Jump to content


Photo

Dobro veče, ovde Svetlane!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
152 replies to this topic

#16 take_care

take_care
  • Members
  • 176 posts

Posted 22 December 2005 - 12:48

Hajde, ljudi. Nije valjda da nemate jos pitanja... Ja mogu bar jos deset da smislim. :wub: .

<{POST_SNAPBACK}>


Ja imam jedno, ali nije za javnost. :)

#17 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 22 December 2005 - 16:01

Pitanja za Svetlane možete postavljati od ovog trenutka.

Takođe najavljujemo da će gost PodForuma u Petak 30. Decembra 2005. biti Biljana Srbljanović. Pitanja za Biljanu možete postavljati od Ponedeljka 26. Decembra.

<{POST_SNAPBACK}>


BRAVO za BILJANU!
pitanje za cece>

Da li su nekada razmisljale o TV varijanti Pescanika jer bi na taj nacin emisija bila dostupna sirem auditorijumu?
Da li planiraju da pozovu u emisiju izuzetnu zenu, Milenu Dragicevic Sesic?
Hvala, podrska, pozdrav

Edited by ultimatebg, 22 December 2005 - 16:03.


#18 marginalis

marginalis
  • Members
  • 56 posts

Posted 22 December 2005 - 18:18

Imam jedno pitanje koje je relativno licne prirode.
Naime, vrlo sam pazljivo citao knjigu Zasto se u crkvi sapuce. Moram priznati da je knjiga dobra, ali moram i da se pozalim. Naime, ja sam vernik. I moram vam reci da u knjizi nije napravljena pravilna dinstinkcija izmedju objektivne analize crkve kao institucije i crkve kao mesta u kome se mi vernici susrecemo sa Bogom. Drugim recima, postoje ljudi koji su se osetili povredjenim zbog tog i takvog pristupa.
Nadam se da vam nije bila namera da vredjate, nas obicne vernike?

#19 cesaria

cesaria
  • Members
  • 26 posts

Posted 22 December 2005 - 18:28

Nekoliko pitanja…
1. Da li ste ikada upoznale Koštunicu? Da li je on očigledno toliko udaren?
2. Ima te li neka nova saznanja o Coraxu?
3. Da li ste zadovoljen tretmanom na B92?
4. Da li ste srećne?

Jako vas mnogo volimo.
Porodica Katanić.

#20 Kuvar

Kuvar
  • Members
  • 111 posts

Posted 23 December 2005 - 12:41

Ima li možda šanse da neko od nas sa foruma bude gost odnosno da govori u Peščaniku?

Edited by Kuvar, 23 December 2005 - 12:42.


#21 Srbijisezuri

Srbijisezuri
  • Members
  • 78 posts

Posted 23 December 2005 - 14:30

Pozdrav ,
dva pitanja jedno za obe Svetlane a jedno za Vukovic Svetlanu .
1. Misljenje o knjizi ,ako ste je procitali , Rat jedne zene Iv En Prentis
2. Da li je Ceca Vukovic ucestvovala u okviru audici koja bila organizovana u ANEM-u povodom snimanja filma u Zagrebu ovog vikenda?

#22 ninja

ninja
  • Members
  • 2 posts

Posted 23 December 2005 - 14:47

Interesuje me kakve su sanse da Dragoljub Zarkovic bude sagovornik u nekom od narednih pescanika.

Da vidimo sta on ima da nam kaze :wub:

Pozdrav

#23 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 23 December 2005 - 15:45

Ima li možda šanse da neko od nas sa foruma bude gost odnosno da govori u Peščaniku?

