Jump to content


Photo

Sta si danas uradio?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
72 replies to this topic

#1 Srbijisezuri

Srbijisezuri
  • Members
  • 78 posts

Posted 08 February 2006 - 00:13

Zapitaj se sta si danas uradio! Da li si danas bio od koristi i sebi i svojim sugradjanima?
Da li si se probudio namrgodjen sto te ceka ovaj novi ruzni , odvratni , klerikalno-fasisticki dan ili si se probudio nasmejan sto ti se ukazuje nova prilika i novi dan da nesto promenis?Da li i danas cekas novu epizodu pescanika , novo Vreme , novu Koraksovu karikaturu ? Da li cekas neku LDP , SDU , GSS , DHSS , LSDV .... da nesto promene ili si samoinicijativan?
Svaki novi dan , svaki minut je nova sansa da se sve preokrene , sve je na nama , meni , tebi samo od nas zavisi !
Dosta sa kukanjem seti se hrabrosti i energije koju je Zoran imao .
Mozda nema coveka kao sto je on ,ali ima nas i zajedno imamo sve to zato smo i bili uz njega!
Ako smo onu sansu prokockali ne smemo i ovo vreme.
Pitace nas starost gde nam je bila mladost!!
Sada je vreme za bunt , za protest i iznova i iznova i iznova dokle god treba .
Ljudi ovo vam je najvaznija i najskuplja investicija za buducnost.
PODIGNI GLAVU DOK JE IMAS I UCINI NESTO MAKAR BIO I JEDINI U SVOM GRADU , SELU , ZGRADI NISI SAM!!!!!!!!!!
SAMO URADI NESTO I PRESTANI DA KUKAS!!!!!!!!!!!

#2 duma

duma
  • Members
  • 1,673 posts

Posted 08 February 2006 - 12:05

:wub: :) 0:)
:huh: :( :s_w: :s_w: :s_w: :s_w: :s_w: :s_w: :s_w: :s_w:
Dokaz da u LDP-u ima ljudi koji koriste mozak, a ne čekaju novo saopštenje.
Krajnje je vreme da neko počne nešto da radi, a ne samo da kuka. Neka svako za nedelju dana ubedi jednog čoveka da bude za njegovu opciju i za mesec dana će rezultati biti drastični.
Umesto toga ljudi samo kukaju i zgažavaju se postojećim stanjem. Istovremeno uživaju što su oni posebni, prosvećeni, doduše neshvaćeni.
Uobičajno razmišljanje: "Srbi su najgori, nepismeni, prljavi. Mi operemo zube, istuširamo se i već smo elita. Našoj sreći nema kraja."
Kad bi u US, ili EU čekali da im oni ispod proseka kroje kapu, daleko bi stigli. Našu kvazielitu mrzi čak i na izbore da izađe, a posle se zaprepaste tim što oni bez škole poveruju u "hleb od 3 dinara".

P.S.
Ne vidim što su DHSS ili LSDV više demokratske stranke od DS-a, ali to su verovatno vaše međustranačke razmirice.

#3 Srbijisezuri

Srbijisezuri
  • Members
  • 78 posts

Posted 08 February 2006 - 23:52

DS moa mnogo jos da radi da bi se oprala od svoje bruke i definitivno neki ljudi moraju da idu.

#4 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 09 February 2006 - 06:57

Ja sam pitala za ulicu , i nista... :) Moracu da trazim drugu ekipu koja bi bila zainteresovana za svez vazduh.
Ono cega sam se sad uhvatila je borba protiv pusenja. Lepim svuda svasta protiv pusenja. Pa sta cu, moram da se mrdam ,da se osetim zivom ,a ne u klero-fasistickoj narkozi.... :wub:

#5 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 09 February 2006 - 14:23

Ja sam pitala za ulicu , i nista... 0:) Moracu da trazim drugu ekipu koja bi bila zainteresovana za svez vazduh.
Ono cega sam se sad uhvatila je borba protiv pusenja. Lepim svuda svasta protiv pusenja. Pa sta cu, moram da se mrdam ,da se osetim zivom ,a ne  u klero-fasistickoj narkozi.... :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

Glasova za vas predlog je bilo preko 3x vise, a i ovi odrecni mahom cekaju pravi trenutak. Ne klonite duhom. Da je ovaj forum medij veceg dosega imali biste jos pristalica...
Kao sto rekoh, da imamo normalne stranke, bar jedna bi vec sada bila na ulici sa pristalicama.
DS ume da brazni Zvezdaru, ali Srbiju izgleda ne... Ili je njima dobro, a u tom slucaju nista... :)

A vama Niko puna podrska za anti-smoking inicijativu.

@duma
Snaga LDPa moze da bude samo u clanstvu i programu...
Zar zaista, do sada, niste primetili da u LDP-u ima ljudi koji koriste mozak?

Edited by Ptteski, 09 February 2006 - 14:25.


#6 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 09 February 2006 - 14:29

Nema razlike izmedu demokratskih, nedemokratskih i kriptodemokratskih stranaka. Svi su bili na Palama, pojeli svoj deo pecenog vola i slikali se s kalašnjikovima. Mi saradujemo sa onima koje srpsko biracko telo izabere, a ne možemo menjati cinjenicu da je to telo izabralo radikale.



