Jump to content


Photo

Dobro vece, ovde Pera Lukovic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
194 replies to this topic

#16 Yoshiesque

Yoshiesque
  • Banned
  • 208 posts

Posted 25 November 2005 - 19:11

Pero, kada mislis da nam podaris dete od vremena/X-zabave?  :lol:  i to je jedan vid borbe...

<{POST_SNAPBACK}>

Lepo pitanje! :lol:

#17 stojand86

stojand86
  • Members
  • 27 posts

Posted 25 November 2005 - 19:12

[SIZE=7]Dobro vece.Veliki pozdrav!
Da li je realno da koalicija gradjanskih partija (LDP,GSS,SDU,LSV...) predje cenzus od 5% na sledecim izborima?

#18 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 25 November 2005 - 19:12

pozdrav peri
pohvala cecama za peščanik na forumu

reci, pero, u ÄŤemu je fora sa pinkom? sad se i vin tamo emituje
hoću da čujem tvoje mišljenje

grand i vin mi nisu spojive stvari
o tebi i Ĺľ. m. da i ne govorim

thanx
viva feral

#19 nasciturus

nasciturus
  • Members
  • 0 posts

Posted 25 November 2005 - 19:14

Pozdrav autorkama i gostu...
Pitanje: Gde vidite sebe za pet godina?Da pojasnim, u kojoj drzavi, sa kojom platom...

#20 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 25 November 2005 - 19:14

pozdrav peri lukovicu.
zanima me razlog vaseg razlaska sa vremenom(mislim na nedeljnik).

<{POST_SNAPBACK}>


tehnika narodu! ovde na 2 compa se radi.... Elem, ne mogu o tome u 2 recenice, ali, generalno, svasta: zasicenje, politicka nesloga (njihov rad sa Ljiljanom Smajlovic), kako one bese "losi medjuljudski odnosi" etc. Ali, bitno je da se nisam pokajao, a nisu ni oni. S nekim ljudima iz Vremena sam ok (Vasic, Ljuba Zivkov, Teofil), s drugima, cini mi se, ne govorim (ne cini mi se, u stvari, znam). That is a life!

#21 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 25 November 2005 - 19:15

Prvo da te pozdravim, malo kasnim zbog fucking haosa u gradu.


Pozdrav Peri od zvezdarca trenutno na privremenom radu u Stokholmu :lol:
Kazes guzva u saobracaju? Jel to 28-ci pala trola? :lol:) Ako je pala treba je povezati mudima onoga sto te tuzio za nanosenje dusevnog bola , pa sad moram da se pretplacujem na feral. Sorry na recniku :lol:

#22 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 25 November 2005 - 19:16

Pero, sta Vam dodje vinska musica?

<{POST_SNAPBACK}>


Vinska musica je moja prijateljica s kojom se, eto, znam vec pet godina. Cujemo se stalno... i ona je moj izvor obavestenje glede Foruma B92. Pozdrav za moju friendicu!

#23 the sushi club

the sushi club
  • Members
  • 1,960 posts

Posted 25 November 2005 - 19:18

pozdrav peri

i pitanja:

1. kako vidi da ce se zavrsiti situacija sa Kosovom ?

2. kako predvidja buducnost Srbije uopste ?

#24 masikslimasasiks

masikslimasasiks
  • Members
  • 426 posts

Posted 25 November 2005 - 19:19

Kako procenjujes politicku scenu nakon narednih parlamentarnih izbora i da li je po tvom misljenju moguca koalicija DS - PSS?

thx

#25 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 25 November 2005 - 19:19

Pero, kada mislis da nam podaris dete od vremena/X-zabave?  :lol:  i to je jedan vid borbe...

<{POST_SNAPBACK}>


i ja bih voleo da znam... u martu 2006. bice sest godina od kad je XZ nestao! Jedino sto ne znam jeste ima li u Srbiji jos ljudi koje interesuju rocknroll i sve ono sto smo pisali. Cini mi se da je danas gore nego onda... ajde, da ne kukam! Ne znam... da se svi nekako dogovorimo!

Edited by ModPescanik, 25 November 2005 - 22:01.


#26 srdjanf.

srdjanf.
  • Members
  • 5,016 posts

Posted 25 November 2005 - 19:21

Jedino sto ne znam jeste ima li u Srbiji jos ljudi koje interesuju rocknroll i sve onbo sto smo pisali. Cini mi se da je danas gore nego onda... ajde, da ne kukam! Ne znam... da se svi nekako dogovorimo!


nonsens.
u Srbiji je okej shto se r'n'r-a tiche, kao i svagda. rastu nove generacije, i to je neka energija koja ce zauvek postojati, i koja se upisuje u te nove, mlade ljude.

to vi matori samo neshto patetishete vas dan. :lol:

Edited by srdjanf., 25 November 2005 - 19:23.


#27 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 25 November 2005 - 19:21

Pero,ko ce po tebi formirati buducu Vladu i kako gledas na formiranje nove stranke LDP?

EDIT: Sta mislis dokle ce ova Kostunicina Vlada da traje,tvoja procena,imas li neke dojave?

Edited by Ivan Car, 25 November 2005 - 19:40.


#28 Cruella De Ville

Cruella De Ville
  • Members
  • 1,490 posts

Posted 25 November 2005 - 19:22

i ja bih voleo da znam... u martu 2006. bice sest godina od kad je XZ nestao! Jedino sto ne znam jeste ima li u Srbiji jos ljudi koje interesuju rocknroll i sve onbo sto smo pisali. Cini mi se da je danas gore nego onda... ajde, da ne kukam! Ne znam... da se svi nekako dogovorimo!

<{POST_SNAPBACK}>

ima, ima, al` su po misjim rupama. sigurna sam da bi ih novi magazin izmamio iz istih :lol:
samo reci, letecemo kao meci/zenskoj deci! :lol: :lol:

#29 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 25 November 2005 - 19:22

[SIZE=7]Dobro vece.Veliki pozdrav!
Da li je realno da koalicija gradjanskih partija (LDP,GSS,SDU,LSV...) predje cenzus od 5% na sledecim izborima?

<{POST_SNAPBACK}>


Ja nisam politicki analiticar tipa onog Vukadinovica iz Srpske fasisticke misli... pa da sve znam. Odgovor: ne znam da li je realno, ali moram u to da verujem...valjda nas ima toliko! Nije sve poludelo i pomahnitalo u ovoj zemlji! Ili jeste!

#30 tamarindajuice

tamarindajuice
  • Members
  • 223 posts

Posted 25 November 2005 - 19:25

Trebali bismo da smislimo nekakvu zabavu u pauzama.