Jump to content

Photo

West Ham United

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#61 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 12 September 2005 - 23:01

Pa nije ni Sheringham neka ljepota  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Al' je zato Repka pravi maneken

#62 ozzy

ozzy
  • Members
  • 1,785 posts

Posted 13 September 2005 - 00:22

veceras ste imali priliku da gledate pravi fudbal...

ozzy ja da sam na tvom mestu bilo bi me sramota

<{POST_SNAPBACK}>

Cestitke na zasluzenoj pobedi... Westham mi je oduvek bio simpatican klub, cak mi je bilo uzasno zao kad su ispali... Ne znam zasto bi me bilo sramota, porazi se desavaju, ako navijas za W;ham to ti je poznato.

#63 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 13 September 2005 - 06:57

za w. ham je sinoc mog'o da brani repka i opet ne bi primili 4 komada.

nije samo gregori glup k'o noc. ima ih dosta takvih. 1. je hodl. neka mi neko kaze razlog zbog koga je rebrov (cinio najbolji napadacki tandem evrope sa shevchenkom 97-8) bio pozajmljen negde na istok iako nije imao prilike da se dokaze u spursima. ali, nije hol gluplji mnogo od predsednika kluba. neki stjuard je rek'o kako je on 94-5-6 (nije vazno koje godine) gledao mlade holandjane i preporucio mu je van nistelroja, a on mu je rek'o: "sta ti znas, gledaaj svoja posla... cisti tadion". i posle svega ce neko da kaze da niu glupi. a da ne pricamo nesto o miletu acimovicu. svi znamo koliko je bio dobar, a nije dobio priliku.

Mada, ne vidim kakve veze ima to shto igra ligu sampiona. Branko Savic je igrao ligu sampiona, sad vidim igra za banatski dvor

on je igrao prinudno.

a i ja sam uzeo balabana cisto slucajno, ima jos bezbroj slucajeva. npr. dalmat

Edited by Nemanjamcnair, 13 September 2005 - 06:57.

#64 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 13 September 2005 - 09:03

balaban, po recima dzima...dzona gregorija: "najgori napadac na svetu", uveo brugge u ligu sampiona (dao go' i pogodio penal u petoj seriji).

samo, da se razumemo, menadzer je engleska igrica i tamo dzerard ima sposobnosti za pas 100%, dok je u stvarnosti to negde 15-20. o bekanu ne zelim da trosim reci.

<{POST_SNAPBACK}>

Balaban dobar igrac :lol: , a Gerrard los :lol:

Balaban je nikakav igrac.

A Gerrard nije na svojim ledjima poneo Pool do titule evropskih prvaka, i to posle rezultata 0:3 na poluvremenu.

Jebote onaj Marlon, granjen kao boxer. Svaka cast West Hamu za borbenost. Repka rula, uvek sam ga gotivio.

Edited by Nikola21, 13 September 2005 - 09:14.

#65 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 14 September 2005 - 07:48

gde sam rek'o da je balaban dobar???
rek'o sam da nije dobio priliku.

a nisam ni rek'o da je dzerard los, vec da lose dodaje lopte i nema pregled. vec, kao i svaki drugi englez samo je borben.

#66 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 15 September 2005 - 08:58

Samo sto je posle Vieire najbolji igrac sveta na svojoj poziciji. I to tvrde svi u fudgalskom svetu.

#67 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 16 September 2005 - 06:40

ne igraju na istoj poziciji. da si gled'o prosle godine protiv chelskog i juvea (ostale je pauzirao) vid'o bi da igra odmah iza jednog napadaca. za tu poziciju mu je potrebno vise od preciznog suta i borbenosti, zar ne!?

#68 Liverpool Lou

Liverpool Lou
  • Members
  • 136 posts

Posted 16 September 2005 - 07:42

ne igraju na istoj poziciji. da si gled'o prosle godine protiv chelskog i juvea (ostale je pauzirao) vid'o bi da igra odmah iza jednog napadaca. za tu poziciju mu je potrebno vise od preciznog suta i borbenosti, zar ne!?

<{POST_SNAPBACK}>

Ja stvarno ne znam ko ima precizan sut i pas, ako on nema. :lol:

#69 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 16 September 2005 - 10:43

Jos jedna uspesna manifestacija nadmocnosti i leprsavosti engleskog fudbala u Rumuniji...... :lol: :lol: :lol:

#70 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 16 September 2005 - 12:28

Jos jedna uspesna manifestacija nadmocnosti i leprsavosti engleskog fudbala u Rumuniji...... :lol:  :lol:  :D

<{POST_SNAPBACK}>

Nasuprot utakmice lige sampiona Juventusa i Barcelone (nadmocnost i leprsavost, jelte, Italijana i Spanaca) gde su obe ekipe po 3 puta presle centar i postigle 3 gola, 1 iz penala. :lol: :lol:

#71 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 16 September 2005 - 13:18

Nasuprot utakmice lige sampiona Juventusa i Barcelone (nadmocnost i leprsavost, jelte, Italijana i Spanaca) gde su obe ekipe po 3 puta presle centar i postigle 3 gola, 1 iz penala.  :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Jedan od ta 2 kluba verovatno ide u last4 u CL a everton ako bog da (doduse realno nece)u isti kos sa velicinama poput derby-a,ipswicha i leicestera

#72 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 16 September 2005 - 13:21

Jedan od ta 2 kluba verovatno ide u last4 u CL a everton ako bog da (doduse realno nece)u isti kos sa velicinama poput derby-a,ipswicha i leicestera

<{POST_SNAPBACK}>

Pa?
2 su prosle godine bila u polufinalu, jedan u finalu i jedan je osvojio trofej. Sta jos treba, da sva 4 budu u polufinalu? :lol:

Inace, koliko sam ja zapazio, ti si spominjao "nadmocnost i leprsavost", a ne dokle ce dogurati. :lol:

Edited by Nikola21, 16 September 2005 - 13:22.

#73 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 17 September 2005 - 23:59

Fukam 1 - 2 West Ham

Mnogo smo najjaci!!!

Sledece kolo karamo Arsenal kod kuce. Boze zdravlje liga sampiona sledece sezone.

#74 Cobra Dragec

Cobra Dragec
  • Members
  • 1,274 posts

Posted 29 September 2005 - 13:27

Ja stvarno ne znam ko ima precizan sut i pas, ako on nema.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

sinoc je protiv chelsea napravio nevjerovatan pas sa pola terena po zemlji na lijevo krilo. spot on! u onoj ruznoj utakmici punoj krljanja i promasaja, to je za mene bio najbolji trenutak u inace bacenih 90 minuta. nisam pool fan, ali gerard je car. useres se kad god on ima loptu, nikad ne znas sta ce sledece da ti uradi.

#75 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 04 October 2005 - 13:26

samo millwall

Edited by freak, 04 October 2005 - 13:27.