Jump to content


Photo

Nightwish


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
66 replies to this topic

#1 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 11 December 2005 - 14:17

Sluša li iko? :)

Ja ih otkrio relativno skoro, pre par meseci i od tada ih ne skidam iz Media Player-a...

A čuo sam i da su se raspali... 0:)

Any info 'bout that? :wub:

#2 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 11 December 2005 - 16:43

Sluša li iko? :)

Ja ih otkrio relativno skoro, pre par meseci i od tada ih ne skidam iz Media Player-a...

A čuo sam i da su se raspali...  0:)

Any info 'bout that?  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

nisu se raspali samo su pevacicu otpustili.
www.nightwish.com

ona je dobila pismo od lidera benda,u kome su joj ukazali na promenu njenog ponasanja otkako se udala za tamo nekog biznismena. ne znam sad tacno sta se sve desavalo. pravo da ti kajem ne secam se...

#3 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 12 December 2005 - 09:59

Tja, pitanje je da li će to više biti to bez nje... :wub:

Ja sam se skroz navukao na njih, ovo ne pamtim još od kada sam bio klinac pa se navukao na metal... Ma, ni tada se nisam toliko oduševio jednim bendom! :huh:

Omiljene pesme su mi Ever Dream i The Carpenter, ali i ostale su fan-tas-ti-čne... Inače drugar koji mi je dao sve njihove albume mi reče "ma pusti, počeli su da smaraju na poslednjem"...

Kakvi crni da smaraju! :( Meni žao što nisu izdali još neki pre nego oteraše Tarju :s_w: tj. pre nego se ona udade za biznismena... :)

PS. Sad brljam po nji'ovom sajtu i ne mogu da nađem tu vest o njenom odlasku... Možda su se izmirili? :s_w: Yooopeee! 0:)

Edited by srdjann, 12 December 2005 - 09:59.


#4 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 12 December 2005 - 10:04

najiskrenije da ti kazem pesme su im i ovako bile ocajne. ali je pevacica bila skroz extra

#5 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 12 December 2005 - 13:56

najiskrenije da ti kazem pesme su im i ovako bile ocajne. ali je pevacica bila skroz extra

<{POST_SNAPBACK}>

Ocajne, pesme, ocajan bend. Jezivo ocajan! :wub:

Ali jbga svako ima svoju soljicu caja!

#6 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 12 December 2005 - 16:36

E da, sad sam se setio. Hella je jednom odlicno opisao susret sa Nightwish-ovom pojavom&zvukom. Mislim da je u pitanju bila tema o najljigavijim bendovima!

#7 srdjann

srdjann
  • Members
  • 2,977 posts

Posted 12 December 2005 - 16:43

Hvala na iskrenosti... :wub:

Nego, hoćel' da navrati ovde još neki obožavalac Nightwisha, mislim, kakav je to official topic gde ima više hejtera nego lavera?... 0:) :)

#8 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 12 December 2005 - 18:01

'Amo me umalo žigosaše što sam anatemisao te finske gorštačke naricaljke.

Kasnije editujem post sa širim elaboratom.

Edited by Ljuban, 12 December 2005 - 18:06.


#9 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 12 December 2005 - 18:11

E da, sad sam se setio. Hella je jednom odlicno opisao susret sa Nightwish-ovom pojavom&zvukom. Mislim da je u pitanju bila tema o najljigavijim bendovima!

auh. ne znam kako mi opšte promače tema.

pre negšto ljuban elaborira, da ukrasim topik, pošto je Zvaničan:

otšepam pre neko doba do centra, ranjen u palac, po onom monsunu, e nebil našo neku levačku qrcolomiju za bubanj + denfer za doboš. ne bi u tom šopu, al pošto znam clerka, posavetuje me da otidem u drugi šop, možda imaju tamo. nevoljno se dogegam do tog šopa, kad otškrinu dveri - prepariranu Frizuru mi razduvaše neki grozozvuci, iz saundsistema 5+1 trešti neko svečarsko vampirsko oro.

otra noge, blenem u prodavca, znamo se s neki svirki, odavno. kljuca tintarom, ne registruje da sam ušo, rogači se na zidni teve i mumla "tekst", to jes, skiči al onako šaptavo, u po glasa. ja dobar dan, on ni mukajeta, ni pomozbog ni jebemtimater, ič.

