Jump to content

Photo

Da li bi drzava SRJ (Srbija) trebala pomoci Milosevicu?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#16 Ilic

Ilic
  • Members
  • 4 posts

Posted 12 March 2002 - 15:37

vladane
pismeni vladane ZAR MISLIS DA TVOJA DVA ZAREZA I JEDNA TACKA DAJU NEKU PISMENOST
AUTORU KAO STO SI TI

#17 Ilic

Ilic
  • Members
  • 4 posts

Posted 12 March 2002 - 15:40

Alias
ako malo bolje pogledas videces da nespominjem misljenje u srbiji
vec misljenja srpske dijaspore

#18 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 12 March 2002 - 20:33

"vladane
pismeni vladane ZAR MISLIS DA TVOJA DVA ZAREZA I JEDNA TACKA DAJU NEKU PISMENOST
AUTORU KAO STO SI TI"
Ilic

Mislim da ovo gore citirano govori sasvim dovoljno i da nema vise nikakve potrebe da bilo ko to dalje komentarise.
:grin:

#19 fiume

fiume
  • Members
  • 92 posts

Posted 12 March 2002 - 21:43

Ilic:
pleki:
PA TI STVARNO NEMAS POJMA ILI SI TOLKO IZLUDJEN SADASNJOSTI
JA KOLKO SAM MOGAO DA PRIMETIM U NJEGOVOM OBRACANJU ONOG NELAGALNOG SUDA 
PRIMETIO SAM MOZDA ZA TEBE I OSTALE KOJI MISLE KAO TI NESTO INTERESANTNO ZAR VI NISTE PRIMETILI DA COVEK POKUSAVA DA SKINE BLATO SA SRPSKOG NARAODA KOJE STE VI MALO UMNICI ZABLATILI TAKO DA CE NASA DECA U DIJASPORI UCITI O SRPSKOM NARODU KAKO JE SRPSKI NAROD MONSTRUM

Ha,ha... koliko god da uvečo´ slova , neš´ uvečat svoju glupost!

#20 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 15 March 2002 - 11:02

Gospodine Ilicu, MALO UMNICI se pise zajedno, a 'nespominjem' se pise odvojeno. Sve se, obicno, pise malim slovima, a pre i u toku pisanja se osmisli ideja, stav, argument, nesto.
Akrobacija sa krivicom dijaspore je neuspela pirueta. Umjetnicki dojam - nula. Probajte nesto drugo.

[ Izmena poruke: elle na dan 2002-03-15 11:04 ]

#21 kad_nije_kasno

kad_nije_kasno
  • Members
  • 3 posts

Posted 22 March 2002 - 13:34

Ha, ha, ha Elle, svaka cast. Iste greske ovakvog "pismenog" coveka sam i ja primetila. Valjda je to pravopis poslednjih 10 godina, pa covek ne moze tako lako da ga se otrese.

#22 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 23 March 2002 - 00:19

Srbija treba da pomogne da se utvrde činjenice. Nije svejedno da li je neki konvoj albanskih izbeglica poginuo od NATO bombi ili su ih sredili MUP, VJ. Treba da se utvrdi ko je naređivao i sprovodio čišćenja i "asanaciju terena" na Kosovu. Ko je ubijao i pljačkao Albance? Amere to ne interesuje, mi smo ti koji treba da brinu da li nam je komšija psiho. Problem je što to ne bi odgovaralo ni Đinđiću ni Koštunici.

Mnogi Đinđićevi i Vojini ljudi od poverenja su bili na Kosovu u MUP-u ili u VJ!

Pored toga, javna je tajna na Kosovu da su visoki oficiri MUP-a i VJ sarađivali sa albanskom mafijom u trgovini drogom!

[ Izmena poruke: Gandalf na dan 2002-03-23 00:22 ]

#23 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 03 April 2002 - 02:21

Gandalf:
Srbija treba da pomogne da se utvrde činjenice. Nije svejedno da li je neki konvoj albanskih izbeglica poginuo od NATO bombi ili su ih sredili MUP, VJ. Treba da se utvrdi ko je naređivao i sprovodio čišćenja i "asanaciju terena" na Kosovu. Ko je ubijao i pljačkao Albance? Amere to ne interesuje, mi smo ti koji treba da brinu da li nam je komšija psiho. Problem je što to ne bi odgovaralo ni Đinđiću ni Koštunici.

Mnogi Đinđićevi i Vojini ljudi od poverenja su bili na Kosovu u MUP-u ili u VJ!

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: Gandalf na dan 2002-03-23 00:22 ]</font>

E Gandalfe svaka ti cast ko da si mi procitao misli.
I da dodam nesto Zloba dobija pomoc od Vlasti,i to od UDBE.
Ne bih on znao ko i sta je radio,narocito u Kosovo da ne bi bilo iscrpnih izvestaja od agenata koji deluju tamo,i koji na veliko doprinose da Kosovo ne stabilizira,i da zivot konacno tece normalnim tokom.
Zato nije pitanje Da li treba ? ,vec Ko su ti koji mu pomagaju ?

#24 evrosrbin

evrosrbin
  • Members
  • 788 posts

Posted 03 April 2002 - 12:35

Pristinasi, jel to problem sto Slobo ima precizne izvestaje? Zar si ti pristalica da, na primer, laz onog Albanca da je otpusten sa posla jer je Albanac, ostane kao da je istina?

