Jump to content


Photo

Najimpotentniji u Evropi?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
89 replies to this topic

#31 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 05 April 2006 - 02:50

Pele: If men suffered, they suffered in silence. Not any more because millions of men have gotten help. That’s a hundred times the number of people here. Talk to your doctor. I would.

Cela reklama ovde.

SaE

#32 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 05 April 2006 - 02:52

Shto forumashicama? Zar je neka impotentna? laugh.gif

#33 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 05 April 2006 - 02:56

QUOTE(vinska musica @ 5 Apr 2006, 11:52)
Shto forumashicama? Zar je neka impotentna?  :lol:

Nisi o tome ni pricala.

#34 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 05 April 2006 - 03:24

Pa, naravno da nisam, kad je tema impotencija
domacih muskaraca. biggrin.gif

#35 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 05 April 2006 - 03:27

QUOTE(vinska musica @ 5 Apr 2006, 12:24)
Pa, naravno da nisam, kad je tema impotencija
domacih muskaraca.  :D

A jel'? Dobro onda. Bio sam ubedjen da si nesto pisala o ucestanosti sexualnih odnosa izmedju (valjda) pripadnika 2, tj. oba, pola.

#36 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 05 April 2006 - 07:53

QUOTE(Dunadan @ 4 Apr 2006, 01:08)
pa ako sudim iz svog iskustva pa extrapoliram, negde chetvrtina mushkaraca na ovim prostorima ima probleme sa erekcijom.


Koristeci iste metode, razne moje drugarice su dosle do cifre od 33%, pa ispade da si ti jos imala srece. tongue.gif

#37 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 05 April 2006 - 11:40

auu brate. pa da. razumem sad zasto dildoi toliko kostaju u serbiji; trazena roba

#38 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 05 April 2006 - 15:21

QUOTE Indy
>>>A jel'? Dobro onda. Bio sam ubedjen da si nesto pisala o ucestanosti sexualnih odnosa izmedju (valjda) pripadnika 2, tj. oba, pola. <<<

Chek, bre… pa, valjda ima i neke zenske populacije van foruma.. blink.gif biggrin.gif

#39 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 05 April 2006 - 15:53

ja stvarno ne razumem kako je ovo moguce u srbiji koja je fakat akvarijum, ne znam koliko zena na 1 muzjaka (mislim na populaciju 20-40, valjda najaktivniju).
pa gde god da sam izasla to sve vrvi od omanjih hordi napirlitanih zenki, a tek pokoje smoreno momce za sankom. e sad i pored tih brojki koje im idu u korist, momci nisu dovoljno orni i motivisani? wtf? ne kapiram blink.gif

#40 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 05 April 2006 - 15:56

QUOTE(Leia @ 5 Apr 2006, 16:53)
e sad i pored tih brojki koje im idu u korist, momci nisu dovoljno orni i motivisani? wtf? ne kapiram  blink.gif


ma samo neka su takvi momci, da i mi sredovecni imamo svoje decje radosti tongue.gif

#41 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 05 April 2006 - 16:12

QUOTE(Leia @ 5 Apr 2006, 16:53)
ja stvarno ne razumem kako je ovo moguce u srbiji koja je fakat akvarijum, ne znam koliko zena na 1 muzjaka (mislim na populaciju 20-40, valjda najaktivniju).
pa gde god da sam izasla to sve vrvi od omanjih hordi napirlitanih zenki, a tek pokoje smoreno momce za sankom.  e sad i pored tih brojki koje im idu u korist, momci nisu dovoljno orni i motivisani? wtf? ne kapiram  blink.gif

bre kako ne kapirash? uplashilo ih mnoshtvo biggrin.gif

#42 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 05 April 2006 - 16:12

QUOTE(Leia @ 5 Apr 2006, 16:53)
ja stvarno ne razumem kako je ovo moguce u srbiji koja je fakat akvarijum, ne znam koliko zena na 1 muzjaka (mislim na populaciju 20-40, valjda najaktivniju).
pa gde god da sam izasla to sve vrvi od omanjih hordi napirlitanih zenki, a tek pokoje smoreno momce za sankom.  e sad i pored tih brojki koje im idu u korist, momci nisu dovoljno orni i motivisani? wtf? ne kapiram  blink.gif

pa u takvoj konfiguraciji akvarijum vrlo brzo uobrazi da je ergela i pochne da se ponasha otprilike tako.
a i srbija je slozeno trzishte, sa strogim ekonomskim kriterijumima, posebno u toj aktivnoj populaciji.
tako da sigurno ima neki djavo...

#43 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 06 April 2006 - 09:32

QUOTE(thermal bug @ 5 Apr 2006, 17:12)
pa u takvoj konfiguraciji akvarijum vrlo brzo uobrazi da je ergela i pochne da se ponasha otprilike tako.


mislis kao kobile? innocent.gif

QUOTE
a i srbija je slozeno trzishte, sa strogim ekonomskim kriterijumima, posebno u toj aktivnoj populaciji.
tako da sigurno ima neki djavo...


pa cuj, slozeno.. imam ne znam koliko finih, lepih i pametnih drugarica koje idu od jedne ship wrack veze do druge. i nisu sponzoruse u pitanju, just for the record. a momcici onako, tuzni, skroz ubijeni u pojam, nema se para, nazuljala ga cipela...
kao da je zenskom svetu sve potaman, i te njihove problemcine nikako ne mogu da prime u svoje paperjaste mozgice. bre sve do jedne bi mogle da zgrnu lovu kao psihoanaliticarke na menhetnu posle ovolikog prakticnog iskustva.
mada da sam pred ovakvim izborom, i ja bih radije gajila macke dry.gif

#44 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 06 April 2006 - 09:57

QUOTE(Leia @ 5 Apr 2006, 16:53)
ja stvarno ne razumem kako je ovo moguce u srbiji koja je fakat akvarijum, ne znam koliko zena na 1 muzjaka (mislim na populaciju 20-40, valjda najaktivniju).
pa gde god da sam izasla to sve vrvi od omanjih hordi napirlitanih zenki, a tek pokoje smoreno momce za sankom.  e sad i pored tih brojki koje im idu u korist, momci nisu dovoljno orni i motivisani? wtf? ne kapiram  blink.gif


Pa sad da ti nisu fakti prepricavanja u zenskom toaletu, znala bi da je tamo negdje do cetrdsete vise muskih od zenskih.
Pocinjete da budete brojnije tamo po 60-toj kad nas vecinu pokopate, a pravi akvarijum imaju samo solunci, njih je 10x manje nego im vrsnjakinja.

#45 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 06 April 2006 - 10:15

QUOTE(Jr @ 6 Apr 2006, 10:57)
Pa sad da ti nisu fakti prepricavanja u zenskom toaletu, znala bi da je tamo negdje do cetrdsete vise muskih od zenskih.
Pocinjete da budete brojnije tamo po 60-toj kad nas vecinu pokopate, a pravi akvarijum imaju samo solunci, njih je 10x manje nego im vrsnjakinja.


ne pricam o zvanicnoj statistici nego o mom utisku kad izadjem u grad.
a definitivno ima mnogo vise grupica devojaka bez muskog drustva, nego sto je mladica koji daju neke znake zivota u njihovom pravcu.
da ne pricam o vec ustaljenoj taktici gledanja i necinjenja, koja je efikasna koliko i svaka druga dvosmerna saradnja. rolleyes.gif