Jump to content


Photo
- - - - -

Gilmore Girls


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#16 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 02 March 2006 - 21:09

Slatka serija...
Probudis se u nedelju i jos onako pospan/a gledas istu... :wub: :)

edit: slovce

Edited by Linda Lee, 02 March 2006 - 21:09.


#17 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 02 March 2006 - 21:20

A ovde, ima li neko nesto da kaze o samoj seriji? Favorite lik? Favorite line? Anything?


eh, vec se pisalo o tome :wub:

#18 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 03 March 2006 - 17:34

Evo i par slika moje beloved Lauren :wub:, da eventualno inspirisem i muski deo populacije da pogleda seriju. Mada moram priznati da joj still photos bas i nisu jaca strana. Ali zato je u seriji hot enough to burn a hole in your TV screen.


Posted Image

Posted Image

#19 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 03 March 2006 - 19:04

Ljude sa iole malo mozga ćeš samo destimulisati da pogledaju seriju na ovaj način. :)
Inače, na prvoj slici znam da bi to što joj je na grudima trebalo da predstavlja usne, ali je to toliko debelo da pre podseća na neke druge otvore u horizontalnom položaju...:wub:

Edited by filipenko, 03 March 2006 - 19:06.


#20 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 03 March 2006 - 19:27

Ljude sa iole malo mozga ćeš samo destimulisati da pogledaju seriju na ovaj način. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ahem, a zasto? Ljudi s mozgom imaju nesto protiv hot zena? :wub:

#21 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 03 March 2006 - 20:00

skrbava serija. kad pocnes da je gledas pomislis kako je to sve slatko, dobro i dinamicno. nakon pet minuta inicijalnog odusevljenja shvatis da nema pauze - svi su non stop pametni, ispaljuju dosetke non-stop i pokusavaju da budu sarkasticni. cerka bi mogla da igra i judy dench, al bi se tako verovatno izgubila kjut starmalost kojom mala odise.

#22 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 03 March 2006 - 20:10

skrbava serija. kad pocnes da je gledas pomislis kako je to sve slatko, dobro i dinamicno. nakon pet minuta inicijalnog odusevljenja shvatis da nema pauze - svi su non stop pametni, ispaljuju dosetke non-stop i pokusavaju da budu sarkasticni.

<{POST_SNAPBACK}>


Pa vidis da je realisticna - isto ko i na forumu.

Edited by Alexia, 03 March 2006 - 20:20.


#23 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 03 March 2006 - 20:20

Ahem, a zasto? Ljudi s mozgom imaju nesto protiv hot zena?  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Ne nego ljudi sa mozgom ne gledaju nešto zato što tu ima lepih žena, kad ih ionako ima na sve strane 0:) A ovako mogu samo da pomisle da je to jedini adut serije.
Elem, što se same serije tiče, slažem se sa Larkom, nekako je škrbava. To je više za devojke. Meni je ono pomalo isfolirano i izveštačeno, mada sam pogledao jednu i startovao još jednu epizodu, tako da možda nisam merodavan.

BTW Alice zar ne beše Veronica best show on TV :)

#24 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 03 March 2006 - 20:21

Vidis, to mi nije jasno. Mislim to kako dijalozi na TV-u mogu ja budu prepametni ili predinamicni. Sta me briga sto to nije realisticno i sto niko "in the real world" tako ne prica? Zato i gledam seriju/e - da cujem razgovore za kakve ja i oni oko mene nismo dovoljno witty. Ovo se ne odnosi samo na Gilmorice, vec na TV generalno (tj. bar na TV-u hocu da slusam nerealno pametne, duhovite i energicne ljude, jer one koji to nisu mozda jesu realisticniji, ali mi nisu nesto preterano zabavni).

E sad, screwball definitvno nije za svakoga mnoge ljude nervira samom svojo prirodom (breakneck dijalozi, extra quirky karakteri i sl.), ali mislim da su Gilmorice u okviru tog zanra nesto najbolje sto postoji danas.

Edited by Alice, 03 March 2006 - 20:22.


#25 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 03 March 2006 - 20:30

Ne nego ljudi sa mozgom ne gledaju nešto zato što tu ima lepih žena, kad ih ionako ima na sve strane :) A ovako mogu samo da pomisle da je to jedini adut serije.

<{POST_SNAPBACK}>

Ne vidim zasto bi lepa zena automatski islkjucivala druge kvalitete. Ja seriju gledam zbog kombinacije fantasticnih dijaloga, fantasticne glume (najvise spmenute LG, mada je ceo cast veoma dobar) i fantastico hot zena (pa dobro, jedne zene, jer ne secam se da sam videla jos neki reprezentativan primerak osim LG tokom cele serije).


