Jump to content


Photo
- - - - -

CSI (bilo koji)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
432 replies to this topic

#1 Boza_zvani_Pub

Boza_zvani_Pub
  • Members
  • 2,544 posts

Posted 10 January 2006 - 22:33

Da li neko neshto zna?
Pa bre ni na jednij nashoj televiziji nemamo priliku da gledamo ni jednu od toliko sezona iz bilo koje tri serije?

stvarno nema smisla...
nek puste bar reprize :wub:

Edited by Boza_zvani_Pub, 10 January 2006 - 22:33.


#2 marlboro28

marlboro28
  • Members
  • 34 posts

Posted 10 January 2006 - 22:54

B92 ima I sezonu Miamia. Ne znam da li je kupio nastavak. RTS se hvalio kupovinom I sezone New York i V sezonom Las Vegas. Takodje, RTS nam duguje emitovanje poslednje epizode IV sezone, koja nije prikazana iz ko zna kojih razloga.

#3 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 10 January 2006 - 23:06

ХРТ (ако се он рачуна под "нашом телевизијом" :wub: ) тренутно емитује четврту сезону CSI Las Vegas, средом увече. Термин варира. Нпр. сутра је у 22:15

#4 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 11 January 2006 - 09:16

Na newsu se emituje redovno 0:) Trenutno ide 12. epizoda 4. sezone Majamija, 4. epizoda 2. sezone NY i 11. epizoda 6. sezone Las Vegasa :)

edit: ispravke, jutros su izašle nove :wub:

Edited by filipenko, 11 January 2006 - 09:24.


#5 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 11 January 2006 - 13:00

ХРТ (ако се он рачуна под "нашом телевизијом"  0:) ) тренутно емитује четврту сезону CSI Las Vegas, средом увече. Термин варира. Нпр. сутра је у 22:15

Да се допуним. :)

Вечерас, ХРТ2 у 22.10, епизода:Getting Off.

Репризе нема. :wub:

Edited by Zeka Peka, 11 January 2006 - 23:37.


#6 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 11 January 2006 - 14:58

Na newsu se emituje redovno 0:) Trenutno ide 12. epizoda 4. sezone Majamija, 4. epizoda 2. sezone NY i 11. epizoda 6. sezone Las Vegasa :)

edit: ispravke, jutros su izašle nove :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


mala ispravka: 12. epizoda 6. serije CSI se emituje tek sutra...

#7 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 11 January 2006 - 15:56

A šta je tu ispravka? :wub: Moja 12. epizoda se odnosi na Majami a ne na Las Vegas :)

Anyway da iskoristim topik da vas priupitam koji vam je od ovih serijala najbolji? LV, MI ili NY?

#8 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 11 January 2006 - 17:10

A šta je tu ispravka? :wub: Moja 12. epizoda se odnosi na Majami a ne na Las Vegas 0:)

Anyway da iskoristim topik da vas priupitam koji vam je od ovih serijala najbolji? LV, MI ili NY?

<{POST_SNAPBACK}>



mislio sam da si rekao da su jutros izasle nove epizode i trenutno da ide s06e11 [a noviji las vegas od 11 je 12 :)]
no offence intended..

LV je ubedljivo najbolji jer je prva serija...

i taj je najvise o 'forensics', MI, igra puno na neku 'humanu' stranu, pogoto Horatio Caine, koji uvek licno i personalno ce da uhvati ubicu [najcesce ovo kaze deci]

NY... malo mi je bolji sad bez one cice iz bruklina, ali nije to to, kad je treci spin-off...

#9 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 11 January 2006 - 18:57

mislio sam da si rekao da su jutros izasle nove epizode i trenutno da ide s06e11 [a noviji las vegas od 11 je 12 :)]
no offence intended..

Ma none taken, bre 0:) Kad sam rekao da idu na newsu mislio sam samo na to da ih ima da se skinu na news serverima, ne u smislu termina emitovanja.

Elem, meni je Miami nekako najbolji, mada ima tu nečega što ti kažeš "prvo sam njega gledao", pošto sam ja krenuo od njega...mada mi se puno dopada glumačka postava iz NY. Ipak Miami nekako prevagne :wub:

#10 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 11 January 2006 - 19:10

Anyway da iskoristim topik da vas priupitam koji vam je od ovih serijala najbolji? LV, MI ili NY?

NY нисам гледала, пошто још увек није приказан код нас (ако не рачунамо ону епизоду где је миксован Мајами и Њујорк). Између друге две бих се определила за Лас Вегас зато што су ми ликови много бољи. Они у Мајамију су некако бледуњави, не остављају траг. Бркам како се ко зове иако сам већину епизода одгледала, а Хорејшо :) никако не може да се пореди са опаким Грисомом. B)

Још нешто. У Мајамију ликови имају много мање личних проблема него у Лас Вегасу... барем мени тако делује. :wub: Не кажем да сви треба да буду пропалитети, али они из ЛВ су ми некако грешнији :huh: , па самим тим и интересантнији. 0:)

#11 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 11 January 2006 - 23:03

Још нешто. У Мајамију ликови имају много мање личних проблема него у Лас Вегасу... барем мени тако делује.  :wub: Не кажем да сви треба да буду пропалитети, али они из ЛВ су ми некако грешнији  0:) , па самим тим и интересантнији.  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Eto šta ti je žensko - koga briga za fokus, dajte nam sapunice... :huh:

#12 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 11 January 2006 - 23:29

Eto šta ti je žensko - koga briga za fokus, dajte nam sapunice... :s_w:

:)

:s_w:

Па, добро, није баш тако. :( Мени је у серији најбитнија главна прича, наравно. То што су ликови овакви или онакви само допуњује серију глобално да не би била испразна. Мислим, можемо да наштанцујемо гомилу заплета, али ако их сви агенти (шта су они већ) решавају олако, без неких својих емоција и предрасуда, серија не би имала душу. :huh: А ако је то одлика сапунице, онда... дајте сапунице! :s_w:

Уосталом, ако мислиш да је то одлика сапуница, шта је онда Досије Икс? 0:) :wub:

#13 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 12 January 2006 - 09:15

Elem, meni je Miami nekako najbolji, mada ima tu nečega što ti kažeš "prvo sam njega gledao", pošto sam ja krenuo od njega...mada mi se puno dopada glumačka postava iz NY. Ipak Miami nekako prevagne :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


ne, mislio sam na to da je LV prva serija, znaci originalna odeja... retko su spin-offs bolji od originala...

a i sto kaze Zeka Peka, likovi su mnogo interesantniji... [ali opet, to je mozda subjektivno]

#14 FONovac

FONovac
  • Members
  • 55 posts

Posted 18 January 2006 - 18:18

Las Vegas je jedino vredan gledan, mada NY nisam odgledao. Onaj Miami je tesko s.r.a.nj.e. Grisom je jedan od najjachih likova, ikad!!!

#15 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 19 January 2006 - 00:39

Ко воли тему са шпице за Лас Вегас, може да је скине овде.

Сјајна је. B)