Jump to content

Photo

Sta bi se desilo da ga NE proglase krivim i oslobode ?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38 replies to this topic

#31 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 17 February 2002 - 17:49

CG 100%, ima nas koji to odelo nismo presvlacili (evo ubudjasmo se u njemu) pa makar nas i bilo 1% a ti slobodno veruj u sta hoces.

#32 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 18 February 2002 - 14:12

Henry,

Ti pojedinci su nas ostetili svih ovih godina iako su citavo vrijeme tvrdili da su na pravom putu. Ja ne kazem da nam ne trebaju "pojedinci", naprotiv, trebaju nam ali ne kao najveci drzavni vodje vec kao strucnjaci u veoma bitnim djelovima drustva ne vezanih sa politikom. Za ovo nase podrucije je u liku vodje najbolje do sada prosao nas "masinbravar" i taj rang ne bih nikada mijenjao da sam se ja pitao.

Braca:

100% je simbol za one koji misle da je pojam "Nezavisna Crna Gora" prica za malu djecu. Vecinska Crna Gora je za odvajanje i to ce se odstvariti 100%.Pa ti vidji dje si.

Aleksa:

Sto treba da se desi pa da povjerujes vecinskom narodu? Nesto sto ce tebe licno uvrijediti ili poniziti? Ako poslovica glasi "Vuk dlaku mijenja a cud nikad" cekas li onda da ti tu dlaku neko drugi skine ( iscupa )?

U sav respekt prema svim strucnjacima iz bilo koje oblasti po meni su "individue" veoma opasne po obican narod ako se kojim slucajem nadju na jedno od jacih politickih mjesta.

Pozdrav.

#33 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 18 February 2002 - 16:02

Znaci, ti si da se smene svi ovi "sa velike skole" pa da se za politicare postave ljudi iz naroda? Ma daj, nemoj se glupirat'. I sta sad, postavicemo za predsednika nekog Peru iz Male Mostanice i on ce voditi drzavnu politiku na sastancima sa Sirakom, Busom, Blerom, Putinom i slicnima? Zna se kako na Srbina (Crnogorca) deluje vlast, cak i na ove obrazovane, a na te sto bi tada doslo njihovih pet minuta i da ne govorimo. Bio si valjda u vojsci i upoznao sindrom desetara. Pa cak i Tito je imao posebno obucen kadar za ambasadore u vaznim zemljama.

#34 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 18 February 2002 - 20:36

Da,Pero za predsjednika!!! . Znas u cemu je problem kod tih "malo jacih" sa skolom: Sto padaju na niske stvari koje se uce na ulici a oni obicno nikakvo djetinjstvo nisu imali.
Podji malo od one afere Simica, majstor svog zanata, Slobin savjetnik, itd itd. Rekao bi covjek "intelekta nr1"? I zamisli onda da taj intelekta krade sat.Eh...
Neznam kapiras li me ali nas iskustvo uci da bolje prodjemo sa nekim masinbravarom i dobrim savjetnicima. Navikli smo mi covjece na sirovine i ne umijemo drugacije.( Balkan Sindrom).

#35 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 18 February 2002 - 21:28

100%: Navikli smo mi covjece na sirovine i ne umijemo drugacije

Pa vas ispunjava te uslove: 'sirov' je za vlast, jer mu je prvi posao u zivotu bilo premijersko, adrugi predsednicko mesto:smile:

Ne slazem se sa misljenjem da bi takvi ljudi trebalo da su na vlasti. Ti koji su se iskolovali na ulici, tamo neka rade i specijalizaciju.

#36 fiume

fiume
  • Members
  • 92 posts

Posted 27 March 2002 - 23:50

Nemoguća je nevinost SM - nemoguća je krivnja Srbije.

#37 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 01 April 2002 - 03:35

Pustite Slobu na Miru .

#38 Serbo

Serbo
  • Members
  • 78 posts

Posted 03 April 2002 - 01:25

Zanimljivo je sto 100%-ni kaze bice nezavisna.Ja stvarno ne razumem koju vecu nezavisnost ti zagovaras.Sve poluge vlasti u CG drzala je i drzi DPS,republika CG ima sve elemente drzavnosti osim,a to tebi i tebi slicnima najvise smeta,vojske i carine na granici sa Srbijom.Mislim da su to sporedne stvari,niko od vas ne prica sta posle kad dobijete nezavisnost.Prece stvari od zastava,grbova,vojske,etc.,su mislim poboljsanje standarda gradjana,jacanje ekonomije,izgradnja infrastrukture i da ne nabrajam vise jer je sve prece nego nekakva nezavisnost.A to cemo postici lakse ako smo u zajednici.Eventualno kada se to ostvari e onda dodji narodu i reci e sad hocemo da budemo nezavisni kada imas sve izgradjeno a ne da zidas kucu od krova.Stvori uslove za drzavu pa je onda trazi a ne zamazujte jadni narod nekakvim sarenim lazama nego objasnite da treba da se radi,da se vratimo tamo gde smo bili `90.
Sto se tice SM,on kraj sudjenja nece docekati mislim da ce ga zdravlje napustiti, jer ce ga strucno izmoriti u Scheveningenu da ce jednostavno njegov organizam naterati na umiranje.Sasvim je jasno da oni dokaza za povezivanje SM sa dogadjajima na Kosovu nemaju.Nijednom naredbom(pisanom) nije naredio deportaciju Albanaca i to je svima jasno.
Da nam nije toliko zla naneo mozda bih se i sazalio na njega ali ovako...

#39 HIGHFELDER

HIGHFELDER
  • Members
  • 248 posts

Posted 11 February 2003 - 14:33

Pretpostavljam da 100% dozvoljava da se vratimo na pocetni sinopsis ove teme. Pre svega kod nas se za razliku od Jevreja poreklo racuna po ocu. Ako se slazete s time onda nema dvojbe da je G. S. Milosevic Crnogorac, koji je zahvaljujuci dobrom laktanju kroz komunisticku partiju stigao do pozicije da upravlja prvo Srbijom a posle i celom YU. Zasto nije bio prvo kadar u Crnoj Gori (valjda mu bilo zao da je upropasti) nemojte mene da pitate.

Sto se tice krivice isto je toliko kriv kao i svi predsednici na svetu koji se zakunu na ustav zemlje u kojoj su predsednici i prema polozenoj zakletvi stite ustav i teritorijalni integritet drzave. To sto je on radio i neke druge stvari, korupcija i sl., to nije pitanje koje treba da se resava u Hagu. Svima je jasno da Hag nema kredibilitet ni kod koga, cak ni kod onih ( U.S.A ) koji su to cudo osnovali, pa zar nisu i sami trazili da budu izuzeti iz jurisdikcije tog suda.

Najznacjniji Crnogorac je zatocen u Hagu a njegovi sunarodnici prebacuju odgovornost na Srbe, kao da i oni nisu kusali njegovu corbu ?! Gospodo Crnogorci vreme je ozbiljno, uozbiljite se, i molim bez pljuvanja !