#25 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 03 April 2002 - 23:48

Prishtinasi, trenutno Kosovo više destabilizuje delovanje SHIK-a (Sherbimi Inteligjenca e Kosoves - Obaveštajna Služba Kosova) nego delovanje DB-a.

Neverovatni likovi! Video sam ih na RTK (Radio televizija Kosovo) na nekoj komemoraciji OVK-ovcima. Obučeni u crno, nose crne kožne mantile, šešire, original Gestapo iz "Otpisanih"!

#26 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 04 April 2002 - 01:38

Gandalf:
Prishtinasi, trenutno Kosovo više destabilizuje delovanje SHIK-a (Sherbimi Inteligjenca e Kosoves - Obaveštajna Služba Kosova) nego delovanje DB-a. 

Neverovatni likovi! Video sam ih na RTK (Radio televizija Kosovo) na nekoj komemoraciji OVK-ovcima. Obučeni u crno, nose crne kožne mantile, šešire, original Gestapo iz "Otpisanih"!

Mislis da SHIK to radi ??? Interesantna teorija.
Da i CIA je faktor destabilizacije Amerike,narocito 11 Septembra.

Jel si siguran,mozda si promesao sa "ALO ALO " serijom i to sa Herr FLickom :smile:.

#27 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 04 April 2002 - 11:38

Ovo je stvarno neverovatno.
Ma koliko bio svestan sta su sve Albanci na Kosovu pretrpeli ne mogu da shvatim ovaj apriori odbrambeno-patriotsko-komesarski stav.
Albanci, vasi politicati nisu nista bolji od ostalih - dakle ima ih dosta koji su korumpirani i gramzivi za vlast, vasa mafija postoji i surova je - verovatno imate i obavestajnu sluzbu koja je opet verovatno u vezi sa istom, vas narod je u proseku neobrazovan i sirov kao i vecina Balkanskih naroda itd. Prema tome ako se vec na ovom forumu pojavljujete bilo bi lepo da povremeno i sami kazete da vam je zao sto je na primer u poslednje dve godine 1000 Srba ubijeno na Kosovu, a i vrlo je verovatno da negde ima i onih koji su zarobljeni (nestali). Za sve ovo nemam cvrste dokaze ali statistika je na mojoj strani. Osim ako ste vi neki "nebeski Albanci". U tom slucaju se izvinjavam.

Sto se tice teme da li Srbija treba da pomogne u Hagu za mene je odgovor pozitivan.
Trebala bi da preuzme troskove smestaja SM i svi svih drugih koji ce se nadam se uskoro tamo naci. Nije fer da nam ljudi cine uslugu i preuzimaju posao na svoj racun - a neki jos ocekuju da nam plate za to.

#28 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 04 April 2002 - 12:10

Dragan:
Ovo je stvarno neverovatno.
Ma koliko bio svestan sta su sve Albanci na Kosovu pretrpeli ne mogu da shvatim ovaj apriori odbrambeno-patriotsko-komesarski stav.
Albanci, vasi politicati nisu nista bolji od ostalih - dakle ima ih dosta koji su korumpirani i gramzivi za vlast, vasa mafija postoji i surova je - verovatno imate i obavestajnu sluzbu koja je opet verovatno u vezi sa istom, vas narod je u proseku neobrazovan i sirov kao i vecina Balkanskih naroda itd. Prema tome ako se vec na ovom forumu pojavljujete bilo bi lepo da povremeno i sami kazete da vam je zao sto je na primer u poslednje dve godine 1000 Srba ubijeno na Kosovu, a i vrlo je verovatno da negde ima i onih koji su zarobljeni (nestali). Za sve ovo nemam cvrste dokaze ali statistika je na mojoj strani. Osim ako ste vi neki "nebeski Albanci". U tom slucaju se izvinjavam.

Sto se tice teme da li Srbija treba da pomogne u Hagu za mene je odgovor pozitivan.
Trebala bi da preuzme troskove smestaja SM i svi svih drugih koji ce se nadam se uskoro tamo naci. Nije fer da nam ljudi cine uslugu i preuzimaju posao na svoj racun - a neki jos ocekuju da nam plate za to. 

Nigde nisam potencirao da mi Albanci smo "nebeski narod" i da smo bolji od vas.
Sto se tice mafije to je da kazem ,mozda zvuci surovo ali istinito je, normalna pojava kao u svakim drugim drzavama,i imaju organizovani kriminal u saradnji sa drugim mafijama uklucujuci i vasu, a to dovodi do veze i sa vasim koruptiranim politicarima a bogami i vasom Udbom.I ako bih ja mogao nesto da uradim u vezi toga ,svi redom bi bili u corci i terao bih njih na radne akcije ko u vreme Komunizma,da plate sve njihove grehove.
A za statistike imam i ja na gomilu,i nije tesko praviti ih,ali sta je najvaznije je imati cvrste dokaze.
A posto vi kazete da ih nemate onda sve pada u vodi.
Ali ipak postujem vase misljenje.
Jer to je samo jedan forum,ponekad se treba saliti ono za relaksaciju,ali ponekad da se govori ozbilnjije.
Pozdrav

#29 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 04 April 2002 - 12:40

Ma pusti bre Dragane,sad im krece tura,pa samo da napisu nesto,mozda imaju 0,5 DEM po topicu.

#30 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 04 April 2002 - 15:10

Vojkane, nisam siguran da ti i ja bijemo istu bitku ?