Jump to content


Photo

AUTO SKOLE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
48 replies to this topic

#46 Tale Surovi

Tale Surovi
  • Members
  • 363 posts

Posted 06 August 2006 - 19:46

Odeš u knjižaru i kupiš komplet za polaganje prijemnog ispita. Trebalo bi da sadrži "udžbenik" i komplet testova (tako je bar bilo u moje vreme, danas verovatno ima i varijanti sa CD-ovima). Ako si baš štreber smile.gif , kupiš dva različita kompleta. Ili, najbolja varijanta, pozajmiš od nekog prijatelja/poznanika/kolege, jer te stvari ti trebaju samo jednom u životu.

Prostudiraš malo knjižicu, odradiš testove radi vežbe, 3-4 dana po par sati rada, i to je to. Taj ispit je hiljadu puta lakši od bilo čega što si dosad polagao.

#47 Joanna

Joanna
  • Members
  • 15 posts

Posted 03 December 2006 - 17:34

uskoro bi i ja trebalo na voznju da krenem,
pa mi treba preporuka neke auto skole, i da li zna neko koje su dobre na Banovom Brdu?
pozd smile.gif

#48 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 14 May 2007 - 19:22

QUOTE(Joanna @ 3 Dec 2006, 18:34) <{POST_SNAPBACK}>
uskoro bi i ja trebalo na voznju da krenem,
pa mi treba preporuka neke auto skole, i da li zna neko koje su dobre na Banovom Brdu?
pozd smile.gif


da se javim ja kao nastavak posle godinu dana. Dakle, nemoj, ali nemoj da uzimaš auto-školu u svom naselju, osim ako ne znaš da je baš dobra po nečemu. Ja sam se zeznuo. yucky.gif Jeste da je prednost pošto ti je blizu, ali je i mana, pošto ćete se voziti samo po kraju, a druga varijanta je da će da vrdaju kako stignu. Ja, na kraju, umesto da sam završio sve za predviđenih mesec dana, izgubio sam celo leto, polagao u oktobru testove, počeo faks i tu je sve prestalo, tj. nemam vremena da nastavim.

Bolje uzmi neku u centru, jer je bolje da naučiš da voziš u gužvi i pristojniji su...

#49 Carlos

Carlos
  • Members
  • 335 posts

Posted 15 May 2007 - 10:29

QUOTE(Joanna @ 3 Dec 2006, 19:34) <{POST_SNAPBACK}>
uskoro bi i ja trebalo na voznju da krenem,
pa mi treba preporuka neke auto skole, i da li zna neko koje su dobre na Banovom Brdu?
pozd smile.gif

Ja sam polagao u "Zelenom svetlu" na Novom Beogradu, malo dalje od kruznog toka. Imao sam super instruktora (Slobodan, ako se ne varam) , i dan danas ga se secam, i sekretarica (Marina) je bila super, uvek je htela da pomogne i da pruzi infomacije. Nije bas Banovo Brdo, ali moze da se dodje autobusom (88 i/ili 17, ne secam se).