Jump to content


Photo

Sta sve vozi milicija?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
38 replies to this topic

#31 Recycle Bin

Recycle Bin
  • Members
  • 6,759 posts

Posted 28 November 2005 - 19:26

Pre neki dan prodjoh ulicom u ugledah ovo:


Posted Image


Ne bas isti auto... ovaj je negde sa istocne obale (Konektikat) a u Kaliforniji su boje crno-bele...
Ali deluje mocno...

#32 Rastko

Rastko
  • Members
  • 4,352 posts

Posted 29 November 2005 - 17:38

radi se o dodge chargeru koji masovno ulazi u upotrebu policije u usa iduce godine.

a lambo je v10, 4,9l i nekih 150 hp vise. B)

<{POST_SNAPBACK}>


Mali doprinos..

Charger (srce moje malo) je potpuno isplatljiv, pošto 'charger' kod dodgea znači da normalno radi na 4 cilindra (cruise mode) i troši prilično malo goriva, a tek kada kreće highway chase, kreće u 'forsage' mod, kada se uključuju ostali zverski cilindri. Stoga, automobil je prilično jeftin, a uteruje strah čak i u kosti Džordža.

#33 maksas

maksas
  • Members
  • 1,625 posts

Posted 29 November 2005 - 19:19

Pre neki dan sam video u BG-u nove "kocije" nase plave konjice! :lol:
Nazalost nisam imao fotoaparat kod sebe, ali panduri su dobili VW Golf 5!

Mozda nisu bili zadovoljni Fiat-om i Peugeot-om?! :lol:

Edited by maksas, 29 November 2005 - 19:21.


#34 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 01 December 2005 - 15:54

Jedna varijanta: Ford Mondeo ST220 (mljac! :wub: )

Posted Image

#35 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 15 October 2006 - 15:20

Spyker C8 Spyder





#36 Zaje

Zaje
  • Members
  • 97 posts

Posted 15 October 2006 - 20:07

Sto se tice Golfa V, to je samo jedan primerak koji su dobili na poklon od PORSCHE SCG.

A novina jeste restilizovani Peugeot 307. Video sam ih na mostu Gazela. Ponosno su ga parkirali i upalili svetla za maglu! mad.gif mad.gif mad.gif Mnogo mi je zao sto nisam mogao da ih fotografisem, jer su do sada naplatili stotine hiljada kazni za ukljucene maglenke. Cisto da imam da im pokazem kada me zaustave.

Inace, interesatno je da sam u poslednja tri dana video nekoliok pandurskih 307-ica, na kojima nije radilo zadnje desno poziciono svetlo. Da li je u pitanju urodjeni feler, ne znam! Ali znam da bi sirotinji raji za to zveknuli kaznu! dry.gif

#37 tomo777

tomo777
  • Members
  • 154 posts

Posted 13 November 2006 - 14:05

Zadnje što su kupili bile su Škode Octavie, mislim tour (ili dvojke, ježi ga. nekako su slične)

#38 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 14 November 2006 - 10:30

QUOTE(Zaje @ 15 Oct 2006, 20:07)
Mnogo mi je zao sto nisam mogao da ih fotografisem, jer su do sada naplatili stotine hiljada kazni za ukljucene maglenke. Cisto da imam da im pokazem kada me zaustave.


blink.gif Kazne za upaljene maglenke? Prednje ili zadnje?

U kom gradu, bre?

#39 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 14 November 2006 - 10:50

QUOTE(CTPAX @ 14 Nov 2006, 10:30)
blink.gif Kazne za upaljene maglenke? Prednje ili zadnje?

U kom gradu, bre?

Svugde druže, uglavnom prednje. Eksplicitno ih je zabranjeno paliti osim ako je magla. Za to zaustavljaju na otvorenom putu 1 na 1 (i ovde i u Crnoj Gori), u gradu uglavnom tolerišu. Al da se razumemo, maglenke van magle pale samo seljaci koji su prvi put kupili kola sa istima pa ih loži da im napred gore 4 svetla s_w.gif ("Vidi, mama, maglenke!" smajli)

1999, na ulazu u Budvu su me zaustavili Crnogorci za upaljene maglenke (da, da, tad sam tek kupio kola sa istima, pa...) i kad su videli moj šok, ladno su mi doneli neki priručnik sa pravilima i iščitali mi i član i stavku i sve po PS ohmy.gif Ne znam kako sam se izvukao bez kazne, valjda im je moje iznenađenje bilo genuine biggrin.gif

Posle su me zaustavljali još 2-3 puta. Jednom mi je stigla prijava posle 2 godine iz Kokinog Broda gde me žandar ufanjao sa upaljenim maglenkama posle neviđenog pljuska i zatim magle na Zlatiboru u pola 2 noću... kreten nije hteo da razume da sam do 2 minuta pre nego me zaustavio išao kroz maglu u kojoj nisam video ne put nego ni suvozača blink.gif