svake vrste (pankeri su ovakvi,"totoisti" onakvi is sl.). Svako je licnost za sebe i zasluzuje paznju... Zato ljudima koji imaju ovako ozbiljan problem kao buddy treba pomoci - strucno (zna se koje se ustanove bave ovim problemom), a i ovako drugarski, sa foruma. Buddy, molim te, nemoj vise... Pecanje sam pomenuo onako, sto se mene tice znam da postoje i drugi alternativni metodi lecenja... Mislim, buddy ne mora nikad u zivotu da slusa nista osim P.Orkestra, ali u svemu tome treba da sacuva i malo dostojanstva. E, da je srece da je bila samo ironija u pitanju bilo bi super... dry.gif

A Djeneralche, covek "sirokijeh shvatanja" resio da nam objasni kako on ima "zdrave stavove u razumevanju tudjih misli" i da mi treba to da naucimo od njega. Samo cu da ga zamolim da premota i procita ponovo svoje postove na ovom podforumu, ako tu nadje i traga od "zdravih stavova u razumevanju tudjih misli", svaka cast. No, mislim da u tim postovima ima svega osim sirine, zdravih stavova a o razumevanju tudjih misli i ukusa da ne govorim. sad.gif No, kao sto rekoh - svako svoje stavove potkrepljuje onako kako ume, neko Plavim orkestrom, neko sirinom (kad bi se zezali) itd... tongue.gif

Edited by standstand, 25 August 2006 - 11:30.


#305 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 25 August 2006 - 11:46

QUOTE(standstand @ 25 Aug 2006, 10:33)
@ Afreid - e Ok, ne volis Toto, pozdravljam. Gade ti se - pozdravljam. Ne volis ni OPO (ne volim ni ja, pa zato ne idem na njihove koncerte) - pozdravljam i to. Ali, nemoj molim te da pominjes takve suicidalne ideje (skok sa neke visoke zgrade) - jedno klasicno samoubojstvo za danas je sasvim dovoljno.  wink.gif

Ma, ne, nisi me skuzio.

Taj Toto kratko receno niti smrdi nit mirise, u praksi otprilike idealan za politicke emisije na Radio Beogradu kad poslje pola sata price konacno odluce da puste muzicki broj.

Sto se tice OPO tu ti je prica kao kad na ulici naletis na bivsu ribu koju nisi vidio X godina, pa jos odete na pice, pa se sjetis i finih i ruznih stvari, pa ja gledas, a ona se sva ofucala, propala, ni sjena od one stare... tako neki odnos.

Tehniciki je ispalo tako sto me zvala ekipa, ajd oces na pice na Strandu sviraju OPO ulaz za Dz. Srijeda vece. Pa nemam pojma nesto sam umoran. Pa ajde sta ces sad da radis. Pa nista da gledam TV, ustvari ajde, bolje OPO nego Pink ili B92 ili kojim nesretnim slucajem RTS.

Za suicidalne ideje nekom drugom prilikom, mrzi me sad jos i to da ti crtam. wink.gif

#306 Dobrivoje

Dobrivoje
  • Members
  • 501 posts

Posted 25 August 2006 - 12:01

QUOTE(Atreid @ 25 Aug 2006, 13:46)
Tehniciki je ispalo tako sto me zvala ekipa, ajd oces na pice na Strandu sviraju OPO ulaz za Dz. Srijeda vece. Pa nemam pojma nesto sam umoran. Pa ajde sta ces sad da radis. Pa nista da gledam TV, ustvari ajde, bolje OPO nego Pink ili B92 ili kojim nesretnim slucajem RTS.


nemoj se sad izvlaciti

ajmo ljudi, 25-a strana nije tako daleko. Buddy je napisao da je Milic najbolji gitarista u univerzumu, interesuje me Vas komentar innocent.gif

#307 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 25 August 2006 - 12:07

QUOTE(Dobrivoje @ 25 Aug 2006, 13:01)
nemoj se sad izvlaciti

ajmo ljudi, 25-a strana nije tako daleko. Buddy je napisao da je Milic najbolji gitarista u univerzumu, interesuje me Vas komentar  innocent.gif


Vidis da smo svi ostali bez reci, ako tako nastavi tesko cemo dogurati do 25-e. smile.gif

p.s. ali Milic do jaja svira bubnjeve, imao sam prilike da sa njim sviram latin i bilo mi je do jaja...
p.s.2 ozbiljan sam.

#308 Dobrivoje

Dobrivoje
  • Members
  • 501 posts

Posted 25 August 2006 - 13:01

QUOTE(theDuke @ 25 Aug 2006, 14:07)
p.s. ali Milic do jaja svira bubnjeve, imao sam prilike da sa njim sviram latin i bilo mi je do jaja...

e, to vec ne verujem smile.gif

#309 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 25 August 2006 - 13:08

QUOTE(Dobrivoje @ 25 Aug 2006, 14:01)
e, to vec ne verujem smile.gif


Ni ja ne bih sebi verovao. smile.gif
Mislim bolje je svirao od ostalih u sali (a u sali je bilo 0.3 bubnjara).

p.s. ne, ozbiljno, jako se dobro snasao...

