Jump to content


Photo

molim za jednu informaciju


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 12 January 2002 - 00:03

ceo dan i sinoc pokusavam da se konektujem na vas sajt i ne mogu a na sve druge domace ide mi lako pa me zanima da li ste imali vi neke probleme da li sam mozda bio banovan ili jednostavno mmi internet ne valja unapred zahvalan freak

#2 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 12 January 2002 - 13:54

Nisi bio banovan. I ja (pretpostavljam i ostali) nisu imali pristup sajtu B92, kao i pre par nedelja. Da li je ovo rezultat nekih napada na sajt?

#3 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 12 January 2002 - 15:25

I meni se isto desava. Sta se to dogadja sa sajtom???

#4 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 12 January 2002 - 15:31

Pre jedno nedelju dana došlo je do kvara na našem Web serveru. Obzirom da je taj server udaljen jedno dve hiljade kilometara od nas, vreme potrebno za dijagnosticiranje i otklanjanje kvara je bilo znatno duže nego što bi se to očekivalo.

Kako čujem, kompjuter je doveden u red i problemi koje smo imali sa sajtom u proteklih nedelju dana bi trebalo da su otklonjeni.

#5 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 21 January 2002 - 16:39

da li vi opet imate neke probleme jer se opet tesko connectuje na vas sajt a i na forumu mi se pojavljuju neke cudne stvari...

#6 Lepotica Uspavana

Lepotica Uspavana
  • Members
  • 489 posts

Posted 21 January 2002 - 18:28

Cudne stvari :

Zene-filosofi > datum : greska !
Srbija : poslednja poruka > greska !

???

...
:smile:

... a iznad Srbija > giga-crni pravougaonik !

_________________
? Ko je Uspavanu Lepoticu poljupcem iz sna probudio

[ Izmena poruke: Lepotica Uspavana na dan 2002-01-21 18:34 ]

#7 sonja

sonja
  • Members
  • 683 posts

Posted 22 January 2002 - 20:17

Opet problemi? Ja sam se sada prvi put uspesno povezala sa site-om, nakon toga sto sam juce uvece, kada sam htela da post-ujem odgovor, dobila database error message a posle toga nisam mogla da dodjem ni do foruma ni do website-a.