Jump to content

Photo

Mano negro u Srbiji

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
54 replies to this topic

#31 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 19 March 2002 - 00:04

ne patim zbog politike i geografije vec ZALIM

nije mi bila namera ni sa kim da se "obracunavam ideoloski" ...samo sam opovrgla ono sto si napisala, sto nije tacno ..mislim na granice "Srbije i Crne gore" na mapi Manu Chao sajta ...i sorry, nisam znala da si zensko

tvoje poruke nisu NIKOGA uvredile ...mene posebno ..samo mi je krivo sto me totalno pogresno citas i sama ulazis u teme o kojima mi nije bila namera da komentarisem

na zalost, tvoje poslednje reci deluju uvredljivo ....mislim da nije u redu da sudis kako ja sama sebi delujem i kako me to vodi u tu tvoju "dijagnozu"

ako polako procitas sve poruke nazad videces da sam samo pokusala da ti objasnim u vezi glupavih granica koje na sajtu postoje a ti sve ovo zavrsavas ...pazi cime ..kakvim recima

#32 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 19 March 2002 - 20:39

Hippie,

nema smisla da se duris.
U diskusiju si usla maliciozno i ideoloski:

Hippie: >> na mapi je prikazana Jugoslavija kao zemlja! zar Jugoslaviju ne cine Srbija i Crna Gora? <<

...osim ako si mislila da mozda ne znam da nadjem rodnu grudu na zemljinoj karti. To bi vec bilo potcenjivanje.

Na zalost, nije dovoljno da ti tvoj emocionalni impuls o imenu (obelezavanju, polozaju, znacaju, priznavanju itd.)Jugoslavije kaze da nesto nije u redu sa mojim postom. Nesto bi SUSTINSKI moralo da bude pogresno u tom postu.

A i ti i ja znamo da nije.

#33 Malecka

Malecka
  • Members
  • 145 posts

Posted 19 March 2002 - 21:33

Devojke, devojkeeee!!! Mir, mir, mir, niko nije kriv, ava, ava, ava, niko nije krava, vazi??? :smile: :smile: :smile: Dajte, molim vas, pa pocecemo da licimo na one sa foruma Srbija, a to nikako ne zelimo, zar ne??? :smile: :smile:
Ja propustih Manua (sto su ti godine :smile:), ali bice prilike, tako da cu morati da odlozim antiglobalizacijski izvestaj za neku drugu priliku...Kazu da je poceo da svira tek oko 4:00 ujutru (!!!), a pre toga su turili neke flamenko baje, te su se ljudi "ludo" proveli, posle citavog dana provedenog na ulicama Barcelone. No, ima dana...:smile:

#34 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 19 March 2002 - 21:44

>>...ava, ava, ava, niko nije krava...<<

:smile:

#35 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 20 March 2002 - 01:32

dobro aenima ajde ostavi me na miru ....ako ti smeta to sto me zovu (sto se potpisujem) kao Hippie ..sta cu ja ....kazu da smo mi Srbi najneslozniji narod na ovoj planeti, bas sam danas to cula na TVu od nekog naseg popa, svestenika .....pa sam se setila ovih nasih poruka ....

Malecka unela si svetlosti ovde :smile:

i kako je moguce da si propustila taj koncert ....heh ..ja, da mogu s ovim mojim pasosem da predjem sve granice ne bi propustila NI JEDAN JEDINI koncert Manu Chao :smile::smile::wink:

#36 Malecka

Malecka
  • Members
  • 145 posts

Posted 20 March 2002 - 21:36

Aenima, ponekad i samu sebe iznenadim, posto mi izlete slicni "arhaizmi" :smile::smile::smile:
Inace, propustila sam gosn Manua, jer nisam nesto imala zelju da se tiskam sa oko 30-ak hiljada obozavatelja, posle dvodnevne "parade" po ulicama Barcelone. Manu se ovde moze cuti uzivo vrlo cesto, tako da nije neki veliki propust :smile:, a iskreno receno (Hippie, nemo´ da mi otfikaris glavu sada :smile:) - nisam neki preterani obozavatelj njegovog rada i dela...Naravno, prija ponekada opustanje uz Manua, ne poricem...:smile: :smile: :smile:

#37 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 21 March 2002 - 02:07

jaooo ...30 ak hiljada obozavatelja??? :smile:

big topli hug

#38 Malecka

Malecka
  • Members
  • 145 posts

Posted 21 March 2002 - 22:26

Da, svracam tamo ponekada, stvarno je opusteno mestasce...:smile: Samo sam cula da je kafic promenio vlasnika, ali svejedno - Manu svraca, a u pravu si - totalni je lik, bez obzira na to da li se nekome svidja ili ne njegova muzika i to sto radi...

