Jump to content

Photo

Dobro vece ovde Biljana Srbljanović

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
90 replies to this topic

#76 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 30 December 2005 - 20:01

Da li ste nekada bili na tribinama na masincu ili slusali nesto o njima? Kako vam se cine?

Da li bi ucestvovali na gay pride-u u BG-u?

<{POST_SNAPBACK}>

na tribine nisam isla, jer ne volim da mi ljudi fizicki prilaze, ako se ne slazemo oko politike, to mi se dovoljno puta desilo devedesetih, nije prijatno.
na gej prajdu sam bila, popila sam tuzbu povodom nekih tu mojih istupa, sudila se cetiri godine, pa je tuzba povucena ovog leta

#77 Billy Mahony

Billy Mahony
  • Members
  • 1,712 posts

Posted 30 December 2005 - 20:01

Uf.. uf.. stigao sam
Jedno malo ozbiljnije pitanje:
Biljana mislite li da ova naša nacija može postati punoletna i pre smrti "oca nacije". Možda ćemer (za mladje stara "pederuša") na pojasu velikog gazde najveća smetnja da deca počnu samostalno da misle i ne rešavaju probleme koje su očevi i dedovi zakuvali medjusobno.

#78 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 30 December 2005 - 20:05

Cao Biljo!
Mozes li da pojasnis onu svoju izjavu o famoznim "bebama dziberima" datu gloriji pre x meseci? Drzao sam je u potpisu jedno vreme, tako da objasnjenje nije za mene vec za one koji je nisu shvatili, a mene mrzelo da im objasnjavam...
thx i sve najbolje!

<{POST_SNAPBACK}>

to sam u gloraji rekla, na slovo dz - dziberi, dziberke i dziberske bebe i da samo kod njih nema bele kuge. ko ne razume sta sam mislila, neka gleda decije izdanje granda ili slike sa rodjendana veljka raznatovica, koje se plasiraju na naslovnim stranicama nasih novina. to je ono sto se toj maloj deci cim se rode nudi kao uzor, taj dziberski pogled na svet

#79 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 30 December 2005 - 20:06

Uf.. uf.. stigao sam
Jedno malo ozbiljnije pitanje:
Biljana mislite li da ova naša nacija može postati punoletna i pre smrti "oca nacije". Možda  ćemer (za mladje stara "pederuša") na pojasu velikog gazde najveća smetnja da deca počnu samostalno da misle i ne rešavaju probleme koje su očevi i dedovi zakuvali medjusobno.

<{POST_SNAPBACK}>

predlazem da procitate deset stranica intervjua u ninu doticnog mislioca iz velike drenove, kasce vam se samo

#80 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 30 December 2005 - 20:11

da se rastajemo? biljana zuri...

#81 jarod

jarod
  • Members
  • 15 posts

Posted 30 December 2005 - 20:13

Koji je vas najveci strah u zivotu?

#82 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 30 December 2005 - 20:14

Koji je vas najveci strah u zivotu?

<{POST_SNAPBACK}>

od pacova, ali bukvalno, ne metaforicno

Edited by Gost Peanika, 30 December 2005 - 20:14.

#83 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 30 December 2005 - 20:15

ajde ljudi, gladna sam, pozurite, moram na veceru za 20 min

#84 jarod

jarod
  • Members
  • 15 posts

Posted 30 December 2005 - 20:16

Koja je najbolja stvar koju ste ucinili u zivotu za druge?

#85 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 30 December 2005 - 20:17

Biljo sretna ti Nova 2006, nemoj da nas zaboravis,
dodji opet a onim zgodnim francuzima, namigni malo umesto mene :wub:

#86 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 30 December 2005 - 20:17

Koja je najbolja stvar koju ste ucinili u zivotu za druge?

<{POST_SNAPBACK}>

daj nesto bolje...

#87 Gost Peanika

Gost Peanika
  • Sleepers
  • 9 posts

Posted 30 December 2005 - 20:20

hvala vam svima, bili ste divni, da znate da citam ovaj forum stalno i vrlo mi je simpatican.
puno pozdrava
biljana srblj.

#88 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 30 December 2005 - 20:24

Pozdrav Biljana, i hvala na odgovoru. Malo smo bili traljavi sa pitanjima ali znas kako je, svi su u nekom novogodisnjem sopingu ili na vecerama.

Napisi i ti pokoju na forumu, spice it up a bit.

#89 Knowbotic

Knowbotic
  • Banned
  • 802 posts

Posted 30 December 2005 - 20:27

pa to i nije neka nasa specijalnost, sve se slazem, ali generalno to je uvek odnos "metropole" prema okolini, osim sto je u inostr. homofobija zabranjena, pa ajde bar to

<{POST_SNAPBACK}>

Pa zar socijalna tematika i angažman ne doživljava neku vrstu come-backa i nije li rasizam u svim svojim mutacijama upravo deo te problematike?

Kada sam pitao da li je dramaturški zanimljiva tema, nisam mislio na sociološko viđenje već emotivni potencijal. Konačno ne sreću li se „dođoši“ u Beogradu sa nekim mračnijim formama primitivizma od onog koji donose sa sobom?

Da apstrahujem, da li je ogoljeni rasizam definisan kao fobija (dakle nekontrolisana emocija) od nepoznatog nešto na čemu se može bazirati literarni izraz?

#90 Yoshiesque

Yoshiesque
  • Banned
  • 208 posts

Posted 30 December 2005 - 20:35

Pozdrav Biljani S
A veceras je forum jako sporo isao...problemi sa serverom?