Jump to content

Photo

West Ham United

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#46 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 12 September 2005 - 08:32

Ja sam spomenuo samo sadasnju situaciju u ostrvskom fudbalu.Za proslost svaka cast.Ali trenutno ,barem ja tako mislim,engleski fudbal gubi korak sa ostatkom evropskih vodecih liga.Nikola21 kaze da u Italiji ima 2-3 dobra kluba.Ne slazem se uopste.Evo npr Sampdoria,ulazi u nekih 5-6 najboljih italijanskih klubova,sacinjavaju je skoro 100procentno italijani i,mogao bi se kladiti,moze da tuce sve engleske klubove,sem velike trojke.

Sto se tice izjave da je eng. 2 liga najjaca...... :lol: :lol:

A i voleo bi da ljubitelji eng.fudbala navedu sem sir Alexa,jos jednog uspesnog ostrvskog trenera u poslednjih 20 god.

#47 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 12 September 2005 - 09:38

Budale igraci, treneri i strucnjaci koji smatraju Premiership najboljom ligom :lol:
Seria A je najnaporinija i najzahtevnija.

Engleski klubovi stalno prolaze grupe (sto nije slucaj sa italijanskim timovima) u CL. Evo prosle godine u polufinalu bila 2 engleska kluba. Verovatno bi ta 2 bila i u finalu, da je zreb hteo. Ali aj to, nego sto redovno prolaze i prvu i drugu grupu (dok su bile po 2 grupe).

Martin O'Neil, nevidjeno dobar manager. Evropski vrh i buduci naslednik Ferija.
David O'Leary, napravio cudo u CL sa Leedsom.
David Moyes , napravio cudo sa Evertonom, jednom ispod prosecnom ekipom, pri cemu konstatno prodaje najbolje igrace (Rooney, Gravesen).
Sam Allardyce, za njega valjda svi znaju koji prate Premiership. Sjajni rezultati, sa ne bas sjajnom ekipom.
Pearce, za sada odlicno vodi City.
...

#48 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 12 September 2005 - 09:40

[quote name='McCoy' date='12 Sep 2005, 10:32']
Ja sam spomenuo samo sadasnju situaciju u ostrvskom fudbalu.Za proslost svaka cast.Ali trenutno ,barem ja tako mislim,engleski fudbal gubi korak sa ostatkom evropskih vodecih liga.Nikola21 kaze da u Italiji ima 2-3 dobra kluba.Ne slazem se uopste.Evo npr Sampdoria,ulazi u nekih 5-6 najboljih italijanskih klubova,sacinjavaju je skoro 100procentno italijani i,mogao bi se kladiti,moze da tuce sve engleske klubove,sem velike trojke.

Mislis velike cetvorke....

#49 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 12 September 2005 - 09:50

Mislis velike cetvorke....

<{POST_SNAPBACK}>

Ma petrorke, ima jedan tim koji je osvojio bod protiv Liverpoola i 3 boda protiv Arsenala :lol:.

Ali zato Charlton gazi ove sezone. Neka, drago mi je.

#50 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 12 September 2005 - 12:44

balaban, po recima dzima...dzona gregorija: "najgori napadac na svetu", uveo brugge u ligu sampiona (dao go' i pogodio penal u petoj seriji).
aston villa nikad nece biti na nivou ekipe koja se moze nadati ligi sampiona.
toliko o poznavanju engleza, na celu sa gregorijem, u fudbal. morali su da ga otpuste da bi napredovao luk mur, ipak je on talenat. kol'ko je mur, bese ono, dao "gola" u ovoj sezoni?!

jedino cenim kurbislija jer ne igra dekadentno kao svi ostali treneri. samo je problem sa carltonom zbog toga sto ne mogu da igraju celu sezonu konstantno. za bozic su medju prva 5-6 a onda padnu.
samo, da se razumemo, menadzer je engleska igrica i tamo dzerard ima sposobnosti za pas 100%, dok je u stvarnosti to negde 15-20. o bekanu ne zelim da trosim reci.

Edited by Nemanjamcnair, 12 September 2005 - 12:48.

#51 ozzy

ozzy
  • Members
  • 1,785 posts

Posted 12 September 2005 - 13:19

balaban, po recima dzima...dzona gregorija: "najgori napadac na svetu", uveo brugge u ligu sampiona (dao go' i pogodio penal u petoj seriji).
aston villa nikad nece biti na nivou ekipe koja se moze nadati ligi sampiona.
toliko o poznavanju engleza, na celu sa gregorijem, u fudbal. morali su da ga otpuste da bi napredovao luk mur, ipak je on talenat. kol'ko je mur, bese ono, dao "gola" u ovoj sezoni?!

<{POST_SNAPBACK}>

Au, al si se izlupetao. Prvo, Gregory je sada konacno u klubu koji odgovara njegovim menadzerskim sposobnostima (dakle, o njemu sve najgore), ALI Balaban jeste NAJGORI igrach koji se pojavio u B'hamu (a i shire) u poslednjih 5 godina. Luke Moore je dobar igrach, ne takav talenat kakvim su ga neki proglasavali, ali pogledaj koliko je on utakmica (ili bolje receno minuta) odigrao u Villi (kad vec komentarises broj golova). Trece, Gregory, Balaban i comp. odavno nisu vishe u Villi (ni u Premier ligi), pa mi nije bash jasna poenta tvog posta. I konacno, Villa ove sezone ima odlicnog menadzera i vrlo dobar tim (po prvi put otkad je O;Leary na klupi), tako da tvoje predvidjanje nije na mestu (najblaze receno).

I da ne bude totalni offtopic, veceras W'ham-Villa :lol:

#52 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 12 September 2005 - 13:23

kol'ko je odigrao utakmica? gregori je rek'o: "balaban je igrac koji ni na treningu nije mog'o da umuva loptu u go'". a, on sada igra u ligi sampiona, kako je to mogucno???

#53 ozzy

ozzy
  • Members
  • 1,785 posts

Posted 12 September 2005 - 13:46

kol'ko je odigrao utakmica? gregori je rek'o: "balaban je igrac koji ni na treningu nije mog'o da umuva loptu u go'". a, on sada igra u ligi sampiona, kako je to mogucno???

<{POST_SNAPBACK}>

balabana sam imao prilike da vidim samo u dresu Ville i na osnovu toga mislim da je krsh. Mozda se nije snasao u ENG, shta ja znam. Mada, ne vidim kakve veze ima to shto igra ligu sampiona. Branko Savic je igrao ligu sampiona, sad vidim igra za banatski dvor. Moore je za Villu ukupno odigrao 36 utakmica, od toga u 31-oj usao s klupe (chitaj igrao 10-ak minuta).

Edited by ozzy, 12 September 2005 - 13:47.

#54 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 12 September 2005 - 19:17

balabana sam imao prilike da vidim samo u dresu Ville i na osnovu toga mislim da je krsh. Mozda se nije snasao u ENG, shta ja znam. Mada, ne vidim kakve veze ima to shto igra ligu sampiona. Branko Savic je igrao ligu sampiona, sad vidim igra za banatski dvor. Moore je za Villu ukupno odigrao 36 utakmica, od toga u 31-oj usao s klupe (chitaj igrao 10-ak minuta).

<{POST_SNAPBACK}>

Ajd' ozzy ne lupetaj. Kad si ti vidio Balabana u dresu Ville? Započeo je jednu tekmu, protiv Varteksa u Varaždinu, nakon što ste spušili doma(3:1?) i izašao je na poluvremenu. Ostalo je igrao po petnaest minuta maksimum. Mislim da nema više od cca. 8 nastupa.

A prije no što je došao u Villu Bole je fakat bio bog nogometa. Ulazilo mu je sve što je zamislio,voleji s dvadeset metara mu redovito išli direkt u rašlje, pretrčao je kog je htio, driblao kao manijak, praktično sam kvalificirao Hrvatsku na SP. Par klubova i ozljeda kasnije jedina šansa da zabije gol je da opali neki otpadak iz prve pa šta bude.

