Jump to content

Photo

West Ham United

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
82 replies to this topic

#31 WestHamUnited

WestHamUnited
  • Sleepers
  • 50 posts

Posted 08 September 2005 - 21:21

Iskreno mislim da mi evropljani ne pridajemo nesto na istoriji sporta. Pa logicno je da znam istoruju kluba za koji navijam od malena. Rekao bi da su Amerikanci posebno fanovi bejzbola obsednuti tradicijom i istorijom...

#32 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 09 September 2005 - 07:25

englezi ne shvataju da nikad nece znati da igraju fudbal.

<{POST_SNAPBACK}>

:lol:

#33 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 09 September 2005 - 09:57

Daleko od toga da Englezi ne znaju da igraju fudbal, ali mislim da je problem sa Englezima to što ne umeju da primete evidentne mane svoje reprezentacije i konkretno klubova.

Svi su se pre godinu dana pre kvalifikacija za NEmačku naložili da će Englezi maltene doći sa pola snage do finala gde će ih čekati Brazil. Nabrojali su 22 igrača koji će biti na SP, sa posebnim osvrtom na fenomenalni vezni red, ali nikome nije palo na pamet da možda sve to treba uigrati, možda promeniti pozicije nekim igračima.

Svi su verovali da će dobiti Dansku, a ova ih je opeglala. Isto tako je i sada bilo sa NI.

Pogledajte Liverpool. Traore produžio ugovor a čovek je jedan sasvim prosečan igrač koji je mogao da ih košta titule. Setite se komične scene iz finala sa Milanom kada su trojica u liniji krenuli na pas ka Ševi da istrčavaju napolje kako bi napravili ofside, ali je Traore nastavio da prati Ševu pa ga pritom nije ni zagradio i sva sreća da se ovaj obrukao u primanju lopte.

#34 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 09 September 2005 - 10:13

Još da mi netko objasni kakve Traore ima veze s engleskom reprezentacijom :lol:

#35 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 09 September 2005 - 11:06

I ja pokusavam da dokucim ? A jos manje, kakve veze ima sa WH/om;)))

#36 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 09 September 2005 - 12:33

Pa Traore je prošle godine bio standardni bek prvaka evrope, tima iz Engleske. Navijači Liverpoola sa kojima sam pričao se kunu u njegove defanzivne sposobnosti. Čak i navijači odavde iz Srbije, mogu misliti kakvi su oni iz Engleske.

Pomenuo sam ga u kontextu neprimećivanja nedostataka igrača. To se odnosi na reeprezentativni ali i klupski fudbal u engleskoj.

A na ovom topicu se nije ni povela rasprava o WHU............. :lol:

#37 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 09 September 2005 - 13:21

I meni je Traore ok....nije tolika rupa....

#38 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 09 September 2005 - 14:24

Pa Traore je prošle godine bio standardni bek prvaka evrope, tima iz Engleske. Navijači Liverpoola sa kojima sam pričao se kunu u njegove defanzivne sposobnosti. Čak i navijači odavde iz Srbije, mogu misliti kakvi su oni iz Engleske.

Pomenuo sam ga u kontextu neprimećivanja nedostataka igrača. To se odnosi na reeprezentativni ali i klupski fudbal u engleskoj.

A na ovom topicu se nije ni povela rasprava o WHU............. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Ali on je igrao zbog povrede konkurencije. Finnan bi trebao biti starter.

#39 McCoy

McCoy
  • Members
  • 178 posts

Posted 09 September 2005 - 14:48

Ljudi,shvatite, engleski fudbal je danas iskljucivo odlicno odradjen marketinski pristup na osnovama cinjenice da su ga izmislili.Oni savrseno pakuju svoje prosecne timove (s izuzetkom Celzija,Man.U i donekle Arsenala).Imaju najbolju pricu za klubove,tradiciju,huligane za nalozene klince, itd,itd.

Ako mi neko spomene L'pool kao sampiona Evrope i da je to ekipa koja igra odlican fudbal....
Jesu sampioni,ali o tome je vec sve receno..
Cinjenica je da trenutno Eng fudbal nista ne nudi sem tog nekog 'smeka' koji je ostao jos iz prethodnih perioda,kada je stvarno engleski fudbal imao sta da ponudi.

