Jump to content


Photo

Kako radi WARNINGS sistem?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
353 replies to this topic

#1 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 04 March 2006 - 02:27

evo, gledim ja na svoj nick danas i skontam da imadem 40% warn. hajdde dobro, pregeldam : 20% se totalno slazem sa moderatorom, znam i kad je bilo, znam i protiv koga je bilo (jos mislim da je zasluzio ali se slazem sa moderatorom da nije vazno ko je kriv nego onako, vazno je miriti i smiriti). tad se secam da sam dobila i neko upozorenje.

ali ovih drugih 20 % niti znam koga sam uvredila (da ne navodim ko je mene sve vredjao ) niti sam dobila neki pismeni warning pa mislim tako valjda radi to na ovom forumu.

bas me zanima koja su pravila.

- da li se dobije warning message u svim slucajevima (nisam dobila za poslednjih 20%?
- da li se skida procenat ako nesto ne sjebes u medjuvremenu (ili cu da naguram sto posto "lose" ponasanje i necu vam moci reci gudbaj, aj)

itd.

vasa iskustva sa warnings, sa banovanjem, itd?

ako mi se desi da se ne vratim ovde, znajte da sam neke bas volela a za neke i dalje verujem da su mediokriteti na stereodima slucajno dodeljenog blagostanja ...ali ko je ko...ne smem kas'ti....

svako dobro!!!

B) B) B)

Edited by mango, 04 March 2006 - 02:28.


#2 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 04 March 2006 - 02:58

...

Edited by Indy, 04 March 2006 - 04:21.


#3 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 04 March 2006 - 03:02

trollchina

Mango, vidi se da ce skoro prolece, pises u stihovima, nesto si se raznIJezila (cak i prema Indiju), ostavljas 'oporuku' forumasima...jel to nama neko zreo da bidne zaljubiska :wub: ?¿?

#4 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 04 March 2006 - 03:04

...

Edited by Indy, 04 March 2006 - 04:20.


#5 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 04 March 2006 - 03:29

Prijavljujem svojih skromnih, ali svezih – 20%.

Pucanj bez opomene. :)
Od moda ni pisma, ni razglednice.
I nista. Pokupila caure. Ne moze sut s rogatim. :s_w:
Vazda tako bilo.

A nije da ne mogu dokonat’ sto me strefilo od vrhovnog. 0:)
Ako mi ga vez’o Peru za one-topik-banderu, nema
vrdanja. Taman posla da ga pelcerisem gde se meni svidi
po forumu. :huh: A meni se, eto, omaklo. Po navici iz
slobodarskih forumskih vremena. :(

A da l’ je dozivotna, to vam stvarno ne umem kas’ti. :wub:

#6 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 04 March 2006 - 03:42

- da li se dobije warning message u svim slucajevima (nisam dobila za poslednjih 20%?
- da li se skida procenat ako nesto ne sjebes u medjuvremenu (ili cu da naguram sto posto "lose" ponasanje i necu vam moci reci gudbaj, aj)

itd.

<{POST_SNAPBACK}>

kako bre? evo, ja napucala sad vec trijes posto jer sam rekla da je mod govno il tako neshto (nek se zna da sam branila mr. aboridzina). na tom procentu, kad kliknesh izadje pop up i vidish ko ti je dao i rashta. evo, meni pishe u toj "noti": vredjanje moderatora. garant neki dzulov koji nije jebo dugo dugo.
ups! sace josh jedan kvadratic da mi poplavi zbog pominjanja nejebice :wub:

#7 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 04 March 2006 - 04:54

meni pise "vredjanje diskutanata" a koliko se secam ja ne pocinjem prva.

barem imam tu svetlu viziju svoga lika koju zelim da zadrzim i dogradim. B) ako moze. B)

ali ako me neko odzilavi, pa nismo bre kilavi...nemojte da se zajebavamo.

