Jump to content


Photo

ADSL, kablovski ili neko dr resenje?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
92 replies to this topic

#91 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 22 January 2006 - 12:48

Pazljivo sam pratio sve od kada sam postavio ovaj forum,,i odlucio se za SezamPro..tj ovo

SezamPro AD[S]L Basic 256
Pun pristup Internetu brzinom 256 kbps u smeru Internet-Korisnik, i 64 kbps u smeru Korisnik-Internet u trajanju od mesec dana (od datuma uplate do istog datuma sledećeg kalendarskog meseca) sa merenjem ostvarenog saobraćaja
Pristup svim sezamovim sadržajima i servisima (Email, konferencije, Datoteke, Chat, GetOrder, SMS itd)
3 Email adrese
50 SMS poruka
Dinamičko dodeljivanje IP adrese
1.500 MB + 1.500 MB prenetih podataka u režimu punog pristupa Internetu (dolazni + odlazni saobraćaj)
Poseban režim pristupa Sezamovim serverima i servisima bez merenja saobraćaja.
Besplatno iznajmljivanje ADSL modema sa USB vezom
Cena: 1.299 din


Nadam se da nisam mnogo pogresio :wub:

#92 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 22 January 2006 - 13:39

To ces nam javiti kad krenes u iskoriscavanje istog. Ja koristim vec njihov isti taj paket i OK je... Ako potrosis tih 1500 Mb (zaboravi na masovno skidanje muzike i filmova) nemoj da se nerviras kupi karticu i imas jos megabajta, za detalje zovi njih da ne ispadne reklama :wub:
Ma super je osecaj, ukljucis komp i surfujes a telefon zvoniiiii :)

#93 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 22 January 2006 - 13:52

Auh! Moje je mišljenje da si žestoko pogrešio. Mislim, sve je to ok, imaćeš brzi surf itd. ali imaš pun paket kod Neobeeja za 1500 dinara ili pak (ukoliko si iz Novog Sada tamo se žale na Neobee) kod Beotela za 1700, oba odlična i proverena prvajdera. Ovo su naravno paketi koji nemaju nikakvo ograničenje protoka. E sad, moguće je da ćeš ti i na ovaj način zadovoljiti svoje potrebe ali razlika u ceni je maltene dve flaše koka kole a mogućnosti neuporedivo veće.