Elem, što se same serije tiče, slažem se sa Larkom, nekako je škrbava. To je više za devojke. Meni je ono pomalo isfolirano i izveštačeno, mada sam pogledao jednu i startovao još jednu epizodu, tako da možda nisam merodavan.

BTW Alice zar ne beše Veronica best show on TV :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Mislim da ipak jesi merodavan (za sebe), jer ja sam se u Gilmorice zaljubila posle odgledanih 10 minuta. A Veronica je one of the best shows on TV, i u ovoj sezoni mozda i bolja od GG, ali u globalu GG su mi najbolji show koji se trenutno emituje (i 2. najbolji ikada, posle Buffy, za koju mi inace, nikad nisi rekao da li si pogledao i kako ti se dopala).

#26 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 03 March 2006 - 20:30

Kad pre odgovori :)

Anyway, kad već pominjete međusobna druženja povodom raznih razloga bilo bi fino kad bi neko imao zonu suvaraka...pardon, sumraka :wub:

Edited by filipenko, 03 March 2006 - 20:32.


#27 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 03 March 2006 - 20:36

Kad pre odgovori 0:)

Anyway, kad već pominjete međusobna druženja povodom raznih razloga bilo bi fino kad bi neko imao zonu suvaraka...pardon, sumraka  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Prvi post je odgovor na Larkov (samo se u medjuvremenu ubacilo jos nekoliko izmedju). Drugi an tvoj (obviously).

A zonu sumraka ili suvaraka nemam. Imam sve i svasta, ali to ne. :)

#28 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 03 March 2006 - 21:09

Ma volim ja lepe žene u serijama, zašto ne bih voleo. Ali jedna je Džolin Blelok (videti sliku)
Posted Image
On1 barem uglavnom ćuti tamo gde igra :wub:

Anyway, Bafi upravo gledam i završavam treću sezonu. Dobra je serija. Šarmantna i lagana, zato mi se i sviđa. Iznervira me tu i tamo poneki zaplet odnosno glup način borbe/pobeđivanja/prizivanja demona u pojedinim epizodama, ali je cela priča tako napravljena da je to potpuno sekundarno. Spajk RAZBIJA! James Marsters je kralj! Bukvalno sam ušao u fazu gde samo čekam šta će sledeće on da uradi...

#29 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 03 March 2006 - 21:20

Vidis, to mi nije jasno. Mislim to kako dijalozi na TV-u mogu ja budu prepametni ili predinamicni. Sta me briga sto to nije realisticno i sto niko "in the real world" tako ne prica? Zato i gledam seriju/e - da cujem razgovore za kakve ja i oni oko mene nismo dovoljno witty. Ovo se ne odnosi samo na Gilmorice, vec na TV generalno (tj. bar na TV-u hocu da slusam nerealno pametne, duhovite i energicne ljude, jer one koji to nisu mozda jesu realisticniji, ali mi nisu nesto preterano zabavni).

E sad, screwball definitvno nije za svakoga  mnoge ljude nervira samom svojo prirodom (breakneck dijalozi, extra quirky karakteri i sl.),  ali mislim da su Gilmorice u okviru tog zanra nesto najbolje sto postoji danas.

<{POST_SNAPBACK}>


naravno da tv i film moraju biti interesantniji od zivota. hebes tv seriju i film koji su dosadni ko obican zivot.
gg mi se previse trude. sve izgleda kao da je LP pusten na 45 obrtaja (nadam se da smo slicno godiste te da ovo poredjenje ima smisla). prvih pet minuta mi je bilo zabavno, a onda je pocelo da lici na manicno naklapanje.
no dobro, ima zaista hiljadu puta gorih serija na koje pola foruma onanise.

#30 Alice

Alice
  • Members
  • 347 posts

Posted 04 March 2006 - 13:07

Ma volim ja lepe žene u serijama, zašto ne bih voleo. Ali jedna je Džolin Blelok (videti sliku)

On1 barem uglavnom ćuti tamo gde igra :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Nikad cula za tu, u ceme je ona glumila?

A za Buffy zanimljivo da nam se serija oboma svidja, ali iz potpuno razlicitih razloga. Meni je Spike u prve tri sezone najslabiji lik u seriji (mada mi je ok i on (posebno kad se vrati mrtav pijan i peva "My Way" :)), ali su svi ostali toliko fenomenalni, a je on po defaultu najdosadniji). I jel' ti bilo "sarmanto i lagano" na kraju druge sezone? Jenny and all that? Mene totalno razbija ona zadnja scena kad Buffy bezi iz Sunnydale-a nakon sto je ubila Angela, a "Full of Grace" od Sarah MacLachlan ide na soundtracku.