Jump to content


Photo

Mano negro u Srbiji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
54 replies to this topic

#46 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 27 March 2002 - 14:41

OK,bio je u NY upad 25$,sto je malo jace od 50 demona,s'tim sto je to bilo u Hali od min. 20.000 ljudi,sto,prevedeno na Halu sportova,Pionir,ili nesto trece je 100 DEM!!!!!!
S'tim sto,i da se koncert odrzi Areni (20.000),Rammstein bi je napunio za 50 dm u ..rcu mesecu.
Mada ni za te DJ-eve se ne odvaja bas mala svota para,kada ne bi doveli 5 puta nekog tamo baju,samo da mu pise da je iz inostranstva,a da nije iz Bugaske,Rumunije isl.,mogli bi opusteno da dovedu neki dobar bend,mozda ne bas Rammstein,ali za nesto bi se naslo kinte. Trenutno su Reggae ikone u trendu,sto je barem bolje od pomenutih DJ-eva.
Ali cuo sam da jos neka faca sigurno dolazi,i datum sam znao,ali sam zaboravio o kome se radi.

#47 milamajko

milamajko
  • Members
  • 3 posts

Posted 29 March 2002 - 14:16

Manu Chao su bas opusteni i pozitivni, pozeljniji bi bio neki manji prostor. Ramstain ne moraju ni da dolaze ni da pumpaju cenu ulaznice. Losi su koliko su i glasni. Kao neka energija!? Samo lagano i smireno.

#48 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 29 March 2002 - 16:24

Svako treba da dodje u Beograd. Mozda nemamo najvecu potrosnju sampona, ali muzika se stvarno slusa. Pogotovo je vazno da ljudi vide bendove koji haraju svetskom scenom (mislim na sve nivoe: pop/rock/alternativni)
u ovom momentu, a ne u totalnom posrnucu sa nekom xy postavom.

Idealno bi bilo da npr. u subotu miss Hippie i ekipa idu na Manu Chao, a ja, istog dana (kao sedim u Bgd i kazem) "Bas mi se nesto ne ide veceras na Rammstein." 'Ladno & opusteno.

#49 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 29 March 2002 - 17:37

milamajko .....

Manu Chao je samo jedan (divan :cool:) covek ....to nisu "oni" ..mada dolazi sa jednim izuzetno explozivno/pozitivnim rasta - ska - afro bandom ...."Radio Bemba sound system" ...ako mislis da ces prisustvovati "laganom i smirenom" koncertu vec si se gaaaaaaaaaaaadno prevario :wink:

i dalje tvrdim da su Rammstein jako dobri ....bez obzira sto uopste nisam u tom fazonu

#50 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 29 March 2002 - 17:47

ma manu je gotiva svaka mu cast nego jer se zna kada tacno i gde ....

#51 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 30 March 2002 - 02:24

01. juni ....Tašmajdan .....Belgrade the great :cool:

e jedino jos se ne zna u koliko sati pocinje koncert

Manu ce inace u svojoj Istocno Evropskoj turneji, osim jos nekoliko zemalja, obici skoro celu ex Yugu (Ljubljanu, Skoplje) ....e svaka mu cast ...neumoran je! :smile:

#52 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 30 March 2002 - 17:03

Ipak je nasoj pretonici preko potrebno sto vise nastupa dobrih rock bendova,jer je i to jedan od propratnih stvari ulaska u Evropu(ne geografski,naravno).Recimo da je isto dobra stvar gostovanje jednog DJ-a(pojma nemam kako se zove,ne razumem se bas u to)koji je na 2 mestu siglova Britanske top liste,i to ne Teechno top liste,nego uopste.On dolazi u Kvorum,hmm...krajem Aprila valjda.Pa ko voli nek izvoli.Ostali(uljucujuci i mene),idemo na Obojeni program,Eyesburn...

#53 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 30 March 2002 - 17:54

vodi i mene na Eyesburn :grin:

#54 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 31 March 2002 - 16:40

E sad je kasno,prosao je koncert,a ni ja nisam isao.Na proslom koncertu su gro ekipe cinili nafurani klinci,ono kao,slusamo Eyesburn,mi smo ludi,dza bu,isl.Tako da ono,me bih da se utopim u takvu masu.

#55 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 01 April 2002 - 00:30

ehh .....:cool: