Jump to content


Photo

Brankica Stanković novi gost foruma Peščanik.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
65 replies to this topic

#16 zbrujic

zbrujic
  • Members
  • 23 posts

Posted 29 November 2005 - 02:13

Jos da primetim:
nije li ovo sa glasanjem sjajno "ispalo". Prvi izabrani gost je debitant u Pescaniku (nadam se da ne gresim). Odlican izbor.

#17 Claudio

Claudio
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 November 2005 - 03:01

Želeo bih da se zahvalim Peščaniku na prilici da pitamo nešto Brankicu Stanković kao i da se zahvalim Brankici na emisijama koje je do sada uradila i da joj pružim podršku za buduće projekte. Pitanja:
1. Negde sam pročitao da ste izjavili da ste razgovarali sa Stankom Subotićem Canetom da gostuje u Vašoj emisiji i da vas nije definitivno odbio. Da li je to i dalje aktuelno i sa kim bi ste još voleli da napravite ekskluzivne intervjue?
2. Na koji način ste uspeli da dođete do svih tih izvora u policiji, tužilaštvu i sl. Kako ste Vi kao mlada novinarka uspeli da se tako brzo probijete (čestitke na tome) i steknete tako mnogo veza. Ne morate konkretno da mi odogovorite ako vam je problem, samo me zanima kako su ti vaši izvori odlučili da se poveravaju vama, a ne nekim drugim novinarima. Da li je to zbog Vašeg profesionalnog rada i kvalitetih emisija, jake kuće koja stoji iza vas ili nečeg trećeg?
3. Zašto u Vašoj emisiji ne krenete da se bavite i privrednim kriminalom i probate da razotkrijete kriminalne radnje sadašnjih tajkuna koje vrše kroz privatizaciju raznih preduzeća, kao i novcem koji je u vreme Miloševića iznet na Kipar, Švajcarsku i razna ostrva, a koji neke sadašnje strukture vlasti ne žele da vrate u zemlju, već i oni sklapaju neke dilove i izvode razne mahinacije sa tim novcem (a mi i dalje ne znamo ništa o tome).

#18 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 29 November 2005 - 11:25

Jos da primetim:
nije li ovo sa glasanjem sjajno "ispalo". Prvi izabrani gost je debitant u Pescaniku (nadam se da ne gresim). Odlican izbor.

<{POST_SNAPBACK}>


i meni je to super, posebno sto kad biramo sagovornika, uvek postoji opasnost da nova licnost u pescaniku ne prica ono sto zelimo da cujemo. :lol:

#19 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 29 November 2005 - 12:05

koju mjuzu brankica sluša?


hehe

šalim se,ozbiljno:

da li smatra da insajder ostaje nedorečen time što ekipa s vlasti ne odgovara i da li će dolaziti do pročešljavanja tema koje su već obrađivane,jer to bi bilo ono,valjda odgovorno,ali biu ti opet izazvala odgovore ekipe koja je već odgovorila što bi opet isprovociralo drugu stranu i tako u krug...

#20 Zex

Zex
  • Members
  • 3 posts

Posted 29 November 2005 - 12:40

Uuuu, bas dobar gost !

Pitanja:
- da li si nekada imala problem sa podmetnutim informacijama ?
- da li ti se desilo da nekad objavis nesto sto nije bilo 100 % provereno ?
- ukoliko si objavila pogresnu vest da li si se u nekom sledecm slucaju ogradila od nje i eventualno izvinila zbog toga ?
- da si na mestu Jugoslava iz Poligrafa da li bi prestala da radis emisiju posle katastrofalne greske u vezi stana Tome Nikolica iz moralnih razloga ?

Bice jos pitanja kasnije....

:lol: :lol: :lol:

#21 pea

pea
  • Sleepers
  • 51 posts

Posted 29 November 2005 - 14:35

А ко је та?

#22 zbrujic

zbrujic
  • Members
  • 23 posts

Posted 29 November 2005 - 15:00

- da si na mestu Jugoslava iz Poligrafa da li bi prestala da radis emisiju posle katastrofalne greske u vezi stana Tome Nikolica iz moralnih razloga ?

<{POST_SNAPBACK}>


Dakle, Jugoslav je u Poligrafu pitao Tomu da li je istina da je neki stan njegov i da ga je dobio od Partizana (valjda). Toma rece da nije. Sigurno? Sigurno.
Jugoslav jos rece kako je takvu informaciju dobio od ljudi iz Partizana.

Kasnije, ispostavlja se da je stan vlasnistvo nekog drugog Tome Nikolica.

Jugoslav se izvinjava gledaocima zbog greske, ali rece da nema nameru da se izvinjava Tomi.

U emisiji Avala Vs. necega na RTS-u, kao jedna od (valjda) pet tema za razgovor bese i ova. U najavi vec formulisana kao "Jugoslav Cosic je OPTUZIO Tomu Nikolica...".
Prakticno sva cetriri gosta odgovorise kako nikakvu krivicu ne pripisuju Jugoslavu (ja nisam verovao svojim usima).
Voditelj (onaj sa bradicom) rezimira: "dakle, ocigledno je da se novinar morao bolje raspitati..." (iako to ni iz cije diskusije nije proizaslo).

Tada prokomentarisah ovo sa zenom kao ocigledan primer "dirigovanog napada" na B92 i primetih da verovatno Tijanic stoji iza toga.

Potvrda (bar je meni to dovoljno) dodje sutradan, kada Tijanic u Utisku ovo iznosi kao svoj utisak nedelje.

Siguran sam da bi i Jugoslav voleo da nije bilo ovako, ali nije li njegovo pravo da ga pita. Sta vise, omoguci mu da demantuje glasine.
Kako su se glasine pokazale netacne, lepo je da se Jugoslav izvini gledaocima zbog potezanja netacne informacije (opterecivao nas je necim za sta nismo zainteresovani). Ali, zasto bi se izvinio Tomi? Racunam da bi Toma morao biti zahvalan Jugoslavu na prilici za demanti.

Sorry, ovo nema veze sa Brankicom.

Edited by zbrujic, 29 November 2005 - 15:04.


#23 Claudio

Claudio
  • Members
  • 344 posts

Posted 29 November 2005 - 15:09

А ко је та?

<{POST_SNAPBACK}>


Nije se pojavljivala u Grandu i sličnim emisijama, tako da me i ne čudi što ne znaš ko je ona .

#24 pea

pea
  • Sleepers
  • 51 posts

Posted 29 November 2005 - 17:16

Nije se pojavljivala u Grandu i sličnim emisijama, tako da me i ne čudi što ne znaš ko je ona .

<{POST_SNAPBACK}>

Гранд, не гледам такву глупост. Озбиљно сам питао ко је она, јер не знам. Немам превише времена, да бих могао да знам све особе.

#25 stojand86

stojand86
  • Members
  • 27 posts

Posted 29 November 2005 - 18:04

Veliki pozdrav za Brankicu!!! :lol: Svaka cast za hrabrost...Ne predaj se!
Super je bio Insajder od 28.11.
1.Da li postoji sansa da Kostunica, Jocic, Bulatovic i ostala kompanija iz zlocinackog udruzenja "STOP HAGU" ikada govore za Insajder i da li to sto odbijaju da govore znaci da potvrdjuju navode onih drugih koji ih optuzuju?
2.Da li se plasi za svoju bezbednost?
3.Ko od gostiju joj je delovao kao najiskreniji?

#26 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 29 November 2005 - 18:20

da li postoji ikakva sansa da u Vasoj emisiji bude gost insajder iz Cepter kompanije, makar sa elektronski zamucenom slikom i tonom? B)

#27 GlennGould

GlennGould
  • Members
  • 5,994 posts

Posted 29 November 2005 - 18:33

[quote name='Claudio' date='29 Nov 2005, 05:01']
...
3. Zašto u Vašoj emisiji ne krenete da se bavite i privrednim kriminalom i probate da razotkrijete kriminalne radnje sadašnjih tajkuna koje vrše kroz privatizaciju raznih preduzeća, kao i novcem koji je u vreme Miloševića iznet na Kipar, Švajcarsku i razna ostrva, a koji neke sadašnje strukture vlasti ne žele da vrate u zemlju, već i oni sklapaju neke dilove i izvode razne mahinacije sa tim novcem (a mi i dalje ne znamo ništa o tome).
...
E bas to - follow the money!
Pozdrav

#28 Zex

Zex
  • Members
  • 3 posts

Posted 29 November 2005 - 18:55

Siguran sam da bi i Jugoslav voleo da nije bilo ovako, ali nije li njegovo pravo da ga pita. Sta vise, omoguci mu da demantuje glasine.
Kako su se glasine pokazale netacne, lepo je da se Jugoslav izvini gledaocima zbog potezanja netacne informacije (opterecivao nas je necim za sta nismo zainteresovani). Ali, zasto bi se izvinio Tomi? Racunam da bi Toma morao biti zahvalan Jugoslavu na prilici za demanti.

Sorry, ovo nema veze sa Brankicom.

<{POST_SNAPBACK}>

[/quote]

Upravo je i problem to sto je Jugoslav svojim nepromisljenim gestom dao slagvort svima koji mrze B92 da ih napadaju i pljuju a to najmanje bar ja zelim. Bilo je potrebno samo okrenuti broj iz imenika i proveriti celu pricu a ne dovesti u pitanje celokupan rad.
Ipak ostavimo Brankici da odgovori na pitanje pa mozemo da nastavimo diskusiju.

:lol:

#29 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 29 November 2005 - 19:26

Гранд, не гледам такву глупост. Озбиљно сам питао ко је она, јер не знам. Немам превише времена, да бих могао да знам све особе.

<{POST_SNAPBACK}>



pa brete,vreme utrošeno na hejtovanje na forumu,upotrebi da saznaš ko je ona,eto...

#30 MilosM

MilosM
  • Members
  • 0 posts

Posted 29 November 2005 - 21:54

Pozdrav Brankici!

Molim te da se cuvas!

Nemam pitanja, samo nastavi!