Jump to content


Photo

Idealni sastavi - FUDBAL


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
73 replies to this topic

#1 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 03 April 2006 - 21:52

S obzirom da sam navijao za Velez, idealan sastav Mostaraca bi bio :
Enver Maric, Goran Juric, Dzemal Hadziabdic, Dubravko Ledic, Boro Primorac, Vladimir Matijevic, Blaz Sliskovic, Vahid Halilhodzic, Dusan Bajevic, Franjo Vladic, Semir Tuce.

#2 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 03 April 2006 - 22:03

Evo u ime nostalgije i sastava Olimpije (koja danas nosi ime Bezigrad i igra u drugoj ligi Slovenije):
Ljubisa Dalanovic, Zdenko Iskra, Dzoni Novak, Damir Vrabac, Marko Elzner, Predrag Tomic, Janez Voljc, Vili Amersek, Mihajlo Petrovic, Tomislav Prosen, Tone Rozic.

#3 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 03 April 2006 - 22:06

Malo nejasno...


Ovako treba za svaki tim? huh.gif

#4 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 03 April 2006 - 22:09

Onako po secanju, koga god zelite. Mozemo da se setimo nekih igraca koje smo zaboravili, nekih vremena koje smo zaboravili, samo tim koji volite ili sve kojih se secate, totalno neobavezno.
Evo i Celika:
Tonci Gabric, Predrag Erak, Ibrahim Zukanovic, Milorad Ratkovic, Jasmin Hajduk, Marin Bloudek, Rajko Prodanovic, Rade Radulovic, Mehmed Buza, Elvir Bolic, Ivan Files.

#5 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 03 April 2006 - 22:20

Gabric igrao u Celiku??? Ja ga se secam samo iz Rijeke.

Iz Celika ti fale Esad Kuhinja i Mirza Golubica. wink.gif

#6 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 03 April 2006 - 22:21

Rijeka:
Mauro Ravnic, Nikica Cukrov, Milos Hrstic, Mladen Mladenovic, Sasa Person, Miroslav Sugar, Dusan Lukic, Nenad Gracan, Milan Radovic, Milos Ruzic, Damir Desnica.

#7 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 03 April 2006 - 22:24

Ako se dobro secam, Tonci Gabric je ponikao u Hajduku, posle je otisao u Split, pa onda u Celik gde se afirmisao kao prvoligaski cuvar mreze. Posle toga dolazi Rijeka, i mislim Hajduk. Od golmana je tu mogao biti i Dusan Alempic ili Slavko Radovic.
Golubica je bio dobar, ali sam prednost dao Buzi. Hajduk i Bloudek su bili dobri igraci, kao i Kuhinja. Verovatno mi se Celik vise svidjao 70-ih nego 80-ih.

#8 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 04 April 2006 - 09:18

Ako je već Fileš u idealnom sastavu Čelika, gde su Enes Bešić i Zoran Milidrag?

#9 Nervous

Nervous
  • Members
  • 568 posts

Posted 04 April 2006 - 09:32

QUOTE(mrdja @ 3 Apr 2006, 22:52)
S obzirom da sam navijao za Velez, idealan sastav Mostaraca bi bio :
Enver Maric, Goran Juric, Dzemal Hadziabdic, Dubravko Ledic, Boro Primorac, Vladimir Matijevic, Blaz Sliskovic, Vahid Halilhodzic, Dusan Bajevic, Franjo Vladic, Semir Tuce.

Jezivo! ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

#10 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 04 April 2006 - 09:35

A i fali Kajtaz koji je sa Tucetom činio ubojiti par krila. Oni dolaze u paketu.

#11 Saszor

Saszor
  • Members
  • 434 posts

Posted 04 April 2006 - 09:51

CZ, prelaz 60-ih u 70-te ("Miljanove bebe"):

Dujkovic
Djoric, Krivokuca
Pavlovic, Dojchinovski, Klenkovski
Antonijevic, Novkovic/Trifke Mihajlovic/Karasi, Lazarevic, Acimovic, Dzhajic

#12 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 04 April 2006 - 11:33

QUOTE(henrik larsson @ 4 Apr 2006, 11:35)
A i fali Kajtaz koji je sa Tucetom činio ubojiti par krila. Oni dolaze u paketu.



Pa gad pogledas sastav i nema mu mjesta. Ja bih ga stavio samo radi one utakmice protiv dinama u finalu kupa Hail.gif

Jole Musa kao direktor kluba i ne bi nam mogli ukrasti titulu (jedanput Hajduk drugi put Partizan - zadnja utakmica protiv Slobode) sa ovakvim sastavom.

#13 hooyadahoo

hooyadahoo
  • Members
  • 2,866 posts

Posted 04 April 2006 - 12:45

fali paliska u rijeci

#14 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 04 April 2006 - 14:18

8-Walker - Venom,Balttazar,Sonics,Bustin - mfmilan,ikar(k),Flegma,Goranz,trifke - Nikola.

ovaj sastav se smatra prototipom tzv. atomskog fudbala. Neverovatnom brzinom su uspevali da se transformisu iz odbrane u napad, prilagode taktickim zamislima trenera, predju iz 4-4-2 u 1-9-0 ili 6-0-4. Velika je steta sto nisu bili adekvatno medijski ispraceni i sto su ih povrede brzo stigle...

#15 mrdja

mrdja
  • Members
  • 1,143 posts

Posted 04 April 2006 - 14:35

Naravno, mnogi nedostaju. Zato bih i voleo da vidim vase sastave.
Nema Besica i Milidraga (dao sam prednost Prodanovicu, Radulovicu, Ratkovicu).
Mogli su se tu naci i Gavran, Sljoka, Gradincic, Golubica, Hafizovic,...
Paliska je bio dobar, kao i Radin, Juricic, Sredojevic,...
Tek za Velezov napad, bilo je jos mnogo kandidata: Topic, Okuka, Kajtaz, P.Juric, Gudelj, Vukoje, polutke Skocajic i Medjedovic,...