#39 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 23 March 2002 - 00:51

ehhhhhhh ...blago tebi :cool:

sta bih ja dala da zivim u nekoj latino zemlji :smile:..ovde je sve trulo .....

ajde uzivaj u zivotu :smile:

big topli hug

#40 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 25 March 2002 - 21:20

alo,alo,alo,preterali ste sa politikom,jer politika nista dobro ne moze da donese,i zna se kakvi su,i kog kova ljudi se bave politikom.To je,ja smatram,kao izbor za miss,jer sigurno oni pravi ljudi koji bi bili dobri politicari sede negde u svom domu,i politika ih ne interesuje. A sto se tice Juge,smatram da je trebalo ovo sa imenom (dobro ne mislim samo na ime)de se uradi 1991,jer Jugoslavija je tada prestala da postoji,i sve od tada je samo bacanje prasine u oci.Toliko.

#41 pravoslavac

pravoslavac
  • Members
  • 121 posts

Posted 26 March 2002 - 00:50

Ja samo da kazem da se i ja radujem koncertu,iako sam "klerofasista" i Srbin:smile:
Radujem se i grupi Ramstajn koja ce takodje odrzati koncert u Beogradu.Hvala Bogu!

#42 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 26 March 2002 - 02:00

Opa, Rammstein?! Kad dolaze?

#43 _uRoSh

_uRoSh
  • Members
  • 55 posts

Posted 26 March 2002 - 16:42

Ispravka,Rammstein su trebali da dodju u Beograd,ALI...uvek tu ima neko ali,ovaj put,ipak ne dolaze.Neko je pustio buvu da ce oni doci,sto je i bilo u pregovorima,ali stara nasa boljka je izasla na videlo.Menadzeri nikako nisu mogli da se dogovore oko cene,jer bi karta trebala da bude min. 100 demona,a svi znamo sta je to za nase uslove,ili da bude na Marakani,za 30,da bi se isplatilo,a posto oni nisu ni Cola ni Ceca,onda nista.I to je cinjenica sa kojom cemo morati da se pomirimo,barem sto se tice tih "mladjih"bendova,tj.onih koji su u trendu trenutno.Mogu da nas posete jedino oni stari vukovi kojima je love preko glave i zanim aih samo svirka i atmosfera,kao sto je Nick Kave,koji ce MOZDA da nas poseti.A uz to se daju ogromne pare za tamo neke DJ-eve za koje niko nikad nije cuo,tako da za ostale zanrove slabo ima love.

#44 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 27 March 2002 - 01:23

Da li je moguce da bi karta za Rammstein bila toliko skupa! Poslednji koncert u NY je odrzan prosle godine po ceni od 25 $, ista cena i za sedenje i za stajanje, sa sve senzacionalnom pirotehnikom, vatrom i vatrogascima. Da ne govorimo da su svirali i za manje posle prve ploce.

Po svoj prilici su DJ-evi najjevtinija varijanta, sto za posledicu ima dobar deo javnosti u Srbiji veruje da je to kljucni pravac u svetu, dok mislim da je istina da je svetska scena mnogo otvorenija za vise razlicitih nivoa popularne muzike.

A ako Sv. Nick dodje u Beograd, to ce biti po treci jubilarni put!! :smile:

#45 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 27 March 2002 - 01:54

jao bre .....:smile: ..otvorite fino novu temu za Rammstein, nemojte da ih mesate sa Manu Chao :cool:

inace ja nikako ne volim tu muziku, ali moram da priznam da im je "Mutter" fenomenalan! ..respect :cool: ....dobra muzika nema granica zar ne ..