Jump to content


Photo

Sta bi se desilo da ga NE proglase krivim i oslobode ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38 replies to this topic

#1 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 13 February 2002 - 00:31

Imam osjecaj da bi vam svima bilo lakse, ne zbog toga sto ne mislite da ima licnu krivicu prvashodno prema srpskom narodu vec zbog toga sto bi se pobjeglo od kolektivne krivice?

[ Izmena poruke: CRNOGORAC 100% na dan 2002-02-13 00:32 ]

#2 PWJT8D-17

PWJT8D-17
  • Members
  • 967 posts

Posted 13 February 2002 - 03:46

Ama, kakva opet kolektivna krivica?

#3 MLADEN SEATTLE USA

MLADEN SEATTLE USA
  • Members
  • 12 posts

Posted 13 February 2002 - 04:01

To se nece dogoditi crnogorac jer oni ga nece nikada pustiti iz Haga znaju oni zasto.Nazalost mnogi srbi vec su optereceni sa njegovim sudjenjem a ishod se vec zna unapred.Tako da ces placati ti i tvoja deca ratnu ostetu,a valjda ce vam placati za vas Djindjic i Batic.

#4 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 13 February 2002 - 11:24

I ne treba da ga puste. Na stub srama dzukelu.

Dobro Mladene, a ko po tebi treba ovde da bude vlast (trenutno) umesto Batica i Djindjica? Seselj pretpostavljam, rahmetli Arkan i slicni brabonjci, i Smrda & Co. To jest Oni Koji Se U Grudi Busaju I Ne Umeju Da Rade Ali Umeju Da Se Biju. Je li tako? Tako je, po tebi. Zalosno, ali je jos zalosnije sto srbujes iz Sijetla. To cak nije ni zalosno nego je sramota.

#5 MLADEN SEATTLE USA

MLADEN SEATTLE USA
  • Members
  • 12 posts

Posted 13 February 2002 - 15:52

Dragi moj Henry ni jedan o tih trojice nebi naravno mogao biti predsednik Srbije.Ali mozda Momcilo Perisic.On jeste u DOSu ali isto ko i Velja Ilic ima slab uticaj.I pusti ti Arkana on je mrtav i lako je mrtvom vuku rep mjeriti.Samo je nesreca ostali su slicni Arkani u drugim narodima {hrvatima,muslimanima,albancima}.A sto se tice moga srbovanja kako ti kazes mislim da sam ja i tvoj novi ili vas Milos Obrenovic citaj Djindjic isti obadvojica radimo za dolare americke.Tako da mi je drago sto imamo isti job.

#6 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 13 February 2002 - 21:14

Neka je i tako, pa sta? Kakav je problem oko toga? Globalizacija, jbg. Sa tom razlikom (drasticnom) sto Djiki ne srbuje.

[ Izmena poruke: Henry Chinaski na dan 2002-02-13 21:29 ]

#7 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 13 February 2002 - 21:24

Ispada ovako: "Molim Boga da ga ne oslobode mada mislimo da nije kriv..."

Izgleda da bi najbolje bilo da on sam izjavi da je kriv, da je protjerao milion albanaca sa Kosova, da je ubio tamo nekoliko hiljada muslimana, da to niko iz Srbije nije znao ni vidio. Da, to bi bilo izgleda rjesenje...

Onda bi svi vi koji mislite da nema kolektivne krivice "odahnuli" i mogli poslije unucadima pricati price kao: "Bio jednom jedan RAMBO zvani SLOBA"...

Ljudi moji, pa bar je vec svima jasno ovih prvih dana sudjenja i citanja "optuznice" da se ipak uopsteno optuzuje citav srpski narod i da je u najmanju ruku receno sramota da se sada bjezi od toga. Haski djelioci prvde su svjesni publiciteta samog postupka i nece birati sredstva da ga osude ali su i oni svjesni da sem opstih dokaza ne barataju skoro nijednim relevantnim individualnim dokazom; ( snimljeni telefonski razgovori nijesu relevantan dokaz ).

Henry, ok, mjesto mu je tamo a gdje su ostali? ( a, da sad se sjetih u saveznoj vladi i u crnogorskoj opoziciji )

Pozdrav.

#8 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 13 February 2002 - 21:27

I njima i njemu je bilo mesto sto po bajbocima a sto uza zid jos sestog oktobra. Al' ne daju legalisti.

#9 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 13 February 2002 - 21:52

100%: a, da sad se sjetih u saveznoj vladi i u crnogorskoj opoziciji

Koliko znam sadasnja opozicija u CG i sadasnja vlast u CG su nekada bili jedno telo, jedna dusa dok je trajao ratni vihor? Milsim da je odgovornost Mila veca nego P. Bulatovica, cisto zbog funkcije:smile:

#10 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 13 February 2002 - 22:41

VLADAP:
Koliko znam sadasnja opozicija u CG i sadasnja vlast u CG su nekada bili jedno telo, jedna dusa dok je trajao ratni vihor? Milsim da je odgovornost Mila veca nego P. Bulatovica, cisto zbog funkcije:) 


E, pa stvarno cudo VLADAP. A znas li jadan nebijo da vam nije bilo Mila da bi ste i dan danas bili pod Milosevicevom dinastijom. Znas li gdje je DOS-u skroviste bilo kad ih je Slobo proganjao? Znas li da ste zahvaljujuci nama ( ovo spominjem samo zbog ovijeh prosrba ) otvorili oci i vidjeli da nije tacno da vas citav svijet mrzi i da sem Zimbabvea postoje jos neke zemlje?