buduci da sam furnula vec do 40 % a ne vidim da bilo koga neizazvana vredjam - niti mi je namera - (a mnogi se nalaze da me stalno pljuckaju, podbadaju, ignorisu, voajerisu, "relativizuju", kose zbog mene chupaju, komentarisu na totalno infantilan nacin priucenih cinika, i uopsteno mi govore da licim na kamiondziju jer jebem curice) buduci dakle da sam furnula do 40% i da je ovaj forum postao neka opasna dzungla a ja ne mogu (a i necu, kusham srecu) da odustanem od sebe - ko zna da li cemo se videti naredne godine.


kontam, ove godine imam jos 60 % da nafuram. a mzoda to moze i dole da ide.

pa i decu u momr aazredu (davno je davno bilo to) su slali u ugao pa vracali u klupu.

nego - ako odem - bice mi nekih zao. volim neke. ali za nekim, ne mogu ni pod pretnjom pistolja da zalim.

hej LANCIA,

biti zaljubiska je lepo ali eto,

zivim u tudjini, a ne u domovini, a puca me nostalgija da se ljubim sa nekom koja razume moje rechi. a ta nostalgija se ne lechi.

Edited by mango, 04 March 2006 - 05:01.


#8 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 04 March 2006 - 10:30

kako bre? evo, ja napucala sad vec trijes posto jer sam rekla da je mod govno il tako neshto (nek se zna da sam branila mr. aboridzina)

<{POST_SNAPBACK}>


Aka. Doktora Alopeciju?

#9 TBoneSteak

TBoneSteak
  • Banned
  • 639 posts

Posted 04 March 2006 - 11:47

zivim u tudjini, a ne u domovini, a puca me nostalgija da se ljubim sa nekom koja razume moje rechi. a ta nostalgija se ne lechi.


tako ti je, mala moja, kad ljubi bosanac :wub:

#10 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 04 March 2006 - 12:12

Teško da se skida, ja ima ovih 80% ko zna otkad.

Nego, da pokrenemo mi kampanju za pomilovanje? Da se svima skine bar po 20%?

#11 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 04 March 2006 - 13:32

A šta se dešava kada doguraš do 100%? Letiš na PZD? 0:)

Ja imam 0% i ne znam kako da ih dignem bar na dvajes'... :wub: Any hint? :)

#12 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 04 March 2006 - 14:05

A šta se dešava kada doguraš do 100%? Letiš na PZD? :huh:

Ja imam 0% i ne znam kako da ih dignem bar na dvajes'... :) Any hint? 0:)

<{POST_SNAPBACK}>

Traži od moderatora. Ja sam prvih 40% dobio zato što sam tražio. :wub:

#13 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 04 March 2006 - 15:19

'ajte neki screenshot da vidimo kako to izgleda kada vam stoji warn sa strane... Kakve su boje, da li bode oči itd. čisto da vidim isplati li se čačkati mečku... B)

Evo za sve vas sa warn-om da se podsetite kako izgleda bez nj. :wub:

Attached Files

  • Attached File  warn.jpg   22.77KB   6 downloads


#14 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 04 March 2006 - 15:59

Ha, vidi, meni skinuli 20% za dobro ponašanje!!! :)

Kako postati kapo? :wub:

#15 mango

mango
  • Members
  • 11,607 posts

Posted 04 March 2006 - 16:44

ajmo, kampanja za pomilovanje! mislim, svima po dvadeset posto dole! ili bar deset!

covek bi ionako rekao da se ovde niko nikad ne svadja sudeci po ovako dobrodusnom svetu na ovom topicu.

B)

ali ja zaista nisam naisla ni na kakav pravilnik o upozorenjima - osim da u moguca ako sjebemo ali stepen sjebavanja je u ocima promatraca (pardon, moderatora).

i pomilovanja. da mi ovde predlozimo neki topic pa pre nego se iskljuci neko, da bude glasanje?