<{POST_SNAPBACK}>


Pa prakticno i ucestvujemo :). Cak je Corax rekao da nije mogao da ne odgovori na reakcije ovde. :wub:

#24 ljusha

ljusha
  • Members
  • 95 posts

Posted 23 December 2005 - 15:54

Devojke, slusam vas i slusam i slusam, i jedino sto se desava je da sam posle toga potpuno neupotrebljiva, deprimirana, i u brizi gde da ovu svoju odraslu decu posaljem iz ovog gliba. Elem..sve je to ok, vi samo prenosite situaciju, al nemojte vise!! Ili prenosite vise!! Treba nas pustiti da zivimo u nekom svom malom svetu gledajuci filmove i muziku (ili jos gore muzicke filmove) i ne potsecati nas na sve to, ili udariti nekako jace. Ne znam kako, al svakako vas ima premalo u medijima. Samo na B92 i samo u 'Pescaniku" . Znaci, morate se aktivirati i mora vas biti na tv, napravite neki skandal nek vas pomenu na rts-u (namerno malo slovo), dovodite agresivnije goste, dajte Petra Lukovica, Teofila, Ljubu Zivkova, Biljanu Srbljanovic, i dajte ih svaki dan!! I to pre i po podne, pustajte spicu kao dzingl pre i posle vesti...uh al sam ljuta...
svakako nemojte ostati na ovome, ne moze devojka biti malo trudna (cim je malo, ona je skroz)... Mozda ovo pismo i ne treba slati vama, al nemam ideju kome bih... Svakako sam postala kao najgora sektasica koja propoveda "Pescanik", zove svet telefonom da vas slusa... U stvari valjda volim da mi deca ostanu ovde.
Pozdrav :wub:

#25 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 23 December 2005 - 15:57

Da li su nekada razmisljale o TV varijanti Pescanika jer bi na taj nacin emisija bila dostupna sirem auditorijumu?

<{POST_SNAPBACK}>

ama ne na tv.

#26 Kuvar

Kuvar
  • Members
  • 111 posts

Posted 23 December 2005 - 16:15

Pa prakticno i ucestvujemo :). Cak je Corax rekao da nije mogao da ne odgovori na reakcije ovde. :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Učestvovati kao iza nika skriveni anonimus na forumu Peščanika nije isto što i govoriti javno u svoje ime u istoj emisiji.
Kao učesnik foruma možeš da se slažeš ili ne slažeš sa onima koji govore u emisiji ali kao ličnost koja iznosi svoje stavove direkt u etar je ipak nešto što ima više težine.

#27 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 23 December 2005 - 16:16

u danasnjoj emisiji konstatovale ste da pescanik nije tv-emisija pa u njoj ne mozete da prikazujete koraxove karikature...

samo bih da vam skrenem paznju da koraxove karikature ipak mozete objavljivati, i to redovno, recimo -- uz transkript emisije na sajtu b92, kao i ovde na podforumu.

#28 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 23 December 2005 - 16:19

Učestvovati kao iza nika skriveni anonimus na forumu Peščanika nije isto što i govoriti javno u svoje ime u istoj emisiji.
Kao učesnik foruma možeš da se slažeš ili ne slažeš sa onima koji govore u emisiji ali kao ličnost koja iznosi svoje stavove direkt u etar je ipak nešto što ima više težine.

<{POST_SNAPBACK}>

jeste, ako si podvojena licnost. ali, ako si podvojena licnost, onda si podvojena licnost i kada govoris javno, sa sve imenom i prezimenom na kajronu.

zasto mnogo vas polazi od toga da ljudi jedno govore na forumu a drugo kada govore javno??

#29 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 23 December 2005 - 16:27

Učestvovati kao iza nika skriveni anonimus na forumu Peščanika nije isto što i govoriti javno u svoje ime u istoj emisiji.
Kao učesnik foruma možeš da se slažeš ili ne slažeš sa onima koji govore u emisiji ali kao ličnost koja iznosi svoje stavove direkt u etar je ipak nešto što ima više težine.

<{POST_SNAPBACK}>


Vise za koga?

#30 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 23 December 2005 - 16:47

ama ne na tv.

<{POST_SNAPBACK}>


helou?! ima mesta, negde po srbiji, gde ne dopire signal b92.
hocu da kazem, pretpostavljam, ima jos onih kojima nije dobro.
zbog toga pitam.
ne treba mi eli mek bil da daje odgovore.
thx in advance.