#310 standstand

standstand
  • Members
  • 66 posts

Posted 25 August 2006 - 13:22

Ovo za Milica V. je totalno off topic, al’ ajde da kazem par reci posto je zezanje u pitanju… Jeste, Milic je koliko se secam bubnjao u Dugmetu a posle se dohvatio gitare i napravio V.Poljubac. I tako, siguran sam da bubnjeve ne svira dobro kao Phillips ni gitaru kao Toni Spiner (a kamoli Lukater). Ali je zato, hteli mi to da priznamo ili ne, napravio par giga-mega hitova za Hanku Paldum. smile.gif

Ali, u svakom slucaju i ovo poredjenje (Milic vs. Toto) se slaze sa buddy-jevom dijagnozom tako da bih ovde zamolio da se njegovi stavovi i muzicki ukus vise ne obrazlazu pa makar se ne doguralo do te 25-e strane. Nije korektno zabavljati se izjavama nekog ko je u trenucima nervne slabosti ucinio to sto je baddyholly uradio... Strasno... Ne smem ni da izgovorim, al' mozda mogu da ilustrujem frusty.gif

#311 buddyholly

buddyholly
  • Members
  • 350 posts

Posted 25 August 2006 - 14:36

QUOTE(standstand @ 25 Aug 2006, 12:25)
Zato ljudima koji imaju ovako ozbiljan problem kao buddy treba pomoci - strucno (zna se koje se ustanove bave ovim problemom...

...buddy ne mora nikad u zivotu da slusa nista osim P.Orkestra, ali u svemu tome treba da sacuva i malo dostojanstva. E, da je srece da je bila samo ironija u pitanju bilo bi super...  dry.gif


Evo ti tvojih argumentovanih stavova. Dok vam se pljucka po TOTUI onda vam fale argumenti, puna usta "ne slusaju, ali dozvoljavaju sebi da kritikuju a kad vise nema podupiraca za kritiku onda se vredja", a kad neko iznese izrazito kvalitetne grupe i autore poput Plavog Orkestra i Milica i prikaze ih kao nesrecne ljude, koji nisu imali bogate roditelje i na zalost, na zalost!!!, nisu rodjeni u nekoj drugoj, sretnijoj sredini pa nisu, mozda, toliko uspesni kao TOTO, e, onda je druga stvar. Onda je buddyholly za ludnicu, treba mu strucna pomoc i ne znam sta jos ne... Nisi ti meni nista argumentovano dao sto ti daje za pravo da pljujes po Plavom Orkestru... Ludnice i harakiri... Eh... A po cemu je to dostojanstvenije slusati TOTO od jednih velikana, VELIKANA Plavog Orkestra ili kako ja to najvise volim da kazem, Plavaca. Ha?

QUOTE(standstand @ 25 Aug 2006, 14:22)
Jeste, Milic je koliko se secam bubnjao u Dugmetu a posle se dohvatio gitare i napravio V.Poljubac. I tako, siguran sam da bubnjeve ne svira dobro kao Phillips 

I ti mislis da si pametniji od Gorana Bregovica - Brege, a? Bijelo Dugme je bila i ostala grupa prema kojoj najmanje polovina foruma gaji duboko postovanje i cak se jednom prilikom desilo da se jedan njihov topic bio pomesao sa Ramones!!! E, pa taj Bregovic, da je smatrao da je ovaj tvoj Phillips bolji, zvao bi njega da mu svira bubnjeve, a ne Milica. Razmisli malo pre nego sto krenes neargumentovane stavove da prosipas k'o otrov. Ovo neki ljudi mozda citaju...

#312 Dobrivoje

Dobrivoje
  • Members
  • 501 posts

Posted 25 August 2006 - 15:15

QUOTE(buddyholly @ 25 Aug 2006, 16:36)
... Plavog Orkestra ili kako ja to najvise volim da kazem, Plavaca. Ha?
... E, pa taj Bregovic, da je smatrao da je ovaj tvoj Phillips bolji, zvao bi njega da mu svira bubnjeve, a ne Milica.

thumbsup.gif
sve je ovo deo velikog plana smile.gif (str. 25)
Cuo sam da je Phillips Bregovica na kolenima molio da svira sa Dugmetom, no ovaj ipak nije dopustio da emocije nadvladaju razum ... Goran je kasnije cesto u intervjuima pominjao da se nikad nije pokajao zbog te odluke

#313 theDuke

theDuke
  • Members
  • 365 posts

Posted 25 August 2006 - 15:15

QUOTE(buddyholly @ 25 Aug 2006, 15:36)
Bijelo Dugme je bila i ostala grupa prema kojoj najmanje polovina foruma gaji duboko postovanje i cak se jednom prilikom desilo da se jedan njihov topic bio pomesao sa Ramones!!! E, pa taj Bregovic, da je smatrao da je ovaj tvoj Phillips bolji, zvao bi njega da mu svira bubnjeve, a ne Milica. Razmisli malo pre nego sto krenes neargumentovane stavove da prosipas k'o otrov. Ovo neki ljudi mozda citaju...


roflmao.gif
Daj, ljudi, stvarno, ali stvarno!
Dajte malko ozbiljnosti...
Normalne posetioce ovog topic-a molim da bojkotuju dalje postove, da ne stignemo do 25 strane... Dosta je bilo.