Jump to content


Najgori srpski glumac....


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
151 replies to this topic

#1 Guest_VMedic_*

Guest_VMedic_*
  • Guests

Posted 11 December 2005 - 02:03

Necu puna da davim za pocetak...recite sta mislite...moj favorit je Dejan Lutkic...mislim, samo cu reci RINGERAJA i zavrishtacu u agoniji .....

Edited by VMedic, 11 December 2005 - 02:03.


#2 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 11 December 2005 - 02:15

nema goreg od lecica.

#3 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 11 December 2005 - 02:23

shtimac vech decenijama ...
highlight - zamuckivanje u undergraundu ...


neprejebivo ....

#4 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 11 December 2005 - 02:41

Ne treba zaboraviti ni ničim izazvanog angažovanog umetnika po imenu Desimir Stanojević. Imao psa. Intravenozno ubrizgavan naciji nedeljom uveče (Desimir, ne pas). :wub:

#5 Guest_VMedic_*

Guest_VMedic_*
  • Guests

Posted 11 December 2005 - 02:44

Pa za Lecica se slazem da je los...ali ljudi LUTKIC aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja ne mogu trenutno da se setim kako se zove lik koji mu je glumio burazera u RINGERAJA ali brate razlika u talentu ova dva glumca ja kao razlika u talentu Majkla
Dzordana i Vujadina Subotica (bukvalno)....
Sto se tiche Stimca,ja se tu ne mogu sloziti...mislim ,mucanje u UNDERGROUNDU...moras uzeti u obzir da je Stimac bio teski alkos i nije ga bilo na filmu dosta dugo(pri tome ne mislim da zbog toga muca :wub: )...inache je dobar glumac....po meni je od njega mnogo gori "Bule" Goncic,da ne pominjemo koliko iritira...toliko mi je odvratan u "Oktobar fest"-u da je to jednostavno bilo tesko za gledati...pored Cvijanovica i Lausevica,on deluja kao zalutao u film...

#6 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 11 December 2005 - 02:47

bule je truba josh od rashe iz malog rita ...
uloga njegove karijere je ova reklama ,, sedmi put ?!,,

daj primer za shtimca ...
u andergraundu je on pokushavao da glumi lika koji muca ...

#7 Guest_VMedic_*

Guest_VMedic_*
  • Guests

Posted 11 December 2005 - 02:54

Pa dobro,ja Shtimca cenim zbog uloga u mladosti,gde je kao klinac ppokazao talenat...
Vuk samotnjak i ostalo...poceo je da se raspada negde pocetkom alkoholicharske karijere...ne kazem da su mu nove uloge extra,ali mislim da ima talenta...
Nego setih se i jedne nesrecnice....Ivana Mihic...
Postoji razlika izmedju lose uloge i loseg glumca...ja prvenstveno mislim ovde na odsustvo talenta...Lutkic i Mihicka zajedno nemaju ni mrvu..(secate li se serije Gore -Dole ili chuvenog Eliota...) :wub:

#8 MANNITOU JR

MANNITOU JR
  • Members
  • 305 posts

Posted 11 December 2005 - 02:55

U jednoj od domacih serija pojavio se glumac koji "tumaci" lik DOKTORA POPCA ?
Mislim da je to najnetalentovaniji covek na planeti !!! Ne znam kako se zove. POMOC ?

#9 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 11 December 2005 - 09:35

U jednoj od domacih serija pojavio se glumac koji "tumaci" lik DOKTORA POPCA ?
Mislim da je to najnetalentovaniji covek na planeti !!! Ne znam kako se zove. POMOC ?

<{POST_SNAPBACK}>


http://www.imdb.com/name/nm0242306/ :)


Da nema Pavicevih serija covek bi ostao bez posla. Brilijantna mu je i uloga Kokana u Porodicnom blagu al' je trulo sto nije dobio neku zapazeniju rolu u Stizu dolari. 0:) :wub:

#10 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 11 December 2005 - 09:37

Nikola Bulatovic, Dragan Vujic, Milica Milsa...

#11 AndiSam

AndiSam
  • Members
  • 635 posts

Posted 11 December 2005 - 10:39

Milica Milsa, bez premca, ali posto je pitanje GLUMAC, onda bih morao da se odlucim za Vuka Kostica i Irfana Mensura.

#12 Limma

Limma
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 11 December 2005 - 12:13

ja ipak moram da spomenem zensku personu - bojana maljevic.

#13 Esdy_11192

Esdy_11192
  • Members
  • 1,434 posts

Posted 11 December 2005 - 12:36

^^^Irfan je meni nevidjeni lik.

Meni idu na zivac Zablacanski, Lecic, Glogovac....(verovatno ih ima jos)

#14 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 11 December 2005 - 12:40

Pa za Lecica se slazem da je los...ali ljudi LUTKIC aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja ne mogu trenutno da se setim kako se zove lik koji mu je glumio burazera u RINGERAJA ali brate razlika u talentu ova dva glumca ja kao razlika u talentu Majkla
Dzordana i Vujadina Subotica (bukvalno)....
Sto se tiche Stimca,ja se tu ne mogu sloziti...mislim ,mucanje u UNDERGROUNDU...moras uzeti u obzir da je Stimac bio teski alkos i nije ga bilo na filmu dosta dugo(pri tome ne mislim da zbog toga muca  :wub: )...inache je dobar glumac....po meni je od njega mnogo gori "Bule" Goncic,da ne pominjemo koliko iritira...toliko mi je odvratan u "Oktobar fest"-u da je to jednostavno bilo tesko za gledati...pored Cvijanovica i Lausevica,on deluja kao zalutao u film...

<{POST_SNAPBACK}>

taj glumac se zove ivan jevtovic,iz valjeva je

#15 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 11 December 2005 - 12:41

u da, ivana mihic je kraljica kretenizma i glumackog antitalenta.
nerviraju me manda i celokupna plejada novih mladih glumaca koje stancuju ko na fabrickoj traci. fuck, ko da postoji kalup po kome ih prave, isfolirani ko da su oskarovci, a vrhunski dometi su im tv serije na pinku i reklame kojima nas guse.