Jump to content


Photo

Dragi forume


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#1 lahtalion

lahtalion
  • Members
  • 275 posts

Posted 28 January 2006 - 11:33

javljam ti se sa ozbiljnim problemom. vec mesec dana mi jedan neizivljeni majmun salje poruke tipa "visok, prosed" i zove me na mobilni da bi dahtao. sve sam ja to ignorisao ali se jutros pajser malo zajebao - probudio me sa tri uzastopna poziva. poshto imam mogucnost da ga nadjem i polomim ga zajedno sa tim telefonom koji bih mu prethodno nabio u shto veci broj telesnih otvora, da li mislite da to treba da uradim?

inache stalno chitam forum b92, omiljena rubrika mi je politika za decu i skupljam mirishljave salvete

:wub: :) 0:) :huh: :( :s_w: :s_w:

#2 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 28 January 2006 - 11:44

A koje marke ti je telefon?

#3 lahtalion

lahtalion
  • Members
  • 275 posts

Posted 28 January 2006 - 11:45

nokia...
go on... :wub:

#4 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 28 January 2006 - 12:09

a koji model?

#5 Practical

Practical
  • Members
  • 676 posts

Posted 28 January 2006 - 12:46

Koliko salveta si sakupio?

#6 lahtalion

lahtalion
  • Members
  • 275 posts

Posted 28 January 2006 - 12:47

nokia 1100

#7 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 28 January 2006 - 12:55

lepo. na tom modelu postoji opcija da doticnog ludaka drmne manja struja. precog ce ti objasniti detalje kad stigne. nesto sa vracanjem poziva i sl. radi se o ukucavanju neke sifre tipa ###** itd... zaboravio sam, ali sad ce precog. ima da upali.

poz. :wub:

#8 lahtalion

lahtalion
  • Members
  • 275 posts

Posted 28 January 2006 - 13:01

lepo. na tom modelu postoji opcija da doticnog ludaka drmne manja struja. precog ce ti objasniti detalje kad stigne. nesto sa vracanjem poziva i sl. radi se o ukucavanju neke sifre tipa ###** itd... zaboravio sam, ali sad ce precog. ima da upali.

poz. :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


ma idi :)

kako? dobro aj sachekam precoga

svejedno fala, majstore, e! 0:)

@practical
pa imam sve na kojima je slika jednoroga, od 74'te naovamo
a od ovih sa ruzama i mackama mi fali po recimo sedam-osam od svake serije
al sve manje mirishu... :huh:

#9 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 28 January 2006 - 14:20

e da, postoji ta tajna opcija na nokia telefonima novije generacije. to je kao neka zastita od uznemirujucih poziva. paz' sad, ja nisam neki elektro abrakadabra strucnjak, znam samo 'nako laicki da to funkcionise tako da tvoja moderna nokia salje kodiranu poruku serveru preko kog ide mobilna telefonija i onda server salje neku sifru('bem li ga sta li je) koja na neku nacin povecava napon u telefonu i onda tog lika drmne struja. mislim da je to prvo NASA proizvela zarad komunikacije u svemiru, ali su onda provalili i ovu upotrebu u civilne svrhe.
sad cu izguglam sifru.

#10 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 28 January 2006 - 14:45

javljam ti se sa ozbiljnim problemom. vec mesec dana mi jedan neizivljeni majmun salje poruke tipa "visok, prosed" i zove me na mobilni da bi dahtao. sve sam ja to ignorisao ali se jutros pajser malo zajebao - probudio me sa tri uzastopna poziva. poshto imam mogucnost da ga nadjem i polomim ga zajedno sa tim telefonom koji bih mu prethodno nabio u shto veci broj telesnih otvora, da li mislite da to treba da uradim?

<{POST_SNAPBACK}>

Ako nije tajna, kako možeš da ga nađeš?

Ne brini, nisam to ja :wub:

#11 lahtalion

lahtalion
  • Members
  • 275 posts

Posted 28 January 2006 - 15:03

e da, postoji ta tajna opcija na nokia telefonima novije generacije. to je kao neka zastita od uznemirujucih poziva. paz' sad, ja nisam neki elektro abrakadabra strucnjak, znam samo 'nako laicki da to funkcionise tako da tvoja moderna nokia salje kodiranu poruku serveru preko kog ide mobilna telefonija i onda server salje neku sifru('bem li ga sta li je) koja na neku nacin povecava napon u telefonu i onda tog lika drmne struja. mislim da je to prvo NASA proizvela zarad komunikacije u svemiru, ali su onda provalili i ovu upotrebu u civilne svrhe.
sad cu izguglam sifru.

<{POST_SNAPBACK}>


koja je struja u pitanju? oce da bude onako animacija ko u falloutu?

i javi kad izguglash :wub:

#12 luana

luana
  • Members
  • 102 posts

Posted 28 January 2006 - 15:14

koja je struja u pitanju? oce da bude onako animacija ko u falloutu?

i javi kad izguglash :wub:

<{POST_SNAPBACK}>




Hmm, da li si ti 100%siguran da nije neka slatka teenage obozavateljka kojoj ces upropastiti manikir?

#13 Practical

Practical
  • Members
  • 676 posts

Posted 28 January 2006 - 15:50

javljam ti se sa ozbiljnim problemom. vec mesec dana mi jedan neizivljeni majmun salje poruke tipa "visok, prosed" i zove me na mobilni da bi dahtao. sve sam ja to ignorisao ali se jutros pajser malo zajebao - probudio me sa tri uzastopna poziva. poshto imam mogucnost da ga nadjem i polomim ga zajedno sa tim telefonom koji bih mu prethodno nabio u shto veci broj telesnih otvora, da li mislite da to treba da uradim?
:wub:  :)  0:)  :huh:  :(  :s_w:  :s_w:

<{POST_SNAPBACK}>


1) Ne razumem kakvog su tipa poruke "Visok, prosed" :s_w:
2) Meni par puta upalilo da nazovem broj koji uznemirava ali sa sakrivenom identifikacijom ( #31#...) i predstavim se da zovem iz Mobtela/Telekoma i da je prijavljeno da se sa tog broja vrsi uznemiravanje...i bla bla....bice iskljucen...Upalilio 2 puta :s_w:
3) Zavidim ti :s_w: , you are popular, imash privatnog manijaka.

#14 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 28 January 2006 - 17:48

Hmm, da li si ti 100%siguran da nije neka slatka teenage obozavateljka kojoj ces upropastiti manikir?

<{POST_SNAPBACK}>

Ako govori da je visoka i proseda i dahće u slušalicu, čak i da je slatka tinejdžerka, ona je neki bunnyboiler :wub:

#15 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 28 January 2006 - 18:32

ma idi :wub:
kako? dobro aj sachekam precoga
svejedno fala, majstore, e! :)

<{POST_SNAPBACK}>


heh... jos ce neko pomisliti da se zezam. Ovako, uzmi telefon i ukucaj sledece:

*#0000#

(zvezdica taraba nula nula nula nula taraba)

Onda postuj ovde sta ti je izaslo. Na osnovu toga se izracunava parametar vracanja poziva, odnosno proverava da li je moguce slanje lakseg strujnog udara onom ko je dosadan.
Aj pa javi.