Jump to content


Photo

Da li je neko kupio Power Juicer


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

#1 Almond

Almond
  • Members
  • 39 posts

Posted 05 March 2006 - 16:03

Pozdrav ljudi,

Nekoliko meseci se reklamira sokovnik "Power Juicer" Jack LaLannes-a preko top-shopa i zainteresovao me je. No cena mu nije popularna ni najmanje, zato bih zelela da cujem misljenje Vas koji ste ga kupili ili isprobali. Da li taj sokovnik vredi te pare?

Hvala unapred!

Edited by Almond, 05 March 2006 - 16:04.


#2 Tale Surovi

Tale Surovi
  • Members
  • 363 posts

Posted 05 March 2006 - 16:14

Ništa što se reklamira preko Top-Shopa ne vredi te pare.

#3 nbg4ever

nbg4ever
  • Members
  • 1,058 posts

Posted 05 March 2006 - 16:38

True! :wub:

#4 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 06 March 2006 - 10:13

Ako bas hoces da bacis 10k dinara bolje uzmi desetak gajbica piva i kesa cipsa pa casti drugare forumase...

#5 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 06 March 2006 - 12:34

Pozdrav ljudi,

Nekoliko meseci se reklamira sokovnik "Power Juicer" Jack LaLannes-a preko top-shopa i zainteresovao me je. No cena mu nije popularna ni najmanje, zato bih zelela da cujem misljenje Vas koji ste ga kupili ili isprobali. Da li taj sokovnik vredi te pare?

Hvala unapred!

<{POST_SNAPBACK}>



Obavezno da kupiš! :wub:

#6 Almond

Almond
  • Members
  • 39 posts

Posted 06 March 2006 - 14:33

Ako bas hoces da bacis 10k dinara bolje uzmi desetak gajbica piva i kesa cipsa pa casti drugare forumase...

<{POST_SNAPBACK}>


Stvarno mislis da je ta svota dovoljna za "fino" pijancenje piva? Hmmm... mora da si skroman. :wub:
A da li je kupiti neki dobar sokovnik bacanje para ili ne, sta da ti kazem... ne bih ih ja bacala ali se malo i na zdrav zivot mora misliti.

#7 Pavlle

Pavlle
  • Members
  • 558 posts

Posted 06 March 2006 - 14:34

Ja mislim da niko u Srbiji nije kupio taj sokovnik. Ako vec hoces da kupis nesto bolje uzmi Kosmodisk. :wub:

#8 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 06 March 2006 - 14:41

Pozdrav ljudi,

Nekoliko meseci se reklamira sokovnik "Power Juicer" Jack LaLannes-a preko top-shopa i zainteresovao me je. No cena mu nije popularna ni najmanje, zato bih zelela da cujem misljenje Vas koji ste ga kupili ili isprobali. Da li taj sokovnik vredi te pare?

Hvala unapred!

<{POST_SNAPBACK}>


Odlican je i mozes da ga gurnes pod krevet kada nije u upotrebi kao i sve ostalo sto kupis preko shopa. Sve trpaju pod krevet, od oklagije do izgradjivaca visemuskularnog stasa.

#9 Almond

Almond
  • Members
  • 39 posts

Posted 06 March 2006 - 18:24

Ma i mene izludjuju reklame top-shopa i humor vam je na mestu. Ali. Kod sokovnika nema neke filozofije. Rec je o tome da li cedi ili ne cedi dobro. To je sve sto me zanima. ... hajde da postavim pitanje ponovo:

Da li ima nekog sa foruma ko je kupio dobar sokovnik pristupacne cene i koje je marke? Mislim da sokovnici generalno nisu jeftini aparati, zato me zanima ima li neko ko moze iz iskustva da mi preporuci neki model.

#10 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 06 March 2006 - 18:59

Ma i mene izludjuju reklame top-shopa i humor vam je na mestu. Ali. Kod sokovnika nema neke filozofije. Rec je o tome da li cedi ili ne cedi dobro. To je sve sto me zanima. ... hajde da postavim pitanje ponovo:

Da li ima nekog sa foruma ko je kupio dobar sokovnik pristupacne cene i koje je marke? Mislim da sokovnici generalno nisu jeftini aparati, zato me zanima ima li neko ko moze iz iskustva da mi preporuci neki model.

<{POST_SNAPBACK}>


Ne treba ti sokovnik... Kupi blender...

edit: 10k dinara je 20 gajbica rogonje :) malo li je :wub:

Edited by martinj, 06 March 2006 - 19:00.


#11 marginalis

marginalis
  • Members
  • 56 posts

Posted 03 May 2006 - 14:10

Kupio sam savrsen sokovnik: Philips HR1861. Upozoravam da je skuplji od onog iz teleshopa ali tvrdim da je mnogo bolji (a na zdravlju ne treba stedeti). Ubacuje se celo voce, izuzetno je jednostavan i pouzdan. Moze se naci u Philips radnjama kod nas.

#12 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 14 May 2006 - 08:58

QUOTE(marginalis @ 3 May 2006, 14:10)
Kupio sam savrsen sokovnik: Philips HR1861. Upozoravam da je skuplji od onog iz teleshopa ali tvrdim da je mnogo bolji (a na zdravlju ne treba stedeti). Ubacuje se celo voce, izuzetno je jednostavan i pouzdan. Moze se naci u Philips radnjama kod nas.


koja je cena, ako nije tajna?

#13 APACH

APACH
  • Members
  • 758 posts

Posted 14 May 2006 - 10:28

jackov sokovnik ima jedan moj prijatelj u firmi.....kazu da nije los...

ali je fakat preskup. Ja sam uzeo BOSCH nesto preko 6000 din, 2 brzine, fin sistem i maximalno sam zadovoljan. Ono sto ostane u korpici za otpatke je stvarno suvo kao barut sto je u stvari najbitnije. Oznaka modela ti ne treba jer se samo taj jedan model prodaje kod nas. 2 godine garancije. Preporucujem.

#14 Guest_foxyBg_*

Guest_foxyBg_*
  • Guests

Posted 27 May 2006 - 14:51

bolje je kupiti sokovnik bosch, philips... nego tamo nesto sa tv shopa... a i pored kvaliteta sokovnika, cena je niza

#15 anjos

anjos
  • Members
  • 64 posts

Posted 09 November 2006 - 02:18

Moja mama je kupila cuveni sokovnik za 12 crvenih (ali na 12 mesecnih rata, ha!) biggrin.gif
On radi ovako:
Malo teze cedi cele jabuke i sve sa kosticama, nije kao u reklami kada oni to urade za sekund, a i preporucuje se da se svo voce ocisti!
Hm, cini mi se da u reklami upravo tvrde suprotno...
Isto tako, npr, moras da pazis da li u mandarinama ima kostica....i sl.sto je prilicno zamarajuce ( i uopste sve sa kosticama - da ne davim vise)
Po mom misljenju, njegova realna cena bi trebala da bude od 6.000-9.000 din.
Mislim da je ova cena formirana zbog skupe reklame koju top-shop placa na tv-u.