E, moj VLADAP, ipak imate dosta razumljivog premijera ali koliko vidim i njega ce te otjerati. Vi otjeraste sve sto vrijedi iz te Srbije. Znam iz pouzdanih izvora da bi Zoran zabranio podrsku crnogorskoj opoziciji od strane Srbije da nije tu slucajno zalutao i jedan ostatak prosrpstva u liku Kostunice.

Stari su rekli : "Nikad ne pljuj u bunar iz kojega si vodu pijo".

#11 rancho48

rancho48
  • Members
  • 145 posts

Posted 16 February 2002 - 01:06

"..A znas li jadan nebijo da vam nije bilo Mila da bi ste i dan danas bili pod Milosevicevom dinastijom..".

A znas li ti jadan nebijo da nije Crnogoraca nebi nikad bilo ni Milosevica.

#12 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 16 February 2002 - 03:47

A ko se to sklonio u CG?

I vi dok se ne oslobodite generacije 'zute grede' i Slobinih kompanjona do 1997, necete docekati da imate premijera kao sto ga mi imamo.

[ Izmena poruke: VLADAP na dan 2002-02-16 03:49 ]

#13 evrosrbin

evrosrbin
  • Members
  • 788 posts

Posted 16 February 2002 - 16:10

E sto nas Milo sacuva od Slobe...ubilo se...

Dlaka je falila da zbog Mile DOS ne dobije prve izbore jer je Milo bojkotovao ne bi li mu Slobin ostanak na vlasti dao sirom otvorena vrata, ali sipak...

Milo bese predsednik vlade republike ciji je predsednik izjavio '91-e: "Da je u Srbiji procenat odziva na mobilizaciju kao u Crnoj Gori, imali bi 500.000 vojnika za rat u Hrvatskoj" :smile:

#14 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 16 February 2002 - 19:32

evrosrbin:
Milo bese predsednik vlade republike ciji je predsednik izjavio '91-e: "Da je u Srbiji procenat odziva na mobilizaciju kao u Crnoj Gori, imali bi 500.000 vojnika za rat u Hrvatskoj" :smile:

____________________________________________

Tacno tako! Takvi smo kada treba ginuti za otadzbinu i umjesto da se ugledaste onda na nas vi se razbjezaste po svijetu. Zamisli samo da je u Srbiji odaziv na mobilizaciju bio kao u Crnoj Gori? Ne bi ste danas prodavali ljude u Hag nego bi se stvari drugacije odvijale, ali, zna se "na muci se poznaju junaci". Neka to, no jos podpaliste ove Srbe po Krajini i Bosni da ratuju a poslije im ledja okrenuste.

Pogana ste vi braca i svjesni smo mi toga ali sto ces, takva nam je sudbina. E, sad vam smeta nas Milo i neznate vise sto da mu prikacite a potajno ste ljubomorni kako se kod vas ne rodi neki takav. Ne samo to nego od kada vas ne vode crnogorci ne umijete se snaci vec se samo izmedju sebe samih svadjate i jos podpaljujete ove Slobove ucenike u Crnoj Gori, a oni jadnici nemaju pojma da vam ne trebaju vise no jedna obicna ping-pong loptica.

Crnogorac je bio i ostao pojam casti i junastva kako u istoriji tako i u ova novija vremena, a to sto bi ste vi sada da to sve polako izbrisete i kreirate neku novu istoriju ( Obrenovic sindrom ) zao mi je ali kod nas ne pali.

Pozdrav.

P.S. Doci ce ubrzo vrijeme da nas molite da vam posaljemo kojeg direktora, lektora,itd,itd.. :smile:

#15 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 16 February 2002 - 20:00

A sto se ti coce vako iznervira grdno i pokaza svoje pravo lice? Za koju ste to vi otadzbinu radi bili ginut? Jel' za SFRJ? Pa ako vam je ona otadzbina sto pljujete po njoj? Slobodno ti idi na svoje mobilizacije, jel' te drzi ko? Mozda je Crnogorac bio i ostao pojam casti i junastva ranije, ali vidis, sad su dve pomenute osobine malo manje na ceni, a ovo drugo narocito. I slobodno zadrzi ti tvoje direktore i lektore. Zbog tvojih "lektora i direktora" mi ovako i prodjosmo, i ako nam je jerbo, Srbi su budale koje "su samo protiv onoga ko bi hteo da ih makar malo opameti, a odusevljeno klicu svakome ko ih jos vise zaglupljuje, unazadjuje i unesrecuje", a sto se i sada vidi.
_______________________________________________________________
Prikrivanje zlocina zlocinom najcesce je sredstvo za kojim posezu zlocinci - Slobodan Milosevic, ratni zlocinac