Jump to content


Photo

Masters of the Universe


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
93 replies to this topic

#16 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 06 April 2006 - 01:51

QUOTE(dig_chohano @ 6 Apr 2006, 02:49)
Znaci,i bolje sto ti nije kupila.Imao sam to sranje,najubitachnija igracka ikad napravljena.Dovoljna je mala nizbrdica i da auto dobije toliko ubrzanje da to nije zdravo.Tad postaje potpuno nemoguce i kocenje i skretanje,pomoci nema!A ja probao time niz stepenice...Jos imam uspomenu na lobanji  rolleyes.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#17 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 06 April 2006 - 01:51

Cak sam imao i onog imbecilnog Gwildora (mislim da se tako zove ono malo,usato carobnjacko cudoviste),KAKO SAM SE TU ZAYEBAO!!!

#18 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 06 April 2006 - 01:52

QUOTE(Hawk @ 6 Apr 2006, 02:43)
Eh....

Ja sam imao srecu da mi je keva kupovala Masterse ali zato joj nikada necu zaboraviti sto me je iskulirala za onaj ruski limeni automobil na pedale.  biggrin.gif Koliko sam vristao i kukao...jok! A stvarno je nesto bolesno kostalo ono rusko g*vno.  wink.gif Sad sto kaze copkillah...[samozavaravanje].  laugh.gif  thumbsup.gif



EEEEE, ali zato to sam dobio, a da nisam ni tražio laugh.gif

I mislim da je to uticalo na moje trenutne vozačke sposobnosti, tj fenomenalno manevrisanje i snalaženje motornim vozilom biggrin.gif

#19 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 06 April 2006 - 01:53

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

Gwildor.........hahahaha, jeste, tako se zvalo to cudo. De se njega seti! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#20 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 06 April 2006 - 01:55

I sad ispade da ste svi imali ruski automobil???

E kevo, kevo... twak.gif

#21 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 06 April 2006 - 01:55

Gwildor je bio dno dna.
Krajnje neupotrebljiva igračka.

Doduše moj prvi Masters je bio Princ Adam, koji spada u istu kategoriju.

#22 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 06 April 2006 - 01:55

Хехе... Види се ко је генерација. smile.gif

Ајд и једно женско да се јави, нећу много да тролујем.

Елем, нисам имала ниједног, али сам се на цртани ложила. Мислим, и то је нешто. rolleyes.gif Ипак су барбике биле мој фах wink.gif, али зато су "сви" дечаци имали Мастерске и играли се с њима као ми са барбикама, само су пуштали другачије звуке. laugh.gif

Људи, приче су вам сјајне. biggrin.gif

Доста од мене... smile.gif

#23 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 06 April 2006 - 01:56

Kako da ga zaboravim,to malo djubre mi je stajalo blizu kreveta i imao sam potpunu frku da zaspim.Sto je jos bolesnije,godinama ni se pojavljivao na najcudnijim mestima u kuci,bez obzira na silne selidbe i moje ubedjenje da sam ga nekoliko puta bacio...

#24 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 06 April 2006 - 01:56

Inace onaj na rasklapanje je Modulok.



#25 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 06 April 2006 - 01:58

QUOTE(dig_chohano @ 6 Apr 2006, 02:56)
Kako da ga zaboravim,to malo djubre mi je stajalo blizu kreveta i imao sam potpunu frku da zaspim.Sto je jos bolesnije,godinama ni se pojavljivao na najcudnijim mestima u kuci,bez obzira na silne selidbe i moje ubedjenje da sam ga nekoliko puta bacio...



laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Gwildor cudo.


Nego jel imao neko Orka?

#26 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 06 April 2006 - 01:59

Princa Adama?!?! roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif Kuku,pa to je zaista dno laugh.gif laugh.gif

A sto se tice devojcica i Mastersa,moja sveca je imala nekog vrh Skeletora kojeg joj je cale doneo iz Italije,koji je mogao da proizvodi neke zvuke,i uz kog je isla i audio kaseta sa pesmama iz crtanog!

#27 Glas RazumaN

Glas RazumaN
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 06 April 2006 - 02:00

QUOTE(Hawk @ 6 Apr 2006, 02:55)
I sad ispade da ste svi imali ruski automobil???

E kevo, kevo... twak.gif


Hehe, ja sa zbog tog limenog auta, išao sa bakom kod njene sestre u Batajnicu, baba Stoja (najpozitivnija bakuta ikad koja je ikada hodala putevima ovozemaljskim,a i putevima nebeskim, zajebant na kub smile.gif), i svaki dan pre polaska je trajao kao godina, uzbuđenju nije bilo kraja, a sve to zbog neizvesnosti da li će mi Baka Stojkin komšija dati "krug" ili neće. rolleyes.gif

#28 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 06 April 2006 - 02:02

QUOTE(Zeka Peka @ 6 Apr 2006, 02:55)
Ипак су барбике биле мој фах  wink.gif,



Ja sam u 4. osnovne na rekreativnoj kupio Kena koji menja boju kose. laugh.gif

Poslala me keva sa gomilom love na rekreativnu a bio neki free shop u hotelu. I prvo sam pokupovao neku kafu, suvenire, gluposti, trosio ovako al' nikako da potrosim. Iskreno hteo sam Barbiku (voleo sam ih kao klinac vise od Sabrine ili Samante Fox) ali bio samo Ken i rekoh daj sta das. smile.gif Pred ortacima sam se vadio da je za sestru od tetke. laugh.gif

#29 dig_chohano

dig_chohano
  • Banned
  • 617 posts

Posted 06 April 2006 - 02:03

Jos Orka da sam imao,tacno da se ubijem...Srecom,imao ga drugar iz zgrade,tako da su dugo trajale zestoke rasprave u parkicu kod "mercedesa" ko ima glupljeg Mastersa,on ili ja rolleyes.gif

edit: e -> u

Edited by dig_chohano, 06 April 2006 - 02:04.


#30 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 06 April 2006 - 02:04

@Hawk: imao sam, tj imam Moduloka! Beskrajna zabava, doduše još uvek pamtim da je moj burazer (koji je tada imao 6-7 godina) tvrdio da Modulok liči na Budimira Lončara laugh.gif

@dig_chohano: pa da su mi kupili Kena, bio bi isti efekat. Doduše Princ Adam bi razbio Kena, anytime! (iako je u crtaćima uvek bio wussy)

Evo videh sada, imao sam i ovog bad motherfuckera:

http://castlegraysku...terSkeletor.jpg