Jump to content


Photo

SeX & The City- Bolesno, Izopaceno i na zalost Istinito


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#16 zorana*

zorana*
  • Members
  • 680 posts

Posted 28 March 2002 - 18:00

ne razumem kako nikome kod nas nije palo na pamet da emituje Northern Exposure, na primer, a svo drugo smece se vrti...mozda nesto ne valja sa urednicima (ili ko vec odlucuje o kupovini i izboru serija)
TV kuca?

#17 daniel

daniel
  • Members
  • 130 posts

Posted 29 March 2002 - 09:05

branka n.:
Medjutim, ono sto je upadljivo i ocigledno je da su da su komentari svih muskaraca koje sam dosad cula o ovoj seriji izuzetno negativni. Hmmm, pitam se pitam, zasto je to tako?

Pa evo da ne bude bas da su svi negativno nastrojeni - meni je serija OK za povremeno i neobavezno gledanje. A tstream-ovi komentari su, medjutim, za izbegavanje. :wink:

#18 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 29 March 2002 - 19:33

Jeste da gledam sa distance, ali mislim da B92 ima odlican izbor serija i ako je ovo bio radni zadatak Miska Bilbije, sve moje cestitke (i ako nije, naravno).

Stvarno ne razumem stav da serije tipa 'Sex & the city' ne treba da se prikazuju kod nas ili da ne treba da postoje uopste. TV serija je namenjena sirokom auditorijumu i treba pre svega da bude zabavna. Kao i svako televizijsko stivo ovog zanra, ona pruza uvid u dimenzije urbanih zivota koje slobodno mozete prezirati uz pivce i priguseno svetlo, a mozete je i preskociti u sledecem terminu.

Zapravo je izbor stranih serija raznovrsniji no ikad i to je skroz pozitivno.

#19 Dalibor R

Dalibor R
  • Members
  • 35 posts

Posted 06 April 2002 - 06:09

Svaka cast za seriju. Meni je ova serija melem na dusu. Znam da je vecini SRBA to sve jako daleko, pa cak i ako su u NYC, ali ova serija je preterana.

Zalosno je sto ljude boli istina, ali znamo svi da manje boli kad se na vreme lechi.

To sto je zacetnik teme svet video samo svojim ocima, je dokaz da slobizam deluje i na daljinu, zato sto neko rece, Budimo ljudi i ako smo SRBI.

#20 Dalibor R

Dalibor R
  • Members
  • 35 posts

Posted 06 April 2002 - 06:13

ah, da, zaboravih i ovo:

"Imam predlog da se prekine emitovanje te serije jer deluje zaglupljujuce bolesno i destruktivno na Moral I Duhovnost Srba koji zive u Srbiji."

Ako ista moze biti destruktivno to je kada ne znas nista a pljujes, i pitanje iz koje Srbije si ti otisao u USA i zasto kad je ovde sve do j... Cool bi bilo da se menjamo, ja da odem u taj "bolesni" grad ponovo i da zivim, a ti dodji ovde gde Gey & Lezbo ekipu biju po ulicama Moralnog i Duhovnog nam osakacenog i napacenog Beograda.

#21 alayan

alayan
  • Members
  • 3 posts

Posted 09 April 2002 - 09:40

u sledecem zivotu hocu da budem SAM JONES!!

MOJ IDOL!

#22 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 10 April 2002 - 00:11

cij ovaj
komentar jedne zenske osobe:
"Menjaju ribe ko prljave carape"

E pa visish tu nije problem u name nego u vama koje ste takve ( carape niskog kvaliteta)

Ne n apadam zene nego samo kazem kako en pricash loshe o mushkarcime nego o rodu koji si ti
Ne znam ni ko si ni kakva si ali znam da pogreshno razmishljash i da morash da shvatish da nisu mushkarci ti koji te ribe dovlace u krevet nego su one te koje to hoce
to mrash dsa shvatish (nisu svi kao ti)

#23 alayan

alayan
  • Members
  • 3 posts

Posted 11 April 2002 - 11:48

Koga to ovde ribe ne vole, pa su beskrajno frustrirani?

AJMO!!!
NA PAROVE RAZBROJ Se

#24 falcon

falcon
  • Members
  • 2,050 posts

Posted 11 April 2002 - 13:53

Kad ce muskarci jednom da shvate da su u stvari oni ti koji su je**ni i iskorisceni a ne zene...i da su vise oni nalik carapama ( o kvalitetu necu ovaj put) nego zene.

#25 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 11 April 2002 - 17:25

falcon,
da li ti zaista mislis to sto si napisala ?
PS
Neide mi nekako uz Andrica.

[ Izmena poruke: Dragan na dan 2002-04-11 19:54 ]

#26 garrycobe

garrycobe
  • Members
  • 247 posts

Posted 13 May 2002 - 01:50

tstream:
Vi Ribe po Americi,

Posto me prozivate po NYC cekam Vas u duelu
u "NIAGARA" 1st Avenue & 7th street(East Village) tu se zadesi cesto neka od svetskih Rock zvezda, 
pa da porazgovaramo sa Argumentima

moze petak ili subota
i nemojte samo javno da pokazujete Sise
to radi svaka glupa Amerikanka


Ko gleda Sex& The City gleda i spanske ili... serije. Drugo, Sex... je totalno srozavajuci za zene. Pa vi najvise treba da se bunite protiv takvih serija.

#27 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 14 May 2002 - 18:12

Srozana i ponizena pisem telegram protesta PRODIGY zbog pesme "Smack my bitch up"!!!

:grin::grin:

#28 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 14 May 2002 - 19:42

Aenima, oklen znas da je Prodigyjev "bitch" uopste zensko? Znas sigurno da se odredjeni tip homoseksualaca cesto u zargonu (posebno zatvorskom) zove "bitch" :lol:

'Ajmo sta ste stali, napred sa war of the sexes... it's so much fun!

#29 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 14 May 2002 - 21:01

Avaj, Indy, mediji su krivi: u spotu sam videla da lose tretiraju zene i nabadaju se kojekakvim iglama. Video sam gledala u sumnjivom terminu od 1 AM - 5 AM, na satanistickom MTV-ju.

Htela sam da se uverim kuda ide ovaj svet.

#30 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 14 May 2002 - 21:07

P.S.

U otvorenom pismu Prodigyju potpisala sam se kao "N.D. penzionisano vojno lice iz bloka 45" da ne misle da se bunim samo zato sto sam zensko.