šta ću, zinem i ja u onu plazmu od 100 inča, a tamo - neka dvojica počešljanih runjavaca se postrojili, pa se kreče, smeškaju i njišu u pretesnim lonama, sve im muda nariču: "dal je spandex ili su lasteksi il je teksas metalski gumiran?" njište one kljunaste đitre, bubnjar s maramom glumi opasnos, kerebeči se i mršti se ko da mu metnuše pudreta pod nosdrve, sve mu se obrve u V namrčile. uto se na ekranu pojavi i neka grozna ženturača u zift aljinama i čipkanim rojtama, pa poče da kreštulji, nešto između đamande galas i monsera kabalj.

priđo malo bliže:
"bardan."
"eeej! pa disti meni čoeče!"
"evo malo... imaš ovo?"
"a niemam. jebiješ..."
"a imaš ovo?"
"a niemam, jebiješ ga, kojćetituo kurac, jebuote? stav maramcu i selotijep pa priguš duoboš, štaćti demfer?"
"aha... a, šta ti ovo na dividiju, leba ti?"

sledeće seqnde se pokajah što sam opšte iz gajbe izmilio:

"čoeče, jeuote, di ti žuivuiš? pa uovuo ti je neš nuajbuoljue na svietu, niščuo ovuo? toti čoeče - najtviš - oni ćedu spuasit pruavi muetual, niema šuansije da tehnuo priživi porid ovuog, čujeieš ti kuakuo je tuo kvualitijetnuo? a znaštajoš, frajeru, iej - sviszavršli muščke škuolue! naštočoeče, tuo dasu visokuoškuoluovuani muščari, a?"
"pa pratim ja metala tu i tamo, bio na slej..."
"a čoeče jebuote, disti, ono, a, stogodina te nisam vido? idiješ u gruad kadgod? možem ti doniet ovo ako oš na dividiju, imam tuo i... imuam juoš neštuo za tebie, e, to ja čoeče najfajniji bubnjuar kogsamja viduo, čuosza Drim Tijetr?"
"pa nisam baš..."
"ZNAŠKAKOSVIRAJU, JEBUOTE!!! pa tišse prevrnit kato vidiš, evo, jaćti poklonit, nišminizdužan."
"ma ne moraš..."
"ma nekua, čoeče, znamuo se, ne? hehehe. e moram ić, evo mušterije neke, al čućemuose, vuaži?"

i jebo sliku svoju, stvarno mi ostavi dva dividija u lokalnoj metalsko pikadorskoj meani. dono u gajbu, pogledo 00:30 sec tog drim tiejtra dok mozak nije počo da mi gangreniše, ubacio taj šugavi najtviš, malo gledo kako se bekelje i sad tražim nekog optimistu da mu džabaka za mufte poklonim četverosatnu esenciju najgrđe vokalsko instrumentalske sluzi. sluša to iko?



#10 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 12 December 2005 - 18:24

otšepam pre neko doba do centra, ranjen u palac, po onom monsunu, e nebil našo neku levačku qrcolomiju za bubanj + denfer za doboš. ne bi u tom šopu, al pošto znam clerka, posavetuje me da otidem u drugi šop, možda imaju tamo. nevoljno se dogegam do tog šopa, kad otškrinu dveri - prepariranu Frizuru mi razduvaše neki grozozvuci, iz saundsistema 5+1 trešti neko svečarsko vampirsko oro.

otra noge, blenem u prodavca, znamo se s neki svirki, odavno. kljuca tintarom, ne registruje da sam ušo, rogači se na zidni teve i mumla "tekst", to jes, skiči al onako šaptavo, u po glasa. ja dobar dan, on ni mukajeta, ni pomozbog ni jebemtimater, ič.

šta ću, zinem i ja u onu plazmu od 100 inča, a tamo - neka dvojica počešljanih runjavaca se postrojili, pa se kreče, smeškaju i njišu u pretesnim lonama, sve im muda nariču: "dal je spandex ili su lasteksi il je teksas metalski gumiran?" njište one kljunaste đitre, bubnjar s maramom glumi opasnos, kerebeči se i mršti se ko da mu metnuše pudreta pod nosdrve, sve mu se obrve u V namrčile. uto se na ekranu pojavi i neka grozna ženturača u zift aljinama i čipkanim rojtama, pa poče da kreštulji, nešto između đamande galas i monsera kabalj.

