Jump to content


Photo

Kori Udovicki?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
74 replies to this topic

#1 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 13 January 2006 - 10:22

Evo slusam pescanik i ne mogu da odolim da se ne javim dok su mi zapazanja jos vruca.

Trenutno prica Kori Udovicki. Ne mogu da se setim sta je ona ono rekla na temu da penzioneri treba da se isele iz stanova. Ima li neko ko se seca?

Pod dva zaista postaje nezgodno sa reklamama u pescaniku. Big brother. Mislim , stvarno.... To mi se tako nadovezalo na poslednji broj Vremena koji na 5 strana pise o Karicu kao lopovu , a na sredini objavljuje njegovo pismo srpskom narodu! Bljak.

#2 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 13 January 2006 - 10:42

[quote name='Liticovjesac' date='13 Jan 2006, 10:22']
Evo slusam pescanik i ne mogu da odolim da se ne javim dok su mi zapazanja jos vruca.

Trenutno prica Kori Udovicki. Ne mogu da se setim sta je ona ono rekla na temu da penzioneri treba da se isele iz stanova. Ima li neko ko se seca?

Pod dva zaista postaje nezgodno sa reklamama u pescaniku. Big brother. Mislim , stvarno.... To mi se tako nadovezalo na poslednji broj Vremena koji na 5 strana pise o Karicu kao lopovu , a na sredini objavljuje njegovo pismo srpskom narodu! Bljak.

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote

To sa reklamama je stvarno bezobrazluk, posebno na TV B92 kada prekinu emisiju ili neku seriju blokom reklama od desetak minuta i jos daju kratke vesti kao najavu Dnevnika ,pa ti posle toga probaj da se setis sta si počeo da gledaš?!
A tek Big brother....to je tek DNO DNA.....meni to izgleda kao live verzija tabloidnog smeca!!!

#3 limarija

limarija
  • Members
  • 30 posts

Posted 13 January 2006 - 10:47

[/quote

To sa reklamama je stvarno bezobrazluk, posebno na TV B92 kada prekinu emisiju ili neku seriju blokom reklama od desetak minuta i jos daju kratke vesti kao najavu Dnevnika ,pa ti posle toga probaj da se setis sta si počeo da gledaš?!
A tek Big brother....to je tek DNO DNA.....meni to izgleda kao live verzija tabloidnog smeca!!!
[/quote]

Evo upravo sam otvorila forum jer nisam mogla da izdrzim a da ne iskomentarisem...I to upravo reklamu za Velikog Brata...

Ne mogu da verujem koliko preteruju sa ucestaloscu emitovanja te reklame... Stvarno mi se sve ozbiljnije ne svidja.....Da tako blago kazem...

#4 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 13 January 2006 - 10:56

M'da. BB je ista vrsta zabave kao sto je to i Grand Shou. U sustini nema nikakve razlike.

Nego dajte mi ovo za Kori. Necu moci da spavam ako se ne setim sta je rekla onomad. Sigurno C&C znaju. Nek postiraju pod pseudonimom , necu nikome da kazem:)))

#5 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 13 January 2006 - 11:23

Evo slusam pescanik i ne mogu da odolim da se ne javim dok su  mi zapazanja jos vruca.

Trenutno prica Kori Udovicki. Ne mogu da se setim sta je ona ono rekla na temu da penzioneri treba da se isele iz stanova. Ima li neko ko se seca?

Pod dva zaista postaje nezgodno sa reklamama u pescaniku. Big brother. Mislim , stvarno.... To mi se tako nadovezalo na poslednji broj Vremena koji na 5 strana pise o Karicu kao lopovu , a na sredini objavljuje njegovo pismo srpskom narodu! Bljak.

<{POST_SNAPBACK}>

ja se secam. nije govorila da treba da se isele iz svojih stanova, nego je govorila da penzioneri koji zive u velikim stanovima koje ne mogu da izdrzavaju, da ih prodaju i kupe manje, cije troskove mogu da placaju od svojih penzija.

#6 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 13 January 2006 - 12:03

Da. To je rekla. Samo kojim to povodom bese?
U svakom slucaju, meni se ta izjava bas ne slaze sa onom od danas da se njoj americki sistem ne svidja nego bi vise ovaj svedski ako moze. Mislim , ta izjava je bas pokazala maksimum saosecanja prema jednoj od najranjivijih kategorija drpskog drustva. Aplauz za Kori humanistu/socijalistu.