#7 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 09 February 2006 - 14:40

Svi su bili na Palama, pojeli svoj deo pecenog vola i slikali se s kalašnjikovima

<{POST_SNAPBACK}>


:)
Kad se samo setim Zarka Koraca i Vesne Pesic (npr.) kako brisu masnocu sa usta posle obilnog gurmanskog, volovskog rucka sa Karadzicem.

:wub:

Ta izjava spada u korpus "Svi smo mi (oni u ovom slucaju) isti" izjava i cista je propaganda...

Mi saradujemo sa onima koje srpsko biracko telo izabere, a ne možemo menjati cinjenicu da je to telo izabralo radikale.

<{POST_SNAPBACK}>

Ovo je bitno u tom tekstu...
Ako oni mogu da saradjuju sa SRSom, onda ne vidim zasto se g. Pal buni.
Valjda je problem u tome sto se sa njima ne moze (ne sme) saradjivati...?

Ali... Skrecemo sa teme...

Edited by Ptteski, 09 February 2006 - 14:41.


#8 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 09 February 2006 - 15:16

koliko se ja sećam,čak i gosn Kapor je demantovao to grickanje,ali dobro,nije to bitno,mislim,ne može se onda reći da su svi isti,jer to onda može da dovede do teme "saradnja sa spsom na lokalu za vreme devedesetih"...mnogo to za'ebana tema...


e da,danas,pošto je ovo kao,dnevnik ili šta ( :wub: ) sam imao zanimljiv dijalog sa jednim dobrovoljcem iz vukovara...bilo kul...kao da pričaš sa kvazimodom koji ima i mašinku na leđima....

#9 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 09 February 2006 - 15:39

Ja sam se , kao i svaki dan, probudio u 6.30, istusirao, doruckovao, oprao zube i krenuo na posao. Sa posla cu se vratiti kuci oko 18.30 - 1900, vecerati i krenuti da ucim dok ne zaspim.
Ulicu nisam video, sem kroz prozor prevoza ali sam tokom celog dana vrlo budan. Racuna li se to? :wub:

#10 zabic

zabic
  • Members
  • 1,096 posts

Posted 09 February 2006 - 17:51

Racuna se! Kad su bili oni studentski protesti '96 (bokte tome je vec 10 godina!) prof. Lucic nam je rekao (otprilike) - "idite preko dana na protest, a uvece spremajte ispite i ucite. Vase najjace oruzje protiv njih je obrazovanje".


Ja sam se , kao i svaki dan, probudio u 6.30,  istusirao, doruckovao, oprao zube i krenuo na posao.  Sa posla cu se vratiti kuci oko 18.30 - 1900, vecerati i krenuti da ucim dok ne zaspim.
Ulicu nisam video, sem kroz prozor prevoza ali sam tokom celog dana vrlo budan. Racuna li se to? :wub:

<{POST_SNAPBACK}>



#11 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 09 February 2006 - 18:11

Sada je vreme za bunt , za protest i iznova i iznova  i iznova dokle god treba .

<{POST_SNAPBACK}>


u srbiji ionako mozes napraviti karijeru samo kao protestant :wub:

#12 amnesiac

amnesiac
  • Members
  • 44 posts

Posted 09 February 2006 - 18:51

u srbiji ionako mozes napraviti karijeru samo kao protestant  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


ajde ljudi, nije to tako teško: verovatno se misli na demonstrante, koji su, uzgred, u srbiji uglavnom pravoslavne veroispovesti (mada nije baš okej da se ulazi u tako intimne stvari).

ili se ipak mislilo na našu "braću u hristu" (courtesy of Miša Vasić)? :)

#13 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 09 February 2006 - 23:25

Vec mesecima se bavim razvojem djackog parlamentarizma u Beogradu. Za vreme Gashe je to bas zazivelo. Fuksu boli dupe. Cak je i ukinut neki savet za mlade u ministarstvu.

#14 Srbijisezuri

Srbijisezuri
  • Members
  • 78 posts

Posted 09 February 2006 - 23:43

  Ja sam se , kao i svaki dan, probudio u 6.30, istusirao, doruckovao, oprao zube i krenuo na posao. Sa posla cu se vratiti kuci oko 18.30 - 1900, vecerati i krenuti da ucim dok ne zaspim.
Ulicu nisam video, sem kroz prozor prevoza ali sam tokom celog dana vrlo budan. Racuna li se to? smile.gif

Vidim da ti je lose na poslu , ti mora da si moderator na B92 ili ti je posao tako tezak i naporan kada imas vremena da piskaras na forumu u 15:30 , ako sam dobro razumeo radis do 18:00.
E,moj folirantu!!!!!!!!!!!! :wub:

#15 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 10 February 2006 - 07:02

Vidim da ti je lose na poslu , ti mora da si moderator na B92 ili ti je posao tako tezak i naporan kada imas vremena da piskaras na forumu u 15:30 , ako sam dobro razumeo radis do 18:00.
E,moj folirantu!!!!!!!!!!!! :wub:

<{POST_SNAPBACK}>



Ja se izvinjavam. Nisam primetio da je postavljac topika promenio isti u : "Kako je Liticovjescu na poslu?"
:)