Jump to content


Photo

Nisam videla lepsih ljudi i lepse zemlje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#31 TETOVKA

TETOVKA
  • Members
  • 280 posts

Posted 06 May 2001 - 12:42

Hvala ti na upozorenju. Prica se (u Italiji) da su cene visoke,skoro jednake kao i ovde. Ipak odluka je pala. Idem sa porodicom u Porec.

#32 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 06 May 2001 - 22:25

Dobro Tetovka, pa ko je sad ovde pijan?
Prvo u Hrvatskoj nema hrane, sve mora da se nosi, a posle samo nekoliko dana odoste na letovanje u Porec.
Interesantno...

#33 Brooke Burke

Brooke Burke
  • Members
  • 81 posts

Posted 06 May 2001 - 22:40

Inace sto se tice prirodnih ljepota u Hr ne vrijedi ona sto juznije to tuznije vec sto juznije to ljepse.

#34 TETOVKA

TETOVKA
  • Members
  • 280 posts

Posted 07 May 2001 - 09:07

VLADANE, ja kad idem na odmor nemam obicaj da nosim ni kafu,ni shecer ni sve ostalo jer to za mene nije odmor. Ma pare u dzep, pa u zivot. Meni i mojoj porodici dosta je odmora od 10 dana,bar ja da zaboravim na sherpe i sve ostalo oko kuhinje. To je za mene odmor.

#35 Brooke Burke

Brooke Burke
  • Members
  • 81 posts

Posted 07 May 2001 - 23:06

Pa Cesi nose sve sa sobom ne zato sto u HR nema potrepstina vec sto oni nemaju love.
Ako imas love budi uvjerena da neces ostati gladna.
Imas po restoranima od dalmatinske kuhinje do vama dragih cevapa i raznjica.

#36 jane

jane
  • Members
  • 159 posts

Posted 08 May 2001 - 12:20

Samo mala ispravka, nama su dragi i cevapi i raznjici, ali i drugim narodima, takodje.
Valjda to nije jos neka nacionalna podela tipa: jedes raznjice - fuj sigurno si srbin bizantinac. A tamanjenje ribe i drugih morskih plodova nije sasvim sigurno znak nekakve cistote rase.

#37 TETOVKA

TETOVKA
  • Members
  • 280 posts

Posted 08 May 2001 - 13:22

JANE, na koga to mislish kada si rekao "nama se svidjaju cevapi",dali samo na srbe ili i na makedonce. Sto se tice ribe i morskih plodova ovde u Italiji ih ima na pretek,prema tome jescu radije cevapcice,jos kad bi moglo da se nadje jos i bureka onda je to pravi raj.

#38 jelena.s

jelena.s
  • Members
  • 177 posts

Posted 08 May 2001 - 18:17

Tetovka, sigurna sam da znas gde moze da se nadje burek, i to dobar!

#39 Brooke Burke

Brooke Burke
  • Members
  • 81 posts

Posted 10 May 2001 - 00:20

Burek!?
HAHAHAHAH
Pa buregdzinica i pekari imas ama bas na svakom cosku.
A ako ides u Istru tamo ima poprilicno ########a pa za burek ne trebas zbilja brinuti.

#40 K

K
  • Members
  • 3 posts

Posted 10 May 2001 - 01:32

Ja se potpuno slazem da je razmjena misljenja i konstruktivan dijalog.ali vidim da se forumi mogu naci,novi i novi ali nas mentalite je malo teze promjeniti i ne treba da se mijenja.Ne trazim repliku na ovo sto rekoh samo malo glasnoo razmisljam da i ja malo udjem u ovu diskusiju o svemu i svacemu.
Sve vas pozdravljam...

#41 TETOVKA

TETOVKA
  • Members
  • 280 posts

Posted 10 May 2001 - 08:15

Lipi moi, mozda necete verovati ali najbolji burek koji sam jela je bio u Beogradu,secam se dobro da je bila jedna pekara u blizini bioskopa "Balkan", u blizini doma JNA,i pravili su ga srbi. Prema tome manite se raznih opaski,ako ste mislili da cete mi pokvariti odmor samo zato sto Istra je puna ########a. Ako ste hteli da me isprovocirate,onda ste uspeli. Kako to da Hrvati nisu najurili i ########e iz Hrvatsku,nego samo Srbe???? Sto se tice shiptara Italija ih je puna,zar to treba da znaci da treba da bezim i iz Italije. To ce biti malo teze...

#42 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 13 June 2001 - 02:41

Ja sam bio u vojsci (JNA) na Visu krajem 1986, i jedno vreme je bila tu i lokalna ceta rezervista (uglavnom iz Splita) na vezbi. E sad, ja sam visok nesto malo preko dva metra, ali od stotinak lokalaca koji su tada bili tu bilo je jedno deset visih od mene, a apsolutno nijedan ispod metar osamdeset (u ceti je bilo i ljudi koji su tada imali preko pedeset godina). Licno ne verujem da postoji region sa visim ljudima na svetu (od Splita), mada je i Amsterdam tu negde.

Share & Enjoy

#43 Zoran

Zoran
  • Members
  • 458 posts

Posted 13 June 2001 - 14:13

Ja sam visok metar i 53. Sluzio sam vojsku u Skoplju. Tamo je bila i ceta rezervista, mnogo niski ljudi, niko preko 1.70.
Licno mislim da ne postoji region u svetu sa nizim ljudima, mada Banglades je tu negde.

Gojko, ti tvoji su bili protiv-avionska ceta.

[ Izmena poruke: Zoran na dan 2001-06-13 15:21 ]

#44 509

509
  • Members
  • 1,059 posts

Posted 15 June 2001 - 13:58

Nisam nikada zagledao Splicane, ali jesam Splicanke, sto je i normalno za moju orjentaciju :grin:
A ako su gospoda tako visoka, onda se kaze "oni visoki u pi... materinu!".
Posto je doticna dala izjavu za tako renomirani casopis, ja sam siguran da je upravu. Tamo je mnogo lepo i starije je nego u Grckoj, mislim na hotele i puteve pre svega. Sto se tice spomenika, tja! malo CRO ipak nema srece. Doduse, pa ko ide u CRO zbog spomenika!!!
Citao sam i ja da je CRO privreda tako ojacala da ce jos malo Nemci stedeti u kunama i lasicam umesto u DEM :???:
Ili kako kazu navijaci "ovo je smesno!!!"

#45 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 19 July 2001 - 21:30

Ovaj tako lupeta da nije ni smesno.
Sto rece Condor: Zlo!