A Gregory je uistinu jedan od pet najgorih trenera u povijesti Premiershipa.

#55 ozzy

ozzy
  • Members
  • 1,785 posts

Posted 12 September 2005 - 19:56

Ajd' ozzy ne lupetaj. Kad si ti vidio Balabana u dresu Ville? Započeo je jednu tekmu, protiv Varteksa u Varaždinu, nakon što ste spušili doma(3:1?) i izašao je na poluvremenu. Ostalo je igrao po petnaest minuta maksimum. Mislim da nema više od cca. 8 nastupa.

<{POST_SNAPBACK}>

Na par tekmi, npr. protiv Newcastle-a ... chini mi se da je bilo 1:1... nisam rekao da je igrao puno, bio je 3.napadach, ali nije nista pokazao. Opet kazem, moj (i ne samo moj) zakljucak je na osnovu onoga sto sam video, to ne znaci da on po hrvatskoj nije pravio chuda...

#56 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 12 September 2005 - 20:04

Na par tekmi, npr. protiv Newcastle-a ... chini mi se da je bilo 1:1... nisam rekao da je igrao puno, bio je 3.napadach, ali nije nista pokazao. Opet kazem, moj (i ne samo moj) zakljucak je na osnovu onoga sto sam video, to ne znaci da on po hrvatskoj nije pravio chuda...

<{POST_SNAPBACK}>

Ma svagdje je radio čuda. Hattrick protiv Latvije u Osijeku, jedini gol protiv Latvije u gostima, prodor u šesnaesterac i asistencija Bokšiću za jedini gol protiv Belgije u zadnjoj i odlučujućoj utakmici kvalifikacija. Skoro je zabio gol i u debiju za Villu protiv MUFC-a u tih zadnjih deset minuta koliko je igrao.

I onda ga Gregory niti jednom ne stavalja u početnu ekipu u Premiershipu. A nema budale koja u zadnjih deset godina nije startala za Villu. Čovječe, vama ja Johnsen u 36-oj cijelu sezonu bio centralni bek, a nije bilo mjesta da Balaban započne tri tekme za redom pa da vidimo jel' zna nešto ili ne zna.

#57 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 12 September 2005 - 22:00

veceras ste imali priliku da gledate pravi fudbal...

ozzy ja da sam na tvom mestu bilo bi me sramota

ps. i drzite se topica ili otvorite novi

#58 Cobra Dragec

Cobra Dragec
  • Members
  • 1,274 posts

Posted 12 September 2005 - 22:05

veceras ste imali priliku da gledate pravi fudbal...

ozzy ja da sam na tvom mestu bilo bi me sramota

ps. i drzite se topica ili otvorite novi

<{POST_SNAPBACK}>

svaka čast na hat-tricku i gaženju protivnika. west ham je "for real"

#59 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 12 September 2005 - 22:21

Marlon se posle smesnih promasaja prosle nedelje u neku ruku iskupio. Kazem u neku ruku jer svi koji malo vise prate WH znaju da Marlon zna da promasi i prazan gol i da njegove sposobnosti nisu za PL. Interesantna je bila reakcija navijaca kad je dao prvi gol, a i ca muga se pravi pametna. Jel video neko kako mu je Seringem skanjao ruku sa usta.

U svakom slucaju tim se uigrava bice jos boljih partija. Je-sha je dao sjajan gol sto opet ne moze da mu nadoknadi koliko je ruzan. Pa ono ni majka ne moze da voli.

Realno gledano West Ham je trenutno jedan od najruznijih timova u Evropi.

Anton Ferdinand
Cadvik
Benajun
Harvud

Sve rugoba do rugobe ali zato znaju da ritaju loptu...

#60 Cobra Dragec

Cobra Dragec
  • Members
  • 1,274 posts

Posted 12 September 2005 - 22:57

Anton Ferdinand
Cadvik
Benajun
Harvud

Sve rugoba do rugobe ali zato znaju da ritaju loptu...

<{POST_SNAPBACK}>

Pa nije ni Sheringham neka ljepota :lol: