Jump to content


Photo

koji mob ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
109 replies to this topic

#106 Grazia

Grazia
  • Members
  • 2,714 posts

Posted 16 November 2006 - 15:57

QUOTE(milosh76 @ 16 Nov 2006, 08:21)
Vidi u Comtrade, Pacomshopu, cak i Roamingu...

Inace kupio sam SE k750i bas juce. Kostao me 15e vise nego sto pise na nekim domacim sajtovima, ali sam dobio garanciju 2 godine i blok racun. Blok racun i tako nista ne vredi, ali je bar baja lupio pecat i ispisao da sam "nesto" kupio. U nekim drugim radnjama bi mi dali samo garanciju tako da je ovo WOW.
Nije mi jedino zasto mi Telenor jos uvek nije posao SMS u vezi aktivacije MMS i slicnih servisa. Doduse uvek to mogu licno da zavrsim.


Gde to daju garanciju 2 godine? Na vecini mesta retko da vise daju i godinu dana, nego uglavnom 6 meseci.

Nego, ima li neko da mi odgovori za ovu moju dilemu:

W810i ili W800i ?

#107 Vox Populis

Vox Populis
  • Members
  • 54 posts

Posted 16 November 2006 - 22:02

QUOTE(Grazia @ 16 Nov 2006, 16:57)
Gde to daju garanciju 2 godine? Na vecini mesta retko da vise daju i godinu dana, nego uglavnom 6 meseci.

Nego, ima li neko da mi odgovori za  ovu moju dilemu:

                          W810i ili W800i ?



Ja cu smile.gif ,
K800!

#108 BB 1211

BB 1211
  • Members
  • 806 posts

Posted 25 November 2006 - 15:08

QUOTE(Vox Populis @ 16 Nov 2006, 00:25)
SE ima zvanicnog distributera sa Srbiju gde taj telefon kosta verovatno 180-200,pa mi nije jasno sta si hteo reci ovim postom osim da si licemeran.

Pa dobro,covek kaze da je svestan da je tel nelegalan,ali je potpuno u pravu kada kaze da se ovi "gore" prave ludi i slepi pred cinjenicom da je 95% telefona u prodaji nelegalno.Pri tom,sumnjam da ta niza cena ide naustrb prodavca.On svoju "tarifu" naplati,a kupac ima kraci garantni rok,ne dobija uputstvo...Znaci,sada je na kupcu jos veci rizik,jer je garantni rok kraci,a prodavac ima jednaku zaradu,verovatno,a smanjen rizik,jer je i garancija kraca.
Znam da bi mnogi od nas,pa i ja imali mnogo losije telefone da moramo kupovati legalne,ali treba reci istinu.Kupac je ipak najvise na steti.

#109 Marvin (Paranoid Android)

Marvin (Paranoid Android)
  • Banned
  • 5,617 posts

Posted 25 November 2006 - 15:34

Kupio skoro Nokia 6233, vrlo zadovoljan u prvih 3-4 dana. Zna li neko ime kakvog softvera za petljanje oko ovog telefona, pravljenje themova, na primer? Na eMule nađoh samo nešto na italijanskom.

#110 Grazia

Grazia
  • Members
  • 2,714 posts

Posted 26 November 2006 - 15:50

Ja ipak uzela W810i. Dosta je jeftiniji od W800, kojeg zapravo jedva da i ima u nasim prodavnicama. Ali nije cena glavni razlog, vec sto mi se kad sam ih uzela u ruke mnogo vise dopao W810i. Ne vredi nista sa fotografija, dok covek ne isproba direktno. Mozda sam staromodna, ali dzojstik mi je bio nezgodan za upotrebu, mnogo vise mi odgovaraju ova tzv. walkman - dugmeta za navigaciju na W810i, a i uopste mislim da je bolje resenje tastera, odvojeni su, lakse kucam na njima. Sve u svemu, veoma zadovoljna.

Edited by Grazia, 26 November 2006 - 15:51.