priđo malo bliže:
"bardan."
"eeej! pa disti meni čoeče!"
"evo malo... imaš ovo?"
"a niemam. jebiješ..."
"a imaš ovo?"
"a niemam, jebiješ ga, kojćetituo kurac, jebuote? stav maramcu i selotijep pa priguš duoboš, štaćti demfer?"
"aha... a, šta ti ovo na dividiju, leba ti?"

sledeće seqnde se pokajah što sam opšte iz gajbe izmilio:

"čoeče, jeuote, di ti žuivuiš? pa uovuo ti je neš nuajbuoljue na svietu, niščuo ovuo? toti čoeče - najtviš - oni ćedu spuasit pruavi muetual, niema šuansije da tehnuo priživi porid ovuog, čujeieš ti kuakuo je tuo kvualitijetnuo? a znaštajoš, frajeru, iej - sviszavršli muščke škuolue! naštočoeče, tuo dasu visokuoškuoluovuani muščari, a?"
"pa pratim ja metala tu i tamo, bio na slej..."
"a čoeče jebuote, disti, ono, a, stogodina te nisam vido? idiješ u gruad kadgod? možem ti doniet ovo ako oš na dividiju, imam tuo i... imuam juoš neštuo za tebie, e, to ja čoeče najfajniji bubnjuar kogsamja viduo, čuosza Drim Tijetr?"
"pa nisam baš..."
"ZNAŠKAKOSVIRAJU, JEBUOTE!!! pa tišse prevrnit kato vidiš, evo, jaćti poklonit, nišminizdužan."
"ma ne moraš..."
"ma nekua, čoeče, znamuo se, ne? hehehe. e moram ić, evo mušterije neke, al čućemuose, vuaži?"

i jebo sliku svoju, stvarno mi ostavi dva dividija u lokalnoj metalsko pikadorskoj meani. dono u gajbu, pogledo 00:30 sec tog drim tiejtra dok mozak nije počo da mi gangreniše, ubacio taj šugavi najtviš, malo gledo kako se bekelje i sad tražim nekog optimistu da mu džabaka za mufte poklonim četverosatnu esenciju najgrđe vokalsko instrumentalske sluzi. sluša to iko?

<{POST_SNAPBACK}>


:) :wub:

Na to sam mislio!

#11 Cvija

Cvija
  • Members
  • 2,488 posts

Posted 12 December 2005 - 19:22

ovome treba da se klanjaju nosioci ninovih nagrada!

svečarsko vampirsko oro


da li postoje neke druge 3 reci koje mogu bolje opisati ovu pojavu?

ti si bre genije!!!

:wub:

#12 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 12 December 2005 - 19:24

ovome treba da se klanjaju nosioci ninovih nagrada!
da li postoje neke druge 3 reci koje mogu bolje opisati ovu pojavu?

ti si bre genije!!!

:wub:

<{POST_SNAPBACK}>

:)

#13 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 12 December 2005 - 19:32

:wub:

hella care
moracu ovo pokazati nekim napaljenicima na ovaj bend :) jako tesko su podneli sto je ona (kako god joj ime beshe) izbacena iz benda

#14 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 12 December 2005 - 21:05

pre negšto ljuban elaborira,

'Teo sam,svega mi.Čak se pre par minutki dao insearch of... pisani dokumenti,te mi od jednog belosveckog Najtfiš fena ulete sledeći biser (u slobodnoj translaciji sa bantu engleskog):

Ccc ko sve pljuje Najtviš.Ti bre ti nemaš tri ti blage šta je ti pravi metal.Znaš ti bre ti koliko ti je Ramštajn uzdrmao predsedničku kampanju Džordža Dablju Buša prošle godine.Tu ti je moć,anarhija,a ne ti tvoji ti štrokavci.

Nakon toga tođe čuven poklič sviju zanesenih tinejdžera:

Najtviš i Ramštajn forever!

:wub:
The only thing worst than ''Nightwish'' is a snobby ''Rammstein'' fan.

Dugo već pokušavam da se otnem sveopštoj impresiji da su u 98% slučajeva metalci neizrecivo glupi ljudi.

Odoh da mi Isidora Bjelica razbije neki tabu.Mora bit' zdravije od ovoga.

#15 wizeguy

wizeguy
  • Members
  • 27 posts

Posted 12 December 2005 - 23:58

jedna od najgorih grupa koje sam chuo...meat loaf 21. veka