Pogledajte samo,kolicinu extra igraca u Engleskoj,sa npr istima u Italiji ili Spaniji,pogledajte kvalitet njihovih trenera,pa i rezultate reprezentacije.

Sve u svemu ako pogledamo iskljucivo kvalitet timova u eng,rekao bi da su mozda losiji i od nemackih timova.A to sto se ljudi loze na eng.fudbal uzimajuci u obzir 'nefudbalske elemente' to je druga stvar.

#40 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 09 September 2005 - 14:52

Kako onda komentarises to da odlicno prolaze u CL i u UEFA kupu svake godine. Svi im redovno prolaze grupe, daleko doguraju.

Sta je samo jedan (sada vec drugoligas) Leeds napravio u LS pre par godina.

Ljudi imaju vrhunske fudbalere i u repki i u svojim timovima. Svaki, pa i najgori prvoligaski tim, ima po nekog odlicnog igraca. A druga liga im je verovatno najjaca.

Nije ni cudo da je najcenjenija liga medju igracima i trenerima.

P.S. Moras mi reci koja to liga ima vise od 3-4 vrhunska tima. Italijani 2 do 3, Spanci 2 do 3, Nemci 1 do 2, Francuzi 1 i dalje ni nema...

P.S. Rezultati reprezentacije Spanije :lol:. Najluzerskija reprezentacija svih vremena!!! Nesto kao sto su Inter i Newcastle.

Edited by Nikola21, 09 September 2005 - 14:54.

#41 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 10 September 2005 - 12:08

da nije stranaca u engleskoj *pogotovo trenera* propali bi. naravno, da nisu dosli ovoliki stranci u pool nikada ne bi osvojili ligu samopiona. kako su engleski klubovi igrali do 80-ih godina? - klasican mulolinijev stil igre. vi ne smete da primite gol. jedina razlika je u tome sto je musolini primoravao protivnike da prime bar jedan gol, inace ... pricao je jednom neki igrac poola iz one generacije koja je igrala na hejselu sa juvetom: "mi smo hteli da se branimo i da izborimo penala, nismo ni planiramo da predjemo centar, jer je juve superioran", to pokazuje kako razmisljaju englezi.

#42 Tadino

Tadino
  • Members
  • 2,196 posts

Posted 10 September 2005 - 12:18

da nije stranaca u engleskoj *pogotovo trenera* propali bi. naravno, da nisu dosli ovoliki stranci u pool nikada ne bi osvojili ligu samopiona. kako su engleski klubovi igrali do 80-ih godina? - klasican mulolinijev stil igre. vi ne smete da primite gol. jedina razlika je u tome sto je musolini primoravao protivnike da prime bar jedan gol, inace ... pricao je jednom neki igrac poola iz one generacije koja je igrala na hejselu sa juvetom: "mi smo hteli da se branimo i da izborimo penala, nismo ni planiramo da predjemo centar, jer je juve superioran", to pokazuje kako razmisljaju englezi.

<{POST_SNAPBACK}>

GET A LIFE :lol:

#43 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 10 September 2005 - 18:49

da nije stranaca u engleskoj *pogotovo trenera* propali bi. naravno, da nisu dosli ovoliki stranci u pool nikada ne bi osvojili ligu samopiona.

<{POST_SNAPBACK}>

Jes vala, Poolu je ovo prva titula.

A i losi bre nesto su treneri :lol:

#44 Nemanjamcnair

Nemanjamcnair
  • Members
  • 704 posts

Posted 12 September 2005 - 06:17

kad je poslednji put engleski trener osvojio trrofej u engleskoj? a ima ih...

#45 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 12 September 2005 - 07:06

Ne znam za Engleza, ali kako se u vazduuuuhu oseća da se primedba odnosi na ostrvski fudbal a ne samo na engleski, onda mogu da se setim samo onih "kusur" trofeja gospodina sa izgledom Pižonovog brata blizanca koji je kasnije postao SIR.

To Heskey: Pa, dobro, ok, Traore nije tolika rupa......ali za WHU........... :lol: da se vratimo na temu topića.......