Jump to content


Photo
- - - - -

Najruzniji automobili


  • Please log in to reply
706 replies to this topic

#676 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 07 December 2015 - 16:16

ocigledno je ta Tundra custom made a ne serijska Toyota sto he reci da je za ocekivati da su loading bin iskoristili za bazen. Vec vidjeno


  • 0

#677 /13/Ален Шмит/

/13/Ален Шмит/
  • Members
  • 4,593 posts

Posted 13 December 2015 - 19:44

Ferrari Conciso

 

7yzogc7.jpg

 

Zagato Zele

 

Zele1.jpg

 

Zele5.jpg

 

Zanimljiv koncept, Steinwinter Supercargo 2040

 

f9nfZgN.jpg

 

Corbin Sparrow

 

RdLPuDo.jpg

 

Ferves Ranger

 

Z6YT7SJ.jpg


  • 0

#678 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 06 January 2016 - 15:37

Pa da malo obnovimo....

 

'Ajde ovo, uvek je i bio džiberski auto, a po nazivu modela se nadam da će se prodavati samo u Rusiji, eventualno onim zamotanim u čaršave...

 

508396-original1-zmhcn.jpg

 

 

...ali Jaguar, brate što je mnogo, mnogo je...

 

 

509331-original1-s1y42.jpg


  • 0

#679 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 06 January 2016 - 15:50

Aj sto je Jag napravio ovaj suv. Ipak se oni jure sa Porseom, ali sta im je trebao XF karavan....

Dobro on izgleda, ali Jag nebi trebao da bude kao i svaki drugi Ford ili Opel....

 

Jaguar-XF-Sportbrake-1.jpg


  • 0

#680 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 29 April 2016 - 16:59

Citroën je marka koja je na mnogo načina obeležila auto industriju, često i revolucionarnim tehničkim rešenjem ili apsolutnim dizajnom, ali ovo je nešto jezivo.

 

 

Citroen%20Xsara%20Picasso%20(2).jpg


  • 1

#681 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 29 April 2016 - 17:19

http://www.carscoops...d-f-series.html

 

maxresdefault.jpg


  • 0

#682 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 29 April 2016 - 20:13

 

madmax


  • 0

#683 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 30 April 2016 - 06:27

u stvari nevidljivi


  • 0

#684 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 09 May 2016 - 09:26

Citroën je marka koja je na mnogo načina obeležila auto industriju, često i revolucionarnim tehničkim rešenjem ili apsolutnim dizajnom, ali ovo je nešto jezivo.

 

 

Citroen%20Xsara%20Picasso%20(2).jpg

 

Eto, koliko se ukusi razlikuju...

 

Meni je to jedan od najlepših automobila. Kompaktan je i funkcionalan ali ima izuzetno lepe i elegantne linije. Ništa nije suvišno. Ime koje aludira na Pikasa je dato s punim pravom.

 

off topic

Iznutra je, kao i Renault Scenic, neverovatno prostran, udoban i prepun sitnih detalja zbog  kojih je auto u toku dugih putovanja prava kućica na točkovima za suvozača i klince na zadnjem sedištu (stočići na rasklapanje, pretinci za igračke, električni priključak). Interijer je, od putničkog prostora pa do prtljažnika pun malih  korisnih detalja o kojima je neko razmislio... i to još davnih devedesetih.  Sada je to standard i kod drugih proizvođača -  Citroën i Renault svi kopiraju.

 

Da ne misliš da "hvalim svoja kola", nikada ga nisam imao, ali mi se taj auto dopao na prvi pogled kada se pojavio.


  • 1

#685 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 09 May 2016 - 21:09

Yossi, ja ne znam da li je praktican ili nije, ali meni je etalon ruznoce. Interesantno je, da mogu da se nadju isti automobili na topicu najruzniji i najlepsi automobili,
  • 1

#686 yossarian

yossarian
  • Members
  • 3,774 posts

Posted 09 May 2016 - 21:41

Yossi, ja ne znam da li je praktican ili nije, ali meni je etalon ruznoce. Interesantno je, da mogu da se nadju isti automobili na topicu najruzniji i najlepsi automobili,

 

Naravno, ukus je jako lična stvar.

 

Nije mi ni za trenutak palo na pamet da te ubedim da i tebi taj auto mora da se sviđa.

 

Za mene je taj auto remek delo dizajna, i to spolja, bez obzira na praktičnost iznutra. Ima predivne linije.

Tebi je "totalni bljak" i to je to.

Pa šta, obojica smo u pravu.

 

Ne osećam se kao frik sa nastranim ukusom, jer je Citroen taj model prodao u nekih je 3-4 miliona komada, auto je našao bezbroj kupaca i zaljubljenika u  Engleskoj, Nemačkoj, Holandiji, Španiji itd.. Maltene kao nekada Spaček ili Ajkula.

 

Kada već pričamo o ukusu - sećam se da sam pre više godina na ovaj topik okačio Chrysler 300C kao definiciju totalne rugobe, pa su mi drugi forumaši rekli da je to predivan auto.

 

Vive la différence.

 

Ti i ja ćemo se sigurno naći "na istoj strani" oko nekog dobrog piva ili neke dobre svirke.

A možda nam se i neki auto obojici dopadne. :)


Edited by yossarian, 09 May 2016 - 21:42.

  • 0

#687 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 09 May 2016 - 21:58

Naravno, ukus je jako lična stvar.

 

Nije mi ni za trenutak palo na pamet da te ubedim da i tebi taj auto mora da se sviđa.

 

Za mene je taj auto remek delo dizajna, i to spolja, bez obzira na praktičnost iznutra. Ima predivne linije.

Tebi je "totalni bljak" i to je to.

Pa šta, obojica smo u pravu.

 

Ne osećam se kao frik sa nastranim ukusom, jer je Citroen taj model prodao u nekih je 3-4 miliona komada, auto je našao bezbroj kupaca i zaljubljenika u  Engleskoj, Nemačkoj, Holandiji, Španiji itd.. Maltene kao nekada Spaček ili Ajkula.

 

Kada već pričamo o ukusu - sećam se da sam pre više godina na ovaj topik okačio Chrysler 300C kao definiciju totalne rugobe, pa su mi drugi forumaši rekli da je to predivan auto.

 

Vive la différence.

 

Ti i ja ćemo se sigurno naći "na istoj strani" oko nekog dobrog piva ili neke dobre svirke.

A možda nam se i neki auto obojici dopadne. :)

 

 

Za a) i b) je tačno! B-)


  • 0

#688 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 10 May 2016 - 17:09

...

 

... Citroën je marka koja je na mnogo načina obeležila auto industriju, često i revolucionarnim tehničkim rešenjem ili apsolutnim dizajnom, ali ovo je nešto jezivo ...

 

 

 

Vala bas!

 

Auto sa daunovim sindromom.

:puke:  

 

Samo mu na prozorima fale 'ukusne firangice'.

:frust:

 

Evo ostvarenja necijeg 'dizajnerskog sna'!

 

>> ... Iznutra je ... neverovatno prostran, udoban i prepun sitnih detalja zbog  kojih je auto u toku dugih putovanja prava kućica na točkovima za suvozača i klince na zadnjem sedištu (stočići na rasklapanje, pretinci za igračke, električni priključak). Interijer je, od putničkog prostora pa do prtljažnika pun malih korisnih detalja o kojima je neko razmislio... i to još davnih ... sada je to standard i kod drugih proizvođača ... <<

 

Hillbilly Car

 

 

:rotflmao:

 

PS.

Za mene postoje samo dva citroena

 

 

 

Ostali su mi totalno nebitni.

 

...


Edited by Kinik, 11 May 2016 - 08:04.

  • 1

#689 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 02 December 2016 - 13:53

http://www.b92.net/a...&nav_id=1205642

 

:ajme:


  • 0

#690 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 02 December 2016 - 15:25

 


Eto veselja za Ruse i one u carsavima. :-)))
  • 1