Zanimljivo je to kako se na sirotinju svako istresa i kako sirotinja najvise strada. Kako za vreme Milosevica, tako i danas. A svi kao nesto ubise se od humanosti. No kad pogledas malo bolje, kad dodje do stani pani onda nikoga nema, kao svima deca nesposobna da idu u vojsku, svi kad zaglave u zatvor odjednom su tako tesko bolesni da je cudo kako uopste zive...Grozno licemerje jednom reci.

#7 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 January 2006 - 12:12

Izjava Kori će ući u udžbenike pod naslovom "kako se najbrže detonirati na političkoj sceni". Posle je ona objašnjavala ovo što objašnjava i Diskutant (i što je fakat rekla), ali - bilo je kasno.

Liticovjesac
Pod dva zaista postaje nezgodno sa reklamama u pescaniku. Big brother. Mislim , stvarno.... To mi se tako nadovezalo na poslednji broj Vremena koji na 5 strana pise o Karicu kao lopovu , a na sredini objavljuje njegovo pismo srpskom narodu! Bljak.


To da ovde hejtujete preko svake mere, to više nije čudno... Ali, da ga ne pretera ovde malo? BB jeste debilna stvar, ali nikome pare nije ukrao, tako da ti paralela sa BogoKarom baš i ne stoji. Znam da nisi mislio bukvalno, al opet, poređenje ti je :wub:

I dajte, jednom, prihvatite to da i B92 i svi na njoj moraju od nečeg da žive. Da mogu da žive od obraćanja samo normalnima, živeli bi. Ali, pošto se ta populacija dobrim delo odselila, tj. ne gleda televiziju, mora se malko okrenuti i populizmu, tj komercijali.

Ah, da... da ne pominjem da je taj debilni BB, za razliku od Grand parade, totalni proizvod Zapada i da je bio totalna bomba po gledanosti po evropskim zemljama. Bljak, ali je tako. Ne kažem ovde da zapadno govance manje smrdi i da je svako đubre sa Zapada cool, ali ako se mora na komercijalu i na obraćanje mladim naraštajima (koji nam izrastoše iza leđa dok smo se mi bavili Slobom i sad Koštunicom), naravno bolje BB nego GP. Možda ostanu posle BB pa pogledaju i vesti na B92, ili Insajdera, ili...

Edited by CTPAX, 13 January 2006 - 12:13.


#8 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 13 January 2006 - 12:18

nego.... dragi moderatore,

ima li sanse da se okaci uskoro na sajt danasnji pescanik?

zakacio sam tek sam kraj emisije...

#9 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 13 January 2006 - 12:23

nego.... dragi moderatore,

ima li sanse da se okaci uskoro na sajt danasnji pescanik?

zakacio sam tek sam kraj emisije...

<{POST_SNAPBACK}>



kroz nekoliko sati...

#10 limarija

limarija
  • Members
  • 30 posts

Posted 13 January 2006 - 12:41

I dajte, jednom, prihvatite to da i B92 i svi na njoj moraju od nečeg da žive. Da mogu da žive od obraćanja samo normalnima, živeli bi. Ali, pošto se ta populacija dobrim delo odselila, tj. ne gleda televiziju, mora se malko okrenuti i populizmu, tj komercijali.


moj komentar se nije odnosio na to da reklame ne treba da postoje uopste. nije mi jasno zasto vecina postova koje sam procitala na forumu u mesec dana koliko sam na njemu mora da se svodi na gluhu komunikaciju...cast izuzecima, ali u vecini slucajeva jedni druge shvataju pogresno jer posmatraju post kroz prizmu ekstrema i upucuju totalno ekstremne komentare....zbog toga sam zelela da ovde dopunim svoje misljenje ( a verujem da su postovi koji su prethodili mom isli u slicnom pravcu sa sledecim ) :

dakle...ne kazem ja da B92 ne treba da zivi od reklama, niti ulazim u pricu oko vrednosti ili potrebnosti ili nuznog zla Big Brothera... Ali kako to da se prosecno svaki blok reklama na radiju b92 i pocne i zavrsi veoma cesto sa onom najduzom verzijom reklame za BB.....sve zajedno sa onom bakutom "Dosta je mitingovanja...." donedavno je tako bilo i sa knjigom "Kandze" onog Marka Vidojkovica..... toliko puta denvno emitovati tu reklamu... da se maltene i u snu setim postojanja neke knjige "Kandze"..... E, taj marketinski pristup je totalno seek...marketinsko silovanje... i to sam primetila samo na B92..toliko malu vremensku distancu izmedju dva emitovanja iste reklame...

e to mi mnogo vise smeta nego cinjenica da ce emisija BB biti emitovana na B92.

a sad o kori udovicki..... svi dosadasnji komentari na topicu su opet nekako mnogo kiseli i zajedljivi.... sto mi, iskreno, mnogo vise lici na kamenovanje iste gospodje, bez ikakvog razmisljanja o drugoj strani price... a to mi vec mnogo vise lici na ono najgore srpsko, samo da sasipam jed i da bacam drvlje i kamenje nonstop... uvek ce se naci neko....

nekako, uverenja/nade sam da oni koji slusaju pescanik a jos su okupljeni i na ovom podforumu mogu i treba da budu daleko pazljiviji u obracanju, ili makar u javnoj pisanoj reci... ili je to moja zabluda?

#11 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 13 January 2006 - 12:48

To da ovde hejtujete preko svake mere, to više nije čudno... Ali, da ga ne pretera ovde malo? BB jeste debilna stvar, ali nikome pare nije ukrao, tako da ti paralela sa BogoKarom baš i ne stoji. Znam da nisi mislio bukvalno, al opet, poređenje ti je  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Mozda se ja nisam dobro "odrazio" sto bi rekli, a mozda me nisi razumeo. Da pokusam da pojasnim samoga sebe, ili ti SE:)
Hteo sam da ukazem da , po mom misljenju, nekako nije ukusno u emisiji u kojoj se izmedju ostalog govori i o nekim etickim standardima, reklamirati jednu emisiju koja je u suprotnosti sa tim etickim standardima.

Paralela mozda nije bila uspesna ali ona nije bila sa BK vec sa casopisom Vreme. U poslednjem broju je veliki clanak, o trenuntnoj hajci na Karica, o njegovim kriminalnim aktivnostima i politickim igrama u celom slucaju. Redakcija stoji na stanovistu da je Karic pocinio vise kriminalnih dela za koje do sada nije snosio odgovornost.
Nekoliko strana dalje, Vreme donosi placeni oglas, bozicnu cestitku/politicki proglas tog istog Bogoljuba i Zene mu (valjda). Dakle , pre toga si napisao da je kriminalac , a ovde si uzeo pare (te su verovatno zaradjene od prodaje boze) za oglas!
(Koga zanima oglas mogu da mu posaljem)

Pitanje je gde ide granica. Sta je u redu a sta nije. BB stvarno nije u rangu sa BK, ali prosto bode usi.

#12 duma

duma
  • Members
  • 1,673 posts

Posted 13 January 2006 - 13:14

Trenutno prica Kori Udovicki. Ne mogu da se setim sta je ona ono rekla na temu da penzioneri treba da se isele iz stanova. Ima li neko ko se seca?

<{POST_SNAPBACK}>

Rekla je doslovno: "Ako nemaju da plate struju, nek prodaju svoje stanove, pa plate struju".
Možda se neko slovo i razlikuje, ali to je suština. Sad šta je mislila to je već druga tema. Malo me čudi da se ona sad zalaže za Švedski model i slično, nije tako govorila dok je bila na vlasti.

BB je pre za Pink nego za B92.

#13 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 13 January 2006 - 13:17

Rekla je doslovno: "Ako nemaju da plate struju,  nek prodaju svoje stanove, pa plate struju".

<{POST_SNAPBACK}>



Toooooooooo
:wub: :) 0:) :huh: :( :s_w:

edit:/ Zaboravio sam da dopisem poruku od veselja sto se neko setio sta je Kori rekla.

Uf, sto vise pominjem ovu Kori, sve bi joj vise porucio ono isto je Ceca htela da kaze, kada je rekla da je bolje da prestane da prica o crkvi. :s_w:))

Gospodje urednice mislim da je ovo bio los izbor gosta.
Pri tom nije ni rekla nista pametno.

Edited by Liticovjesac, 13 January 2006 - 13:24.


#14 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 13 January 2006 - 13:57

Pescanik je bio odlican kao i obicno,pogotovu je bio zanimnjiv njegov poslednji gost i najava Svetlanina je bila od jacih ! Super ! :wub:
Samo ,zamolila bih goste Pescanika da ne jedu cokoladu kad gostuju na radiu,jer se oseti jako "K" ,prosto puca.

#15 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 13 January 2006 - 19:43

Gospodje urednice mislim da je ovo bio los izbor gosta.
Pri tom nije ni rekla nista pametno.

<{POST_SNAPBACK}>

Ne slazem se.
Jos nesto:
Cinjenica je da je Mrs. Udovicki uvek bila vrlo neodmerena u izjavama za vreme vlasti, ali kao ekonomski radnik, ne secam se nekih narocitih problema. Narocito ne u vezi sa kursom.

Edited by Ptteski, 13 January 2006 - 19:43.