Jump to content

Photo

KURS ARAPSKOG JEZIKA

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3 replies to this topic

#1 Monoteizam

Monoteizam
  • Members
  • 740 posts

Posted 22 March 2006 - 16:41

KURS ARAPSKOG JEZIKA

ISLAMSKA ZAJEDNICA SRBIJE, BEOGRADSKA MEDRESA
ORGANIZUJE
KURS ARAPSKOG JEZIKA

Naučite arapsko pismo, osnove arapske gramatike, čitanje i konverzaciju! Učite arapski jezik u prostorijama prve beogradske medrese, pri najstarijoj građevini u Beogradu, Bajrakli džamiji, Ulica G. Jevremova 11.

TRAJANJE KURSA, TERMINI I ROK ZA PRIJAVLJIVANJE ZAINTERESOVANIH

Tromesečna nastava u prvom serijalu kursa (april, maj i jun) počinje 4. aprila 2006. godine i biće organizovana dva puta nedeljno, po 120 minuta (100 minuta nastave i 20 minuta pauze), u poslepodnevnim satima. Prijavljivanje zainteresovanih traje do 1. aprila u 16 sati. Zainteresovani se mogu prijaviti lično na šalteru Islamske zajednice Srbije, ili preko internet prezentacije www.izs.org.yu , popunjavanjem formulara.

PREDAVAČ NA KURSU

Predavač na kursu je Mejsun Garajbe (Meysun Gharaibeh), profesor arapskog jezika i književnosti.

KOME JE NAMENJEN KURS?

Kurs arapskog jezika namenjen je članovima Islamske zajednice Srbije, kao i svim zainteresovanim građanima

TROŠKOVI KURSA

Mesečna cena kursa iznosi 25 Evra. Za članove Islamske zajednice Srbije predviđen je popust od 20% (plaća se 20 Evra mesečno, uz člansku kartu na uvid). U cenu nije uključeno korišćenje knjiga i brošura. Polaznici, uz konsultacije sa predavačem, mogu u knjižari Islamske zajednice Srbije nabaviti svu neophodnu literaturu, koju će koristiti tokom kursa.

Ako ste zainteresovani popunite formular

http://www.izs.org.y...lar_arapski.php

#2 Monoteizam

Monoteizam
  • Members
  • 740 posts

Posted 22 March 2006 - 16:43

FORMULAR

za kurs arapskog jezika

Ime i prezime
Godište (upišite broj godina):
Zanimanje:
Da li ste član Islamske zajednice Srbije? da ne
Stepen poznavanja arapskog jezika: ne znam arapski jezik
znam arapska slova
imam određeno poznavanje arapskog jezika
opis znanja

Šta očekujete od kursa?
Koji termini bi Vam odgovarali za pohađanje kursa (zaokruzite jednu od ponu đenih opcija): utorak i četvrtak – od 17:30 do 19:00
utorak i četvrtak – od 19:00 do 20:30
sreda i petak – od 17:30 do 19:00
sreda i petak – od 19:00 do 20:30

e-mail:
telefon
mobilni

http://www.izs.org.y...rma_arapski.htm

#3 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 22 March 2006 - 16:45

Šta je ovo, oglasna tabla ili forum?

#4 PeraZdera

PeraZdera
  • Members
  • 1,289 posts

Posted 23 March 2006 - 09:51

Ok je ovo, po meni je propagiranje učenja jezika skroz OK stvar...

Mogli bi malo i za druge jezike da napišemo gde je najbolje da se uče